Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość ewelinka e
wątpię czy Ty masz tego lekarza a jak masz to pewnie bierze dyzurów bez liku nie mogąc z Toba wysiedzieć -bo klasy to Ty nie masz wyzywając nas forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka olej to. Zazdrosne grube babska na ktore pewnie żaden lekarz nie spojrzy to piszą :D to tak odpowiadając z klasą haha I ta pomarańcza mnie będzie klasy uczyć? ŻAŁOSNE :o czym tymi wyzwiskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą doktorek też mi opowiadał jak kobiety o siebie nie dbają, szkoda gadać jakie brudasy mogą przyjść, niby wielka paniusia a tam niespodzianka... :o Kiedyś mi koleżanka opowiadała pracuje w innym mieście jako pomoc ginekologa, to co jej lekarz opowiadal a ona później mi to aż mi szczęka opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lekarza i Was !!!!!!!!
sorry hoola! z tymi wyrażeniami ! owszem trzeba miec Tą klasę, aby ja mieć trzeba sie z tym najpierw urodzić i tu jest problem , którego wy albo nie widzicie, albo może nie chcecie widzieć. A to bardzo ważna kwestia szczególnie w takim" zwiazku. dlczczego kiedy pisze że jeste w zwiazku z lekarzem Wasze nastawienie nagle stało sie negatywne?:)Pewnie nie przez jedno slowo , zreszto szczere słowo które do Was skierowałam? własnie i tu kolejne nieporozumienie, dla tych ktore staja na głowach i za wszelką cene nie moga zdobyc tego lekarza , mozecie wytlumaczyc dlaczego partnerki życiowe waszych lekarzy sa waszymi wrogami?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
mój przyjaciel też pracował w izbie przyjęć ginekologiczno-połozniczej to co mi opowiedział to aż włsy dęba stają ale nie będę powtarzać po co zonki ginekologów maja wiedzieć, a tak swoja drogą to my za dużo tu piszemy one czytaja i "uczą nas klasy"szkoda słów, żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlczczego kiedy pisze że jeste w zwiazku z lekarzem Wasze nastawienie nagle stało sie negatywne?" Bo wyrażasz się w sposób niewłaściwy. Podwórkowe słownictwo możesz praktykować w domu, nie tu. Ja jestem w związku z lekarzem i nikt mi w tym temacie nie powiedział złego słowa. To nie sprawa zazdrości ale kultury. "własnie i tu kolejne nieporozumienie, dla tych ktore staja na głowach i za wszelką cene nie moga zdobyc tego lekarza?" Racz ma droga zauważyć, że większość dziewczyn z tego tematu NIE CHCE nikogo zdobywać. Czytanie ze zrozumieniem to też ważna umiejętność. "mój przyjaciel też pracował w izbie przyjęć ginekologiczno-połozniczej to co mi opowiedział to aż włsy dęba stają" Mnie również raz opowiadał kolega, że przyszła do niego młoda dziewczyna, ładna, zgrabna... Na 1 rzut oka fajna laska, ale jak doszło do badania to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"swoja drogą to my za dużo tu piszemy one czytaja i "uczą nas klasy"szkoda słów, żal..." Tak :D Zawsze marzyłam o nauce klasy od osoby niepotrafiącej sklecić poprawnego zdania ;) Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lekarza !!!!!!!!
