Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trokika

jak byście się poczuły jako żony?

Polecane posty

Gość trokika

Nie chodzi o to że się wtrącam w życie koleżanki, ale sprawa wydała mi się na tyle frapująca, że aż chcę kogoś zapytać o zdanie. Moja koleżanka jest po rozwodzie. Na naszej-klasie znalazła swojego dawnego kolegę ze szkoły. Spotkali się, on żonaty, dzieciaty (to są ludzie po 40-tce), poznała też jego żonę. Teraz razem wyjeżdżają na wakacje (w trójkę), na jakieś wypady, spotkania itd... Na naszej-klasie mają zdjecia w trójkę, a gdy na zdjęciu są tylko one dwie to ten facet pisze "moje ukochane dziewczyny". Pod zdjęciami tej mojej koleżanki pisze jaka to wspaniała i piękna. Koleżanka akurat szuka lokum, a tamci ją namawiają na kupno mieszkania "drzwi w drzwi", żeby byli blisko. Ja jestem pewna że na miejscu żony tego faceta bym na to nie pozwoliła. A może jestem jakaś ograniczona? A wy, jak byscie reagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze trójkąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbdkshd
chora sytuacja. szybko w tym zwiazku dojdzie do chorych sytuacji- patologi, zdrad. nigd nie zgodzila bym sie na taka ingerencje w zwiazek przez inna kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trokika być może im to pasuje - tak jak piszą pozostali, ja osobiście za żadne skarby świata nie zgodziłabym się na taki układ!!!!!!! Ale ludzie są różni, więc jeśli jego żonie to odpowiada to niech robią co chcą, są przecież dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahhahaha
ja mysle ze ty jestes ta żoną i ze to Ci sie nie podoba ale nie wiesz jak masz to zakonczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż lubi trójkąty a żona jest bi, na szczęścieoboje leca na tą samą babę więc tylko powinszować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utttrAASD
albo kolezanka jest brzydka jak połączenie genów giertycha i leppera więc żona nie ma obaw o zdrade;) albo faktycznie trójkąt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×