Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY

PLASTYKA POWIEK, KTO MA DOŚWIADCZENIA PISAĆ PROSZĘ!!!!

Polecane posty

Gość gość
Witam, robiłam górne powieki u dr.Furmanka w Czechach , polecam , super cięcie , nie boli i widać efekt. Pan doktor mówi po polsku , jest prawdziwym fachowcem , bałam się , ale niepotrzebnie . Umówiona jestem na dolne powieki . Naprawde polecam pana doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Efekt zabiegu Plexr utrzymuje się maksymalnie do 2 lat .Kupa kasy wydane na coś co jest nietrwałe. Chirurgiczna korekta powiek to bardzo prosty zabieg a efekt na całe życie. Ja też polecam kliniki w Czechach ,bo o połowę taniej a efekt świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam -ja też mam termin u dr Furmanka na listopad na powieki górne-jakieś sugestie co robić po zabiegu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Proszę napisz mi czy masz wcześniej dzwonić do anestezjologa czy przyjechać juz tylko na wyznaczony termin do Furmanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziak3434
jestem po korekcie powiek w szpitalu medicover. Nie dość że miałam opadając powieki to wiadomo, że jeszcze z biegiem lat to się niestety nasiliło :/ ale całe szczęście jest to już za mną i już mogę się cieszyć normalnym wyglądem. Nie ukrywam, że jest to też wygodne np podczas malowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś robił powieki u KOBUSA W POLANICY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaa
ja robiłam nici 4 miesiące temu jestem bardzo zadowolona, owal twarzy podniósł się, chomiki zrobiły się duzo mniejsze, rozbiłam w Beauty Center w Szczecinie. Chyba wolę ten zabieg, bo wygląda naturalnie, a po kwasach jest się nadmuchanym, zbieram kasę i robię następne partie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi21
Nie warto robić tych nici , efekt i tak zniknie najdalej po 2 latach ,lepiej zrobic operację plastyczną w Czechach .W niektórych miejscach to koszt ok.6.000 zł a efekt spektakularny i na długie lata .Koszt plastyki powiek górnych i dolnych to 3.000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Mama operowała powieki górne u dr Joanny Jędrys w Krakowie. Minęło już około 2 lata i jest bardzo zadowolona z efektu. W klinice panuj***ardzo miła atmosfera, wszystko było spokojnie zaplanowane. Teraz ja jestem umówiona z doktor na powiększenie biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zabieg chirurgi plastycznej u dr Joanny Jedrys. Lepszego specjalisty nie znajdziecie. Efekty rewelacyjne. polecam niezdecydowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata2
Ale się tu reklamuje lekarka z Krakowa!!! Ja też jestem z Krakowa i słyszałam o wielu lekarzach ale o tej pani nigdy w ogóle nien jest znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem 6 dobe po zabiegu powiek górnych i dolnych u Dr. Wysockiego wczoraj zdjelismy szwy :) Dr. Wysocki bardzo miły, cierpliwy,udzielil mi bardzo szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi odnośnie samego zabiegu oraz postępowania po nim, przemile Panie asystujące,mimo stesu który utrzymywał mnie w napięciu przez cały zabieg, atmosfera była bardzo przyjemna, zabawna, czułam się bezpieczna i w dobrych rękach. uprzedzając pytanie; nie, nie widze jeszcze efektu końcowego, ponieważ wiem że będą się układały jeszcze conajmniej kilka tygodni, nie będę też oceniała cięcia, długości blizny,ilości szwów czy plasterków. Nie martwię się też o siniaki,opuchlizne,nierówności,zgrubienia,strupki i inne dolegliwości z odstawaniem,niedomykaniem ciągnięcem,dyskomfortem,suchością.... Drogie Kobietki wszystkie rzeczy i pewnie inne który nie wymieniłam są naturalnymi etapami które występują po takiej ingerencji w tak delikatnej okolicy jakim są oczy. Nie martwcie się proszę! będzie dobrze :) ja też mam obawy i różne myśli biegają po głowie, staram się nie przeglądać w lustrze i nie gdybać "czy tak zostanie"procesy gojenia są bardzo indywidualne a na efekty niestety trzeba poczekac długo i dłużej w niektórych przypadkach :) nie staraszcie się nawzajem :D to są lekarze, zaufajmy im i słuchajmy się zaleceń, każdy lekarz ma swoją metodę do niej też wiele zależy a reszte musi pokonac nasz organizm :) Zabieg jak każdy inny niesie ze sobą różne ryzyko może to być bląd chirurