Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość Pati...
liwija- kurcze, przerabane jak sie zauroczylas ginekologiem.. bo tak dziwnie potem isc na badfanie.. co innego do jakiegos normalnego lekarza rodzinengo albo co:) a w jaki sposob ci pokazuje ze mozesz mu sie podobac? czy sie u mnie skonczylo to nie wiem -tzn teraz ja ucielam ale pewnie minie kilka dni i znow sie zacznie, znow sie odezwie. ale ja chce to skonczyc definitywnie z prostego powodu-rodzina. bo to wsyztsko brnie tylko w jedna strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlana_panienka
ten mój ok dziesięć lat starszy ale zabojczo przystojny no ale musze myslec o dziecku ja dla niego i tak nic nie znaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati...
mydlana.. a to twoj lekarz tez ginekolog?? no 'moj' lekarz jest starszy ode mnie, i to niemalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
ja poszłam na wizyte bo miałam jakies bóle okazało się,że to nadrzerka i prawie co tydz byłam u niego i tak to się zaczęło,ostatnio miałam przerwe z 2 miesiące bo brałam jakies tabletki i jak wróciłam a miałam być wcześniej to mowi do mnie że dawno mnie nie było i myślał ,że już nie wróce co o tym sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati...
mydlana-uwierz ze tak jest lepiej ze nic nie znaczysz! w waszym polzozeniu.. i w tym ze cie skrzywdził ta propozycja.. bo chyba na jakis ideal to on nie wyglada! ja wiem ze nie bylam jemu obojetna.. niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlana_panienka
tak ginekolog tak jak pisałam wczesniej ok 10 lat starszy ale charakter jego zachowanie to poprostu ideał niedoscigniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
bo czasmi ci lekarze liczą tylko na jakis flirt na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati...
liwija.. nie wiadomo jak on do tego podchodzi... moze cie po prostu polubil.. trudno jest wywnioskowac o co facetowi chodzi jesli nie stawia sprawy jasno.. 'moj' tez na poczatku mowil tego typu rzeczy, ja jakos staram sie odebrac to tylko jako zwykla sympatie. ale nie bylo to zwykla sympatia. a z kolei chodze do innego lekarza, tez mowi mi tego typu rzeczy ze szkoda ze tak rzadko go odiwedzam itp, rowniez odbieram to jako sympatie i wiem ze to jest naprawde tlyko symopatia. dlatego tak naprawde to moze swiadczyc o wielu rzeczach! a teraz chodzisz nadal do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlana_panienka
moje malzeństwo to zgliszcza powiedzcie jak sczęśliwa mężatka o tej porze siedzi na kafe odp nasuwa sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie babiszony
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati...
mydlana- ale jednak ten 'ideal' cie w jakis sposob skrzywdził.. a twoj maz? wyczuwa cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
chodze tylko do niego i kiedyś mu powiedziałam,że do innego nie chce iść z przyzwyczajenia już,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati...
aha.. no to juz znam odpowiedz.. szkoda ze ci sie w malzenstwie nie uklada,. bo gdyby bylo inaczej byc moze juz bys zapomniala.. gdyby maz przeslonił ci cała twoja uwage,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati...
i co on ci odpowiedział na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlana_panienka
jeżeli nawet to ma to gdzieś ma swoje zycie a ja mam swoje łączy nas dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
właśnie pati mądrze napisałaś moze to być czysta sympatia i nic więcej niestety,znam go już z 6 miesięcy więc troche czasu to uż jest,ale propozycji mi nie robił nigdy uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
o kurcze mydlana -panienka to mało ciekawe masz życie ze względu tylko na dziecko jestes z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlana_panienka
ja przez wszystkie wizyty u niego mówiłam Sobie to ie mozliwe zeby taki facet sie Toba zainteresowł ale jak dostałam ta propozycje zaraz po porodzie chciałam umrzec:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
ale to byłą propozycja zostaw męża dla niego czy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati...
mydlana-ja tak samo sobie mowilam, ze to niemozliwe itp... widze dobitnie ta propozycje musial zlozyc skoro tak sie czulas.. liwija-mi propozycji jakis seksualnych tez nie skladal.. raczej byly to jakiec ciagle propozycje spotkan.. ale wiesz cos o nim-czty ma rodzine itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlana_panienka
mowiac krótko sex za prezenty (sponsoring) wspólczesna prostytucja czy można dodać cos jeszcze:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlana_panienka
nie poszłam już nigdy więcej do niego serce boli do dziś:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
rodziny nie ma,ale może mieć dziewczyne ale też nie napewno ja sobie tylko tak gdybam,znamy się uż tyle i nigdy słowa nie wspomniał a różne sytuacje i rozmowy były,także myśle,że nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
uj mydlana =panienka to współczuje ci mi gdyby tak powiedział w twarz bym mu chyba strzeliła i też nigdy nie wróciłabym do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati...
strasznie sie zachowal ten twoj lekarz! sama widzisz ze niewarty jest myslenia o nim.. ale wiem jak trudno jest przestac.. liwija- to zagadaj cos nastepnym razem w stylu ze widzialas go wczoraj z zona/dziewczyna. wtedy moze sie wydac czy ma czy nie bo moze powiedziec ze to niemozliwer bo nie ma dziewczyny.. ok dziewczyny ja spadam! zycze wam powodzenia! najleopiej zapomnienia o nich! no chyba ze w twoim liwija przyoadku okaze sie ze jest wolny i cos z tego wyjdzie:) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlana_panienka
dzieki za pogawdeke nie mialam z kim tym porozmawać niestety ciągle jest w moim sercu wiem wiem musze o nim w końcu zapomnieć:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwija
dziękuję za rady ja również uciekam już,pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia
hallo jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×