Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość pafka
do Matiłódź nie zrozumiałam, czy Ty byłaś u gina czy to ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem ciekawa po co Maja dzwoni do swojego :) dlatego pytałam ;) Mój nie lubi jak się mu głowę zawraca, dlatego ja tam wole smsa pisać ;) Belluś a ile Ty masz lat? bo nie pamiętam czy już pytałam, czy może pisałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
ja do swojego dzwonie w sprawach zdrowotnych, bo o prywatnych sprawach to z nim ciężko się rozmawia. Tak w ogóle to nie wiem czy on jest mało rozmowny, czy dlatego ,że jest zajęty jak dzwonię, czy dlatego,że jestem pacjentką.Jak o zdrowotnych to normalnie jak coś wtrącam prywatnego to jak z drzewm jak tu ktoś pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jednej wiosny do 30stki brakuje i mam dola z tego powodu, niby doktorek powiedział ze teraz mam najlepszy czas na to jak wyglądam ale jakoś mnie to nie przekonuje :( nie czuje się na tyle i już, a on mi mowił jak to świetnie teraz wyglądam że to że mi się przytyło a nie kości na wierzchu i w ogóle super a ja to przyjęlam do wiadomości a i tak mi wiek przeszkadza, nigdy nie sądziłam że będę miala z tym problem a jednak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka ja nie dzwonie, bo jak jestem na wizycie i dzwonią do niego pacjentki to on, do mnie z tekstem "co ona znowu ode mnie chce" coś w tym stylu, więc wyobrażam sobie jak ja dzwonie czy też tak mówi do kogoś jak jest z nim, więc NIE dzwonie :) a niektore babki chyba naprawdę potrafią być nachalne więc ja się staram taka nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Byłam i po kilku wizytach złapał mnie na przynętę tak to nazwę i nie mogę się pozbierać więc uciekłam od niego do innego lekarza Chcę zapomnieć, ale jest ciężko dlatego nie pójdę już więcej do mężczyzny będę chodziła do kobiet lekarzy 18 lat na mnie nikt nie podziałał żyłam w swoim świecie zamkniętym i szczelnym od mężczyzn i chyba dlatego tak się stało Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Witajcie Kobietki, Ja swojego znam od bardzo dawna, rozmawiam z nim zarówno o służbowych jak i prywatnych sprawach.Mój z powaga traktuje jak ktos dzwoni do niego podczas wizyty, nawet przeprasza,że musi odebrać.Także z tym nie mam problemu.Nie odzywałam się bo trochę czuję niedosyt po tej rozmowie, że nie pociągnął tematu lub mógł zadzwonic później, zdarzało sie ,że do mnie sam dzwonił teraz zmienił się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak jest coś pilnego to odbiera, nieraz mnie przeprosił i mówił "czekaj to musze odebrać" ale jak ja jestem w trakcie badania to raczej nie rzuci wszystkiego zeby odebrac, no i jak wie ze jakaś za przeproszeniem baba do niego wydzwania a czasami naprawdę są to pierdoły to sie wkurza i mi tak pozniej mowi w stylu "co ona chce" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Ja też dostałam nr aby w pilnych sprawach dzwonić, ale jak dowiedział się że poszłam do innego lekarza bo nie mogłam się dostać do niego już nie odebrał mojego telefonu dlatego znikam z jego gabinetu. Muszę się pozbierać w całość bo pogubiłam wszystkie śrubki. Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Znowu widzę jakieś zbędne i zupełnie nie trafione komentarze pomarańczy. Ja już nie odpisuję na te docinki,jak się będzie ich ignorować i nie wdawać się w zbędną wymianę zdań,to dadzą sobie spokój.A jeśli ni,to niech i tak sobie piszą co chcą, wisi mi to! Despina,mam nadzieję,że wszystko wyjdzie ok na badaniu. Jak wcześniaki długo leżą w inkubatorze to mogą mieć retinopatię ,stąd badania kontrolne. Moja córa też była wcześniakiem,też mamy z nią kłopoty ale nie będę tu pisać na ten temat. A ja się niestety jeszcze nie doleczyłam,jeszcze alergia mi się odezwała :( Jak już coś zacznie szwankować to na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiłódz,a ten twój dok,od którego uciekłaś,jest stanu wolnego? Pytam,bo jeśli nie a ciebie tak mocno trafiło to uczucie,to przecież zawsze można spróbować swoich sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Belluś, ciesze sie że mnie rozumiesz z tymi tel do dok ja mam różne myśli z jednej strony milutki z drigiej jak głaz też tak masz Belluś? A najgorsze jest to, że mnie to nie odpycha tylko jeszcze bardziej chcę mieć z nim kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
do Klaudia NIESTETY nie wiem nic jestem osobą bardzo zamkniętą w sobie dlatego przy nim zatykało mnie strasznie nie potrafię flirtować natomiast mężczyźni cały czas mnie zaczepiają ja nie reaguję bo to nie za dobrze uśmiecham się i idę dalej Mo do niedawna Pan Dok był bardzo dla mnie ciepły jak nikt dlatego tak się stało, ale dam radę muszę to zwalczyć jakoś Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafka
Matiłódź a ja myślałam, że sobie żartujesz a Ciebie naprawdę wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, ale ja też mam podobnie, moj doktorek może się zmienić nagle, tutaj ze mną się śmieje, żarty itp. a za chwile dowali mi tekstem że nieraz mnie zatka :D ale ja lubie ten jego humor, mój to taki dr. hause z zachowania, czasem nie wiem kiedy żartuje kiedy mowi serio, ale ja też taka jestem, męża ujęłam własnie tym, bo nigdy nie wiedział czy mówie poważnie czy serio :P Klaudia heloł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Uczucie nie wybiera jak widać zawsze mocno stoję na ziemi Koziorożec pracoholiczka pracuję cały czas jak nie choruję ostatnio trochę się rozleciałam, ale zbieram siły. Mój świat jest inny ze względu na pracę mogę uciec od rzeczywistości Pozdrawiam ciepło Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierka Matiłódz, no szkoda,bo skoro tak bardzo cię wzięło to później możesz żałować że nie spróbowałaś. Myśli o nim mogą cię dopaść i za parę lat. Ale zrobisz jak uważasz :) Jeżeli chcesz się wycofać z tego uczucia i odpuścić sobie,to tak zrób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Gdybym chociaż umiała odczytać jego zamiary czy to zwykła wizyta czy z każdą kobietą pacjentem tak rozmawia a ja nie potrafię nie umiem tego wyczuć Myślę, że gdyby coś czuł to chyba zadzwoniłby do mnie prawda nie mogę tak wejść i powiedzieć kocham Cię Doktorze Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiłodź no wlaśnie chyba by nie zadzwonił bo to w końcu lekarz. Tak na moje oko chyba mu nie wypada. Szkoda,bo mogłabyś flirtem dużo z niego wyciągnąc ;) skoro Ty jesteś wolna to dlaczego masz nie spróbować. Nie że do niego idziesz i mówisz "kocham cie" bo to nie poważne, ale tak inaczej pociągnąć temat i już byś wiedziala co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłby albo i nie,trudno wyczuć.Nie wiadomo,czy ma kogoś. Nie każdy człowiek,nawet facet,jest na tyle śmiały w wyrażaniu swoich uczuć żeby wyznać to drugiej osobie ot tak,zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Lepiej jak nie dzwoni, mój dzwonił nakręciłam się i teraz dziwię się dlaczego przestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to był tylko 1 telefon? bo ja czasem dzwoniłam kilka razy i też nie odbieral, ale wiem że jest zajęty, wiem w który dzien ma nocke i po nocce do gabinetu prosto, w miedzyczasie tysiace rzeczy na glowie, nie mozna po jednym nieodebranym telefonie tak myslec, lekarka mojego dziecka tez nie odbiera dopiero za 3 razem albo sie w koncu dodzwonie albo ona po kilku godzinach do mnie oddzwania. Jak nie odbiera a masz cos waznego zawsze mozesz napisac smsa, ze prosisz zeby dal znac kiedy mozesz zadzwonic bo masz wazna sprawe np. to są lekarze jakby mieli każda pacjentke traktowac wyjątkowo to chyba by sie od nich nie opędzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jednym nieodebranym telefonie nie warto się od razu wycofać. Tak jak napisała Bierka,lekarze codziennie mają dziesiątki telefonów od pacjentów i raczej wątpię żeby każdy dr odbierał za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafka
Dziewczęta, spróbujcie nie dawac znaku zycia przez 2-3 miesiące nie dzwonić nie chodzić i zobaczycie jaka będzie reakcja jak sie pokażecie, poważnie to działa, bo jak sie za często dzwoni to może byc odebrane jak natręctwo tak jak pisała bierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Dziękuję wam Dziewczyny pozdrawiam wiem, że gdyby chciał mnie zaprosić na herbatkę w parku zgodziłabym się z cała pewnością ponieważ gdy spotyka się tak zdolnego i pięknego człowieka to obcowanie z nim jest czymś wyjątkowym i watro tego doświadczać jestem płochliwa i już Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
A gdzie sa żonusie lekarzy czyżby w pracy? Jakoś spokojnie teraz:)A na poważnie Maju Twój gin teraz nie dzwoni bo mu nie dajesz szansy jak ty dzwonisz do niego.Pafka ma rację nie trochę zapomni wyciszy się i uderz do niego po dłuższej nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×