Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kolejka ooho

gdzie kupei folie bąbelkową???? nigdzie nie moge dostac!!!

Polecane posty

Gość Mieczysław

Na Bemowie jest miejsce z kartonami Less Mess Storage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan

dokładnie, na ekartony.pl/w punktach less mess można spokojnie kupić tyle metrów ile się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Polecam kupić materiały w Less Mess Storage. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doka

Polecam zajrzeć do punktów Less Mess, przy większych ilościach nawet do 15% rabatu można uzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka

ja kupuję na ekartony.pl, profesjonalna firma i fajnie że można kupić tyle metrów ile się naprawdę potrzebuje  a nie tak jak to czasem jest że trzeba np 10 metrów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phebe

Ja kupiłam w Less Mess Storage folię + wynajęłam pomieszczenie z rabatem -30%! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDi

Polecam serdecznie Less Mess na Bemowie, teraz aż 30 % taniej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Warto zajrzeć na stronę ezaopatrzenie.pl, sklep  z dużym asortymentem, mają sporo folii rożnego typu 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiluy

Witam. Ja polecam firmę Less Mess Storage (stacjonarnie) lub ich stronę ekartony. Po innych komentarzach widzę, że nie tylko ja korzystam, więc myślę, że firma warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
Dnia 26.11.2008 o 17:13, Gość kolejka ooho napisał:

jak w temacie? gdzie kupie taka folię bąbelkową( nie koperty z babelkami ale sama folie) na poczcie nie maja w papierniczych nie maja i nikt nie wie:/ pilnie potrzebuje plis doradzcie mi:)

Albo w każdym oddziale Less Mess Storage ( normalnie jak jest biuro to też jest sklep stacjonarny) akbo na ekartony.pl ilość dowolna metr foli bąbelkowej 1m x 100 to jakieś 0,99 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
Dnia 26.11.2008 o 17:13, Gość kolejka ooho napisał:

jak w temacie? gdzie kupie taka folię bąbelkową( nie koperty z babelkami ale sama folie) na poczcie nie maja w papierniczych nie maja i nikt nie wie:/ pilnie potrzebuje plis doradzcie mi:)

Albo w każdym oddziale Less Mess Storage ( normalnie jak jest biuro to też jest sklep stacjonarny) akbo na ekartony.pl ilość dowolna metr foli bąbelkowej 1m x 100 to jakieś 0,99 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekpawo

Ja polecam rowniez Less Mess Storage! lub strone ekartony.pl 😉 folie babelkowe, stretch, kartony, koce ochronne itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari80

Ja osobiście polecam tak jak przedmówcy - Less mess badz ekartony.pl. Mozna kupic na metry, badz cale bele 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na ekartony też nie kupujcie bo to ci sami spamerzy. Jak słaby muszą mieć towar skoro uciekają się do kryptoreklamy spamując forum? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę różnicy w jakości towaru... kupiłam w leroy folię bąbelkową i na ekartony jakość taka sama a cena na ekartony znacznie niższa. po co przepłacać jak dostawa pod drzwi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, justyna12kl napisał:

Nie widzę różnicy w jakości towaru... kupiłam w leroy folię bąbelkową i na ekartony jakość taka sama a cena na ekartony znacznie niższa. po co przepłacać jak dostawa pod drzwi? 

Współczuję tamtej strategii marketingowej. Szukacie jeleni na forum bo nikt nie chce u was kupować. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Comfypack https://comfypack.pl/ producent folii stretch beztubowej. Folia ta jest wykonana z trwałego i elastycznego materiału, która świetnie zabezpiecza towary przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami i kurzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×