Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY

PLASTYKA POWIEK, KTO MA DOŚWIADCZENIA PISAĆ PROSZĘ!!!!

Polecane posty

Gość WanKarw.
Hej ! Robilam same powieki tylko, i mozna tam nocowac takze po operacji powiek ale sie placi dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaz do Dechy )
Kobiety a może zamiast zabiegów inwazyjnych , coś bardzo skutecznego, ale bez cięcia ? Serum pod oczy i na górną powiekę Dermatopoietin . Rewelacja ! Unosi górną powiekę, daje efekt większych oczu bez ingerencji chirurga. Pod powieką dolną następuje redukcja cieni, obrzęków oraz kurzych łapek. Działa z precyzją szwajcarskiego zegarka. Polecam gorąco! Gdzie kupić? wystarczy wpisać w google: dermatopoietin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eakkhhm
a to ciekawe, bo nakladanie na powieki jakichs smar jeszcze bardziej przyspieszy rozciaganie skory :D ale wytworcy tych mazidel tez przeciez musza jakos ZARABIAC!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jido
Jestem po zabiegu na górnej powiece. Mija druga doba. Czuję się super, mam zasinienia ale delikatne. We wtorek ściągam szwy i mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Robiłam w Czechach za 1360 zł. Świetny lekarz, personel. Przy zabiegu i całej procedurze obecny jest tłumacz. Polecam niezdecydowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra6666
Gdzie robiłas powieki w czechach 0 u kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIDI
Robiłam u doktora Paciorka w Ostrawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewexx
Witam za tydzień jestem umówiona na powiekę górną w Krakowie u dr. Keller. Chciałabym się dowiedzieć czy bardzo cierpi się podczas zabiegu, czy znieczulenie w okolice oka boli oraz jak oceniacie panią doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra6666
Bardo JIDO dziękuję za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra6666
Jidi - czy planujesz jeszcze jakiś zabieg u tego lekarza ? Wybrałabym się z Tobą , Może raźniej :) razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIDO
Planuję brzuch ale w dalekiej przyszłości:) Nie bój się bo lekarz jest świetny, żartowaliśmy w trakcie zabiegu. Tłumaczka też ma poczucie humoru. Ważne żeby ktoś na Ciebie czekał na korytarzu:) Dzisiaj mogę powiedzieć, że to była świetna decyzja, oczy ładne, blizny mało widoczne (pod makijażem w ogóle) pozdrawiam, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam umówiony zabieg w warszawskiej La Perli :D Jestem już po miłych i owocnych konsultacjach z dr Radzikowską. Chętnie opiszę efekty :) Jak myślicie, cena 1999 jak na Warszawę jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukierek
karolineqq - już chyba jesteś tydzień po zabiegu prawda? bardzo proszę o relacje - jestem niezmiernie ciekawa :) ponieważ od dłuższego czasu przymierzam się do tego zabiegu i dużo czytam na ten temat - widziałam ofertę za tą cenę i myślę że taniej nie znajdę tylko czy cena jest adekwatna do efektów zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednej powiece dolnej mam nie równo wyciętą bliznę. Nie prawda ze blizny są niewidoczne, a ja jeszcze na dodatek nie mam prawie rzęs na dolnych powiekach. Żałuje że ruszałam powieki, bo tej nierównej blizny ani zakryć ani nic z nią zrobić. Przez tą nierowną bliznę mam w jednym miejscu tak jakby niewielki nadmiar skóry. Chyba dopiero bede mogła to poprawić za kilka lat jak pojawi się nadmiar skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbów  ka
u kogo robiłaś powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że dopiero teraz piszę :) Tak, już jestem po zabiegu. Efekty? Super, nie załuję że się zdecydowałam. Blizn w ogóle nie widać, powieki wyglądają bardzo ładnie :) jestem przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powieki z Krakowa
Ja polecam dr Martę Raczkowską-Muraszko, zabieg wykonywałam u niej w Specjalistycznym Centrum Medycznym na Grzegórzeckiej. Jestem bardzo zadowolona i nie żałuje ani grosza wydanego na ten zabieg :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam artClinique na krakowskiej. Więcej informacji na stronie www.artclinique.pl/ Warto przeczytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1960mila
dziewczyny czy która robiła powieki u dr Nawrockiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może kogoś z Trójmiasta polecacie?no i jak długi urlop z pracy powinnam sobie załatwić,by ludzi nie straszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1960mila
powieki górne jestem z sandomierza w pobliżu może ktoś robił proszę odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawrocki wiem ze robi dobrze nosy a to najtrudniejszy zabieg, wiec z powiekami gornymi raczej nie bedzie mial zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rustka2
Witam, kto z lekarzy w Warszawie jest godny polecenia? Zastanawiem się nad plastyką górnych i dolnych powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linea corpris, lon i stanczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem zainteresowana plastyka powieki dolnej w Toruniu , może ktoś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodym osobom z małymi workami nie radzę robic powiek dolnych ja zrobiłam i sie tylko oszpecilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialas robione przezspojowkowo czy normalnie cieta skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ciecia zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie za duzo tluszczu ci wycial/wyciela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Za duzo tłuszczu usunięte i nierówne blizny, marze o tym aby wyglądać tak jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×