narzucanie sie w sposób nachalny lekarzowi podczas jego pracy jest karalne z par III.2303 Ust. IVpz.Iz. :))i niesmaczne z drugiej strony Wnikanie w zycie prywatne lekarzom jest równiez karalne. Jesteście nieszczęsiwe!!! wiec radza zmienic ginekologa na psychiatrę ,ponieważ ustepstwa w umysle stanowia zagrożenie dla życia swojego jak i życia innych. Czy inteligentna szanująca sie kobieta :)będąca w partnerstwie z lekarzem odnosi sie tandetnym ,podwórkowym slamskim językiem ?Np Na 1 rzut oka fajna laska, ale jak doszło do badania to..."' na dodatek wysuwa wnioski odnosząc sie""" do brudnych paznokci"""":) uuppss no cóz wiecej dodać ....:) masz tupet :))))) prosze powiedz jakim językiem mam pisac skoro ty dziewcze masz problem z psychiką , zrób porządek z głową jesli to zrobisz może będziesz miała stosowne atuty do tego ,aby to lekarz chciał Cie sam poderwać:)a nie odwrotnie dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aghai napisała wszystko co można było w tym temacie :) krótko i na temat :classic_cool: Są tutaj różne dziewczyny-kobiety, jedne kochają się w lekarzu i są wolne, drugie są zauroczone, jedne są mężate a jeszcze inne mają lekarzy partnerów-mężów i nikt po nikim nie jedzie, nie wyzywa, każda piszę co chce, a jak pojawia się taka jedna mądraliska co ma niby lekarza przy sobie i znowu wyjeżdża z klasą jak trzeba się zachowywać no to sory ale chyba ktoś pomylił tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Dziewczyny ktoś sie pode mnie podszywa ale trudno, nie będę zaczerniała nazwy.Wiem, że żonom lekarzy nie jest łatwo zgodze sie z tym ,że muszą mieć dystans do tego zawodu. Wiem,że ciekawi Was co sie dzieje podczas wizyt ale nie obrażajcie nikogo.I tak pojechać po Aghai, od której niejedna mogła sie nauczyc klasy.My dziewczyny piszemy to by było nam lżej a nie po to by ruinować komus małżeństwo, większość z naszych lekarzy ma rodziny czy to lekarz czy malarz rodzina to rodzina,więc czytajcie uważnie a jak macie problemy to może specjalista by naprawdę sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
trudno jest być żoną lekarza to fakt ale jak się czyta ile kobiet by sie z nami zamieniło to pochlebia nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafka
ludzie, lekarze obrośli w piórka, nie łatwo z nimi obcować na co dzień wszystko kręci sie wokół pana lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Faktycznie lekarz to taki ktoś kto przychodzi do pracy tam czeka dużo np. kobietek pragnących aby im sprawił ulgę w cierpieniu jeśli boli. Pan Doktor np. pomaga i wtedy może zacząć się zakrzywiać nasz świat. Staje się dla nas kimś wyjątkowym, a jeśli jeszcze poświęci więcej uwagi to odlatujemy do innego wymiaru. Ja chodziłam do starszego gin. 18 lat i ten kazał szukać młodszego pracującego w szpitalu więc polecono mi Pana Doktora. I nie wiem co myśleć bo właściwie od zabiegu czuję się źle, ale potem starał się bardzo mnie wyleczyć. Leki mi nie pomagają ponieważ muszę się operować. W międzyczasie czułam się dziwnie Pan Doktor był bardzo miły, a dla mnie dawno mężczyzna nie był taki ponieważ nie zwracam na nich uwagi jestem pracoholiczką w innym świecie. Kiedy zauważyłam, że się zakochałam na prawdę zmieniłam ginekologa. Nie umiem z tym sobie poradzić ponieważ miłość to dla mnie nowe uczucie w tym wymiarze trochę mało realne przy mojej ocenie mężczyzn którzy są samcami i nieczułymi Gnomami. Ten Doktor jest miły , czuły i tłumaczy wszystko. Na pewno bardzo współczuję jego żonie /nie wiem czy istnieje/ Jeśli On tak rozmawia i jest tak miły dla kobiet tylko dla pieniędzy to straszne bo rani kobiety, jeśli był taki tylko dla mnie to złapałam przynętę. Ginekolog powinien być na temat jeśli jest za miły gatunek przeciwny może odebrać to jako sygnał, ale co dalej. Piszemy tutaj po to, aby było nam lepiej z prostej przyczyny nie opowiadamy swoich myśli koleżankom bo może się to źle skończyć dla nas samych. Jest świat lekarzy, świat handlowców, świat klientów.... Jestem z innego świata dosłownie z bardzo nie typowego dlatego mam możliwość ucieczki z waszej rzeczywistości w iluzje materialną co pomaga bardzo. Mam z racji zawodu wielu wielbicieli na których nie zwracam uwagi dlatego wiem, że kiedy zamykam drzwi Pan Doktor już mnie zapomina. Pozdrawiam wszystkie Panie wylewajcie swoje cierpienie tutaj to dobry pomysł starajcie się uciec w pracę, a waszego Doktora zmieńcie tak jak ja. Wiem, że jeśli mężczyzna lubi kobietę to zadzwoni, zaprosi... nie ma kontaktu to znaczy, że go nie interesujesz:) Życie jest krótkie i kiedyś Pan Doktor trafi tutaj z ciekawości i może pomyśli Boże ktoś za mną szalał a ja głupi byłem sztywnym niedostępnym drzewem. Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafka
ludzie co to ma być?Ty jesteś kaznodzieją czy hoksztaplerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki suki wszystkie a czy ktoś kazał Ci słuchać.Nie rozumiem? mam lekarza a skąd ta pewność, że żadna z dziewczyn nie nadawała by się na żonę/dziewczynę lekarza? Gdy czytam takie argumenty to śmiać mi się chcę! Brak słów Dziewczyny, radzę nie przejmować się niektórymi wpisami:) Mam dzisiaj wizytę z Eleną u okulisty.K nas umówił na 16.Trzymajcie kciuki kochane! Do tego pokłóciłam się z narzeczonym:( Przegiął wczoraj i jestem zła na Niego! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Bellus ,Bierka,Maja, Klaudia ,A jesli gdzie sie podziałyście, nie ma z kim pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Despina trzymam kciuki za córeczkę, dziewczyny sie nam pogubiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) Despina a co ma córcia z oczkami? my byliśmy jak mały był malutki 6-8 mscy jakos tak, mielismy problem chodzilismy na rehabilitacje, jak robilismy usg glowy to lekarka kazala zbadac oczka czy cos tam nie naciska ale cale szczescie wszystko i na usg i u okulisty bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z narzeczonym pewnie szybko się pogodzisz :) ja też się ostatnio popsztykałam z moim. Ale my jesteśmy mieszanką wybuchową więc u nas tak często jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierka Elena urodziła się 3 tyg za wcześnie.Leżała w inkubatorze bo miała problemy z oddychaniem.Podawali jej tlen... I stąd te badanie okulistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierka no nie moja coreczka miala to samo co twoje dziecko. Towje tez mialo oslabione napiecie miesniowe?? Moja tez miala rehabilitacje. Despian nie marwt sie. Dodza malnstwi kropeli i zajrza do dna oka. Moja corcia tez tak miala. O co doklotni ja przedwczoraj daralam koty zw swoiem mezulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za literowki robie. Sory dziewczyny. Moja cora tez miala USG , rehabiliacje itp. Co jakis czas tez chodzimy do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś NO NIE :D weź już lepiej nic nie piszmy bo zaraz nas zjadą że bierka i belluś to jedna osoba :P co do synka tak miał osłabione mięśnie późno siadł, raczkował, zaczał chodzić jak miał niecałę 1,5 roku przed świetami Bożegonarodzenia zaczał, taki prezent nam zrobił :) a chodziliśmy żeby go zmotytować bo to był taki mały leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierka luzik. Moja zaczela chodzic podobnie jak twoj synek. Szok. Matko mailsymy te same problemy. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście zbieg okoliczności :) ja właśnie upieklam serniczek z brzoskwiniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Do Pafki nie jestem kobietą mam własny światopogląd a co się dziwisz Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
a ja zrobiłam dwie porcje bitej smietany i sobie zjedliśmy , Maja dzwoniła do swojego i teraz zamilkła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×