Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Daj spokoj z tym elfikiem. Przestan mnie czepiac sie, czep sie siebie samego/ ej. Zauwazylam, ze sprawiaCi radosc dokuczanie innym ludziom. Kim jestes, ze tak wszystkim dogryzasz co?? Zly z Ciebie czlowiek. Jezeli jestes lekarzem to zachowuj sie jak przytoi na lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ z leczeniem
innych a zajmij się sobą "bellusie i cała reszta" żenada. Dorosły facet.. no tak głowa siwieje ...szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak ciebie zabolalo, ze tak mi docinasz. Nic Ci nie zrobilam Jezeli jestes facetem, to spojrz na siebie madralo. Nic lepszy nie jestes ode mnie. Wiec wez daj sobie na wstrzymanie. NIe dokuczaj kobietom jezeli jestes facetem. Tez masz cos za uszami, wiec daj luz sobie. Boli co ,z e kobieta tez potrafi byc niezbyt uprzejma. Nie oceniaj innych jak ich nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś olej pomarańcze. Ja czytam tylko wpisy na czarno więc od ostatnich 3 stron nawet nie wiem co jest napisane, bo czytalam tylko Twojego posta, nie mam zamiaru tego czytać bo to ani poprawnie ani składnie napisane... Zresztą co ja z nimi będę dyskutować skoro dla nich bierka i tak jest dziwka kurwa i suka :D wiec leci mi to i Ty tez olej, bo nie ma sensu gadac z kims kto jedzie po innych tylko pod pomaranczowym nickiem, zaniedlugo te pomarancze wejda na tematy "zdradzona zona" "maz mnie zdradzil" i ciekawe co wtedy poczną jak ten ich cudowny mezczyzna przyprawi im rogi :D one mysla ze tylko ONE znaja doktorow, zalosne! A co ja im bede udowadniac ze ja tez znam, moze mam nawet w rodzinie bliskiej i to nie jednego.? wiec nie ma sensu z nimi gadac, jak mysla ze sa najlepsze to niech sobie mysla ale tylko na mysleniu sie KONCZY bo w rzeczywitstosci jest inaczej, to tylko one maja taka wyobraznie ze sa super, tylko ktos inny moze je inaczej odbierac, ale to juz tez mi leci :D w koncu za dooope kazdy lekarz polubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierko jakas pomarancza pisala ze jest moim lek i narzucam sie mu to jest chore. Ze niby to moj dok. No nie nie pojmuje tego. Oby to nie byl on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak jest Twoim lekarzem niech napisze nazwisko proste :D nie przejmuj się czymś takim, ja też moge napisać pod pomaranczowym nickiem WSZYSTKO, więc wrzuć na luz :) one myślą że mnie obrażą, ale mi to LECI, bo nie żyje z nimi codziennie i całe szczęście! właśnie o takich "kolezanczekach" mowie ktore wtryniają swój nos w nie w swoje sprawy i rozwalaja małżenstwa, wiec jak dobrze ze takowych nie posiadam! Wszystkie trzymam na dystans i to jest najlepszy sposob na dobre kolezenstwo to taka rada dla sfrustrowanych zazdrosnych BAB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierko Normalnie dziwi mnie to wszystko. A moj post faktycznie tez moglabym odczytac w innym sensie. Alew realu jest inaczej bo nikomu nie narzucilam ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Masz rację Bierko,nie ma sensu czytać tych durnych wpisów,przejmować się nimi a już na pewno wdawać się w dyskusje z pomarańczami.Ja już też sobie to odpuściłam :) Nie wiem tylko po co takie osoby wchodzą na wątki które ich nie dotyczą. Chyba tylko po to żeby komuś dowalić,wyładować się na kimś. Zero empatii.Olać ich i tyle :) A jak tam po świętach? Nie objadłyście się za bardzo :) Ja już mam dość tego siedzenia i jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierko jak