Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisa 78

szkolenie - dlaczego bezpłatne ???

Polecane posty

Gość lisa 78

Czy to normalne że firma nie płaci za szkolenie odbywające się cały tydzień ( 40 godzin)? uważam że jakąs symboliczną kwotę powinni dac, chyba ich stac skoro to duża firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma zorganizowala szkolenie
dla ciebie (tzn. pracownikow)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam jeleni
dla pracowników , których ma zatrudnic . po szkoleniu mają powiedziec kogo zatrudnią. uważam że za darmo to oni chyba jeleni szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mają ci płącić, skoro jeszcze nie jesteś zatrudniona? Powinnaś się cieszyć, że masz okazję nauczyć się czegoś nowego. Czasami ludzie za free siedzą w firmie i przyglądają się, żeby tylko nabyć jakiejś praktyki, takie czasy:) to szkolenie to forma rekrutacji. Gorzej gdybyś to ty musiała za to płacić, a oni by ci nie zwrócili pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne , mi płacili kiedyś za szkolenie , ale czasy się zmieniły i teraz w ręke trzeba całowac za sam fakt dopuszczenia do szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro
Gdybyś była zatrudniona faktycznie mogłabys, baa!! powinnaś oczekiwać za szkolenie wynagrodzeniach, jak za normalne godziny swojej pracy. Aczkolwiek w sytuacji, kiedy jest to pewien test rekrutacyjny, nie możesz niczego oczekiwać, a potencjalny pracodawca nie ma żadnego obowiązku płacić Tobie za czas tam spędzony. Po pierwsze nie jesteś pracownikiem, po drugie masz szanse zdobyć jakaś nową wiedzę, po trzecie jeśli się wykarzesz to zostaniesz. Myślę, że nie szuka jeleni, bo gdyby tak było, to chciałby abyś to Ty mu zapłaciła za możliwość odbycia szkolenia. Nie wiem jakie jest ono typu aczkolwiek, zwróć uwagę, iż pracodawca zapraszając ludzi na szkolenie już ponosi pewne koszty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 78
\"jest to pewien test rekrutacyjny\"-- taaaa i trwa 40 godzin ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego ze pracodawca ponosi koszty? Porzadna firma do ktorej aplikowalam oddawala pieniadze za bilety kolejowe do Warszawy, bo tam mieli rekrutacje. Rekrutacja dobrych pracownikow kosztuje, jak chca miec tanio to niech rozkleja karteczki na slupach. Poza tym to bardzo dziwna praktyka zeby robic tygodniowe szkolenia dla ludzi, ktorzy jeszcze tam nie pracuja. Malo ktore szkolenia trwaja tydzien. Cos mi tu smierdzi. Autorko, co to za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 78
Ditel - wydaje ksiązki gdzie m.in są też firmy zamieszczone i się reklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nie akwizycja? Masz potem chodzic po firmach i przekonywac ich do umieszczania reklam? To by tlumaczylo to szkolenie. Na jakie stanowisko tam aplikowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 78
telemarketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 78
i właśnie w tym problem- tylu ludzi godzi się na takie coś (widac po wypowiedziach) to też pracodawcy się nie pierniczą. nie mają kasy żeby 100 zł zapłacic? 40 godzin rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro
a za co mają Ci płacić ? Za to, że jesteś? Jeśli jest to rekrutacja i szkolenie w tym samym mieście to tym bardziej nie mają żadnego powodu. Osobiście, ja bym na to nie poszedł bo nie ma potem żadnej pewności, aczkolwiek rozumiem jak to działa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Cie zatrudnią to wtedy spróbuj sie domagać jakieś kasy, zresztą jak firma ma takie podejście to obawiałabym sie co bedzie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie za to że jest do dyspozycji 40 godzin powinni coś dac. ja mialem kiedys szkolenie i zaplacili nam za to . a Ditel ma kase to nie jest mała firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 78
jeśli są dwa etapy rozmowy : 1. rekruter 2. rozmowa u pracodawcy to oni jeszcze wymyślają szkolenie na 40 godzin? jeśli aż tyle wiedzy niezbedne jest aby wyedukowac do telemarketingu to niech chociaż zapłacą za poświęcony czas chyba że żal im inwestowac w ludzi których sami wybrali po 2 rozmowach. dla mnie to szukanie jeleni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×