Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość dorotkaaaaaaa32
Robi jedynie małe i bardzo delikatne gesty. Nigdy mnie jeszcze nie pocałował, jedynie na powitanie więc to jeszcze nic nie znaczy. Ja chciałabym coś więcej a on unika, więc gotowy nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unika bo może wstydzi się, ale takie zachowanie bardziej pasuje do kobiety. Zależy jak długo się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaaaaaa32
BIBIOOOO a Ty jesteś jakoś związana z tym tematem, bo nie czytałam wątków.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaaaaaa32
Znamy się wystarczajaco dlugo,zeby zadzialal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj jeżeli spotykacie się po za gabinetem to znaczy bardzo znaczy, że jemu musi zależeć na tobie mocno. W innym wypadku po co spotkania tego typu tak po przyjacielsku? nie sądzę coś jest w jego głowie i to chyba TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaaaaaa32
Obyś miała rację :) Leczenie zakończyłam już dawno, a kontakt utrzymujemy. On jest bardzo ostrożny , a ja nie nalegam. Czekam na większą otwartość z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaaaaaa32
Miło było z Tobą popisać, ale musze już uciekać. Życzę Ci powodzenia :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś była facetem po prostu umawiasz się i już reszta się dzieję, ale jesteś kobietą więc czekasz to normalne tak postępują prawdziwe kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
to prawda tak postępują prawdziwe kobiety w innym przypadku to narzucanie czego faceci nie znoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............a jeśli..........
dlatego ja właśnie nie mam zamiaru narzucać się mojemu dr. A nawet gdyby on wyszedł z propozycją spotkania to nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaaaaaa32
Czy facecie faktycznie nie lubią narzucania się ? I jeśli nawet, to co można nazwać narzucaniem a co delikatnym działaniem i zachęcaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjh
dokładnie w moim przypadku nie było narzucania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny byłyście na emocjonalnej randce to nowy fajny temacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............a jeśli...........
hihi ;) dobre ;) Wiatr hula i rozwiewa białe kitle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam :) Jejjjju jak dawno nie zaglądałam do tegoż tematuż ;) Despina, Bierka, Belluś, Maja, Klaudia żyjecie? Despina jak tam Elena i Twje studia? Już po sesji? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aghai i reszta dziewczyn U mnie jakoś ulotniły się myśli o dr-na szczęście :) Nie chodzę do niego,nie widuję go i przeszło. Chociaż nie wiem jak to będzie jak pójdę na wizytę,ale to nie prędko. A na razie siedzę w domu bo mam jelitówkę :( Pogoda też paskudna-ciągle pada. A tu za dwa tygodnie wakacje! Poza tym śledzę z ciekawością mecze polskiej reprezentacji,chociaż wcale nie jestem fanką footballu . U mnie tyle.pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dlugo nie pisalam i milczalam. Ostatnio mialam urwanie glowy i nie mialam czasu na pisanie choc sledze czasem ten watek. Pytacie co u mnie. Bibioo witam tutaj. ...a jesli... czytalam twoje watki. Niezly ten twoj doktorek. Jestem zaskoczona jak mily jest dla Ciebie. Byc moze jestes w jego glowie ale pamietaj on ma rodzine. Jak obserwuje ludzi juz z takimi zoobowiazaniami to znam takich co rodzine kochaja najbardziej. Niewiem czy ty masz kochana rodzine ale on na pewno sie obawia , co w sumie mnie nie dziwi. Zbyt duze ryzyko dla niego. Mozliwe ze podobasz mu sie, ale pamietaj nim cos zdecydujesz kochana przemysl to. BiBioo ja znowu tez sie zauroczylam i to mi dosyc przeszkadzalo. Maju no i mnie zaskoczylas obys tylko kochana nie cierpiala. Zycze CI dobrze, ale zycie nie jest takie proste. Sama nie chcialabym byc w takiej sytuacji co Ty. Niewiem moze za madra jestem, by wchodzic w takie uklady.moze po prostu jestem realistką. I nie do konca wierzę w wielkie uczucia. Aghai milo Ciebie widziec. U mnie moze jestem jakas dziwna ale poszlam jednak do Niego. Poszlam bo akurat juz byl czas. Bylam w maju. Na poczatku chcialam Go zmienic bo faktycznie czulam sie zle z moim zauroczeniem. Do kitu z tym. tak myslalam. Bylam u Niego. Nie bede sie rozpisywac ,ale pamieta mnie i cieszył sie jak przyszlam. Caly doktorek. Wizyta byla ok. Dobrze bylo.Teraz robilam badania bo mnie skierowal. Dobry jest w tym co robi. Relacje sa ok. Wiecej nie napisze. Relacje pryw. tez. Koncze pozdrawiam. Klaudia trzymam sie jakos. Spokojniejsza jestem. i dobrze w koncu mam luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beluś W kim się zauroczyłaś? Ja nie wiem czy ma Rodzinkę w ogóle nic o nim nie wiem tak sobie myślę, że ma. Nic sobie nie wyobrażam nie śmiem nawet :) Cieszę sie, że jesteś my grasujemy w Emocjonalnym romansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech wolno !
biada wam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werthyjuk
juz za późno :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sceeptyczna
Jako przyjaciółka lekarza z politowaniem patrzę na żałosne, wdzięczące się do niego kobiety. Począwszy od tych strzelających oczami czy głupio chichoczących - po zaczepiające niby przypadkowym dotykiem czy dwuznacznymi tekstami. Gdybyście wiedziały, co oni o was myślą i mówią.. między sobą. A już nie daj Bóg na alkoholowych imprezach z kolegami po fachu.. Zdębiałybyście.. :P A potem schowałybyście się pod stół ze wstydu i zażenowania. Polecam do przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napieprzyłam głupot sama bym wskoczyla na mojego lekarza slinie się jak go widze i z zazdrosci powypisywalam te glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
haha haha jakieś odludki może i tak robią, ja mam inne doświadczenie mój traktował mnie i traktuje poważnie, zaiskrzyło, kogoś to może wkurzyć ale tak jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jego asystentka jak przychodza te mlode dziewczyny a ja taka rozklapicha jestem to im zazdroszce poprostu kurde lekaze na spotkaniach to tyklko sie chwala ktora fajna dupa przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×