myslisz?? Pomarancza zapytala mnie co ma zrobic bym jej nie pzrzesladowala. Boje sie, ze to on. Wiesz mam cicha nadziejie, ze nie czytal moich wpisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś,nie sądzę żeby lekarze tu zaglądali.Może trafić się jakiś wyjątek,ale to rzadkość :) A nawet jeśli by tu zajrzał to skąd by wiedział że ty to ty?! Jest tylu lekarzy i tyle pacjentek,że raczej nikłe szanse na to,żeby cię ktoś rozpoznał. A tym wpisem pomarańczy się nie przejmuj i nie stresuj się dziewczyno,to na 100 % nie twój dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellus - czytam sobie czasami wasz temat bo mnie tez po czesci dotyczy ;) i chcialam Ci tylko napisac zebys sie nie nakrecala niepotrzebnie. tobie sie moze wydawac ze ktos cie moze rozpoznac, ale tak naprawde to to co pisalas trudno przypisac do jednego konkretnego lekarza. opis Twojego gin-a wiele kobiet mogloby przypasowac do swoich. a jesli chodzi o niego samego, to uwierz ze nawet gdyby czytal i rozpoznal (ale na pewno tak ine jest, bo mysle ze ma zbyt duzo zajec vby jeszcze siedziec na babskim forum) to uwierz ze na pewno nie pisalby tak bezpoziomowych postow, i nie przekazywalby Ci tez tego na pewno na forum. ewidentnie ktos sobie robil z Ciebie tu zarty i tyle. ine martw sie i ignoruj takie wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaudio dziekuje Ci. Z tym tel ze kurcze zle wyszlo. :/. Szcerze niechcilam do Niego dzownic . Wiesz ama nawet zal o to do siebie, ze dalam mu znak zycia. A potem w tamtych rejonach jechalam obok wiesz cziych miejsc. Nie bed tu pisac szcegolow. Zabolalo mnie , ze dalam ciala i pewnie dzis Go przeprosze znajac siebie. Bo chce jeszce o cos zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, skoro dał ci nr telefonu,a chciałaś się go poradzić,to miałaś prawo zadzwonić i tyle. Nie odebrał,bo pewnie nie mógł. I tyle w tym temacie,nie zadręczaj się tak kobito :) A po co masz go przepraszać za to że zadzwoniłaś. Ja bym nie wspominała nic o tym telefonie,tylko na wizycie,skoro się wybierasz, zapytała o co masz zapytać i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś spokojnie nikt Cie nie rozpoznał, pomarańcze chcą w Tobie wywołać jakieś poczucie winy, prowokują bo chcą żebyś się wyłożyła na forum. Który normalny lekarz to czyta? w dodatku w święta. Klaudia a ja ok po świętach :) duzo nie jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tez bym nie dzwoniła, bo po co? Pójdziesz na wizyte to zobaczysz że on nawet nie wspomni o tym telefonie :) lekarze mają dużo na głowie, moj ma szpital,prywatne gabinety wiec po co jeszcze zawraca glowe :) ale to moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, Bierka ciesze sie, ze pomglyscie mi. Ja do Niego tylko zadzwonie zapytac o jedna sprawe. Wiecie balam sie ,ze to dok. Dlugo budowlam z Nim moje relacje. Wiem , ze udalo mi sie. Nielatwo jest mi byc jego pacjentką. On jest inny niz ja. Duzo o Nim pisalam, bo faktycznie sympaltyczny jest na swpje taki indywidualny sposob. Ludzie go lubia i ja tez. ;). Bierka twoj jest spoko gosc. Mozna z nim pogadac. Moj taki troche jest cichszy ale jak juz gada to na calego. Jest bardzo madry. Zaczerniony Nick.. rozumiem i wiem ze nie lawte sa relacje pacjent-lekarz. Dzieki za wspracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekm
Lekarz to jest to , nie dziweczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
10:29 [zgłoś do usunięcia]bierka. bierka pomaranczy nie czyta, nie czytala ostatnich 3 stron, ale dokladnie wie co one pisaly i jak pisaly od razu widac, ze bellus jest zagubiona i durna, a ta wykorzystuje ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierka, kluadia macie racje. A pomarancze tez mam ich dosc. Zlosliwe larwy. Po co walsnie one wchodza by innym dokuczac. Tak brak empatii kompletny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie czytałam widze z opisu Belluś więc nie drąż tego tak pomarańczo! nie trzeba być doktorem żeby dojść do tego co wy pomaranczowe stwory piszecie :D wiec sory ale mnie NIE ZAGIELAS!! a teraz juz żegnam bo poraz kolejny się przekonuje ze NIE MAMY O CZYM ROZMAWIAC. I nie musisz kopiowac moich postow bo ja DOSKONALE wiem co pisze, czyt. JESTEM POCZYTALNA gdyby tak pomarancza nie wiedziala co to znaczy :D Belluś, sama widzisz jak pomarańcze bola nasze posty, bo wiesz one maja lekarzy w domu, w rodzinie bo TYLKO one maja i wiedza jak z nimi postępowac :D a my wiesz jestesmy z tych nieszczesnych nizin spolecznych wiec nie mamy nic do gadania :D wiesz nie wyksztlacone, glupie, brzydkie, niech sobie maja taka wizje o nas, bo tylko to im zostalo a tak naprawde goooowno o nas wiedza :D trzymaj się Belluś i nie daj sie, mi się geba smieje z tego jak kogos wyzywaja, a jak juz kopiuja zeby tylko sie czyms podeprzec zeby zgnoic to juz w ogole smiech na sali, ja nie musze nikogo kopiowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierka i racja popmarancze nic o nas nie wiedza. Juz sama napisalam , ze oceniaja nie znajac nas . Tezuciekam bo nie ma oczym z nimi gdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
bierka i racja popmarancze nic o nas nie wiedza. wy jestescie otwarta ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dziewczyny , jeśli Was się poczyta , to jest niezły ubaw , ale jeszcze dużo gorsza lektura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperia pamietam Ciebie. A wiesz co mysle, ze tu pisza i lekarze faceci i kobiety lekarki oraz inni z sektora medycznego. I wcale nie dziwi mnie to. A zachowanie tez mnie nie dziwi Imperio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebys ty wiedziala bierka
ile siana i slomy masz w tej twojej pomylonej łepetynie:D ,to bys ja widłami wybierala,co by troche miejsca na rozum przybylo ale chyba raczej ci to nie grozi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś nie wiem kto tu pisze z mężczyzn /lekarzy , ale ja ten topick podczytuję . Nie czytam na bieżąco a podczytuję . Powiem tylko jedno : słyszę i widzę zachowania pacjentek . I powiem szczerze , że wstydzę się momentami tego , że jestem kobietą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperio Wiesz przyznam Ci sie do czegos - Wstydze sie tego ,ze zauroczylam sie w lekarzu. Zle mi z tym Imperio. 1000 razy bardziej chce byc wolna od tego. My kobiety jestesmy chyba naiwne. Wiesz myslalam o tym i powiem Ci, ze to jest chyba najgorsze w tym, chora durna naiwnosc.:/. Akurat to wiem. Co do zachowan, tez powiem Ci nie na reke mi bylo to zauroczenie. Nigdy nie chcialam by tak bylo. Zalowalam, ze to mnie dotknelo. Wstydze sie tego i przykro mi, ze cos takiego mnie spotkalo. nie mowiac juz o relacji pacjent-lekarz. Najsmutnejsze to to , ze my koniety robomy Imperio takie bledy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe rozumiem tylko jednego czemu to kobiety dotyka. Slyszalam o tzw. przeniesieniu uczuc np. na ksioedza , lekarza, bo czegs brakuje. Byc moze cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×