Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emilkaehh

Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia?

Polecane posty

mnie jak ostatnio pierdutło to się na faceta rzuciłam ;) ale wyszło na dobre :D a i u mnie jest jeszcze tak, że to działa tylko na żywo. dwa razy widziałam wcześniej panów na zdjęciach i uznałam za nieciekawych, a na żywo łups bum mogiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w wielkim skrócie-gdy się poznaliśmy przegadaliśmy ze sobą całą noc. Po pięciu godzinach powiedział ,że będę tylko jego.I jestem , już 10 lat (mimo że miałam wtedy chłopaka i chciałam być wobec niego fer). Więc choć nigdy nie wierzyłam w taką miłość i w małżeństwo jestem do 11 lat baaaardzo szczęśliwa. I cieszę się że tak uparcie zabiegał o to by być ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh gwiazdki ja miałam tak tylko ( w porównaniu z tobą) no i oczywiście w realu, było cudownie.......tego nie można opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
Emilka, mój komentarz był do postu który napisał a ja wygrałem życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka a jednak to możliwe- wbrew przekonaniu większości :) Taką miłość niewielu doświadcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te 11 lat temu ja też wierzyłam ,że miłość to tylko chwilowe zauroczenie które jeśli dobrze pójdzie przeradza się w partnerskie przywiązanie , a w gorszym w toksyczny związek. Ale po dziesięciu latach małżeństwa dalej trzymamy się za ręce, lubimy się przytulać i zatańczyć w salonie. Miłość to coś zupełnie innego niż zakochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"salamandrrrra bo się po prostu przypadkowo udało Nikjt ci nie powiedzial, że miłość to cięzka praca? \" taaaaaaaaaaaaaaa to wtedy nie było by problemów w stylu \"Ja go chcę o on mnie nie\" \"zakochałem się a ona ma innego\" bo wszystko dało by się cieżką pracą załatwić :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napewno są faceci , którzy wykorzystują (jak napisałaś/eś ) naiwną wiarę kobiet tylko w takich przypadkach nie chcą się z nimi żenić, mają inne zmiary..........wiadome wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×