Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PralniaPralniaea

Proszę o pomoc i o odpowiedzenie na kilka pytań ..

Polecane posty

Gość PralniaPralniaea

Jestem w trakcie otwierania pralni dywanów. Wiadomo, że pojawiają sie wątpliwości, dlatego dla upewnienia się chciałem przeprowadzić krótką ankietę. Bardzo proszę o szczere odpowiadanie, bardzo mi to pomoże. Z góry dziękuje ! Wystarczy odpowiadać tak, nie, nie wiem lub inna krótka odpowiedź. 1. Czy w Twoim mieście istnieje pralnia dywanów? 2. Czy w Twoim mieście istanieją firmy oferujące pralnie dywanów w domu? 3. Czy kiedykolwiek korzystałeś z uług prania dywanów? 4. Jeżeli tak to czy było to pralnie w pralni czy w domu? 5. Czy wolałbyś mieć wyczyszczony dywan w pralni czy w domu? 6. Jeżeli Ci się chce uzasadnij swoją odpowiedź na pkt 5:) 7. Czy cena 12-16 zł za mkw jest dla Ciebie strakcyjną ceną (jest uzależniona od włokna) 8. Czy często pierzesz lub masz potrzebe prania dywanu? Tzn. czy np. tylko gdy zbliżają się święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pralni nie ma, ale jest mnóstwo ofert na pranie dywanów u klienta w domu. 2.Tak. 3.Tak 4.Pranie w domu. 5.W domu. 7.Ja za dywam 2,5 na 3,5 płacę 35 zł, uważam, że to rozsądna cena. 8. Piorę ok. 2 razy do roku. 6. Ogólnie rzecz biorąc pralnia dywanów to nie jest turbopomysł. Szczerze, to rzadko komu będzie się chciało tachać dywan do pralni (w końcu to nie marynarka czy płaszcz). W większych miastach jest mnóstwo osób oferujących pranie dywanów w domu u klienta-za dojazd nie pobierają opłat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Nie 2.nie 3.nie 4. 5+6.w domu ponieważ pewnie byłby problem z transportem ale z kolei nie chciałabym żeby ktoś obcy nachlapal i nabrudzil mi piorąc dywan, wiec nie wiem jak na to odpowiedzieć.. 7.Atrakcyjna 8.Najchętniej prałabym go co miesiąc ale robię to raz na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozerrrrrrrrrrrrrr
1. Czy w Twoim mieście istnieje pralnia dywanów? ----pewnie jest bo to Warszawa :/ 2. Czy w Twoim mieście istanieją firmy oferujące pralnie dywanów w domu? ----tak bo ulotki sie walaja po klatce 3. Czy kiedykolwiek korzystałeś z uług prania dywanów? ----nie, bo jakos nie wierze ze to dobrze zrobia 4. Jeżeli tak to czy było to pralnie w pralni czy w domu? ---- 5. Czy wolałbyś mieć wyczyszczony dywan w pralni czy w domu? ---- jak by odebrali i przywiezli za rozsadna cene to moga zabrac 6. Jeżeli Ci się chce uzasadnij swoją odpowiedź na pkt 5 ----jak wyzej 7. Czy cena 12-16 zł za mkw jest dla Ciebie strakcyjną ceną (jest uzależniona od włokna) ----spoko moze byc 8. Czy często pierzesz lub masz potrzebe prania dywanu? Tzn. czy np. tylko gdy zbliżają się święta ? ----bardzo czesto to robie, lubie jak dywan jest czysty...a tych dywanow jest troche wiec troche roboty przy tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PralniaPralniaea
Dziękuje za odpowiedź. Chciałem jednak ustosunkowac się co do niektórych odpowiedzi. Otóż, jeżeli istanieje pralnia to zawsze w jej interesie leży to aby odebrać dywan i oddać go - czyli zapewnia transport. Po drugie ... ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że czyszczenie w domu to pic na wode. Proces prania skłąda się z tylu czynności, że nikt nie jest w stanie tego zrobić w domu. Używa się do tego kilku maszyn, kilku środków czyszczących, dobiera się odpowiednią metodę ... a do domu przyłazi człowiek z odkurzaczem (czyt. Karcherem który jest największym i najtańszym gównem na rynku) i tylko niszczy panele czy podłoże pod dywanem - bo go przemacza. No i zostawia mokry dywan - a Ty go sobie susz:) Zachęcam do dalszych odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PralniaPralniaea
ponawiam dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PralniaPralniaea
Ponzawiam znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrr
1. Czy w Twoim mieście istnieje pralnia dywanów? nie ma ale dużo firm oferuje swoje usługi przez internet 2. Czy w Twoim mieście istanieją firmy oferujące pralnie dywanów w domu? są takie firmy 3. Czy kiedykolwiek korzystałeś z uług prania dywanów? nie 4. Jeżeli tak to czy było to pralnie w pralni czy w domu? nie korzystałam 5. Czy wolałbyś mieć wyczyszczony dywan w pralni czy w domu? w domu 6. Jeżeli Ci się chce uzasadnij swoją odpowiedź na pkt 5 nie trzeba jezdzic z dywanem przez pol miasta 7. Czy cena 12-16 zł za mkw jest dla Ciebie strakcyjną ceną (jest uzależniona od włokna) tanio 8. Czy często pierzesz lub masz potrzebe prania dywanu? Tzn. czy np. tylko gdy zbliżają się święta ? rzadko 3 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×