Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość reha
dwa miesiące temu rozpoczęłam starania. na razie poznaję swoje ciało, co jest interesujące przy zmianie kodu (trójka z przodu):)))) na razie czytam wszystko co mi wpadnie w ręce, ale powiem wam szczerze, nie jest łatwo to wszystko ogarnąć:) mam długie, nieregularne cykle 32-40 dni, więc na razie osiągnięciem będzie znalezienie momentu owulacji, bo nie mam żadnych jej objawów, lub je bagatelizuję. mam nadzięję, że w wami będzie mi raźniej:)) pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reha
widzę, że zaczęłyście w tamtym roku już:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reha
spóźniona, bo widzę, że starania rozpoczęte dawno! na pewno w tamtym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reha
czytam dopiero wasze posty i mam radę na zatrzymanie MATERIAŁU - kładę się na bok i podgarniam jedno kolano (to od góry) do brzucha u mnie działa, nawet czasami z tym zasypiam, a świeca hmm też dobra na figurę, cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za sposób na zatrzymanie ;) bo ja też mam z tym problem :) a świecy mi sie nie chce robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha to witamy wpisz sie w tabele i dzis proba zatrzymania \"MATERIAŁU\" zobacze czy to ograne.... a swieca tez nie jest u mnie mile widziana o 12 w nocy... wrrrr... nie chce mi sie takich akrobacjji wykonywac..... to ja uciekam a wiec dziwuszki... jak to ja na koneic tygodnia... moje motttoooo \"BZykajcie sie dziewczyny bo nie znacia dnia ani godziny\" :) i tym akcentem koncze tydzien pracy..... :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście dziś płodne, przez godzinę nadrabiałam zaległości w czytaniu. Niestety w pracy też nie mam możliwości. M_M mnie też od kilku dni boli głowa, ale pewnie to przez nawał pracy. Brzuch też trochę pobolewa jak przed @ i cycuchy bardziej wrażliwe, ale na @ ciut za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik może to jest dobry znak :) Może to zarodeczek sobie gniazdko wije :) Ja próbuję się uczyć bo mam egzamin końcowy na studiach podyplomowych ale strzsznie mi się nie chce więc zaglądam co chwila czy nikt nic nowego nie napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do orgazmów to ginekolog mówił mi, że rzeczywiście bywa pomocny, działa jak odkurzacz, "zasysa" plemniki do środka. Potem dodał, że prawdziwy orgazm miewa niewiele kobiet, na szczęćsie wiecej zachodzi w ciąże i rodzi dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek forum uzależnia, kiedyś namiętnie odwiedzałam forum ślubne, teraz przyszedł czas na "brzuchatkowe". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ginekolog powiedział, że najważ niejsze jest to żeby się nie denerwować i nie stresować. Bo jak się stresujesz to ci rośnie przpływ krwi w naczyniach macicy i nawet jak jest zapłodnienie to zarodkowi trudno jest sie zagnieździć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ślubne sobie darowałam bo wiedziałam, że się uzależnie :) ale teraz nie wytrzymałam bo potrzebuje wsparcia tym bardziej, że nikt ze znajomych i rodziny nie wie, że sie staramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o tym nie wiedziałam, a ze mnie to taki nerwus jest, łatwo ulegam stresom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też się strasznie denerwuję wszystkim :( Ale jak mi pokazał na monitorze jaki szalony mam przepływ i powiedział, że przy takim to nigdy mi się nie uda to teraz staram się wyluzowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, pewnie już wcześniej padło, ale jestem ciekawa, jakie badania robiłyście przed rozpoczęciem starań? Ja zrobiłam tylko usg, cytologię i test na obecność chlamydii. Czy warto coś jeszcze sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam te same badania. napewno powinno się jeszcze zrobic przeciwciała na wzwB jesli byłas szczepiona i badanie na toxoplazmozę. ale mi sie nie chce. Na wzwB byłam niedawno szczepiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlamydia to taki pierwotniak (pasożyt). Jeżeli go masz i będziesz w ciazy to może uszkodzic płód, o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlamydie to takie bakterie wewnątrzkomórkowe, mogą być przyczyną niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annbar
Witam! Ja tu pierwszy raz... Mam 28 lat, z partnerem staramy sie juz od ponad dwoch lat - niestety :( Pare tygodni temu zdecydowalam sie na badania, i wyszlo ze niby wszystko jest ok, ale mam niski poziom progesteronu oraz "zamkniete jajeczka" (PCO) co uniemozliwia przyjecie zolniezykow... Biore Luteine i kazdego dnia mam nadzieje... Jestem juz zmeczona! Ale co zrobic - glowa do gory!! Zycze Wam i sobie wymarzonych fasolek w tym roku!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annbar współczuję Ci :( Dwa lata to długo. Ale nie trac nadzieji. Tyle już się wycierpiałaś, że najwyższa pora żeby Ci los to wynagrodził. Mam nadzeje, że niedługo nam wszystkim się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annbar
...nie dziekuje... Bo musi byc dobrze :) Niestety moja sytuzcja nie jest taka prosta, bo mieszkam za granica, a moja gin daleko, daleko... Ale jak trzeba bedzie, to bede latac na badania co miesiac, byle tylko mi to pomoglo. Pozytywne myslenie to polowa sukcesu, szkoda tylko, ze w teorii. Jak dlugo Wy sie staracie? PS. Za pare mies bede o rok starsza, co nie pomaga sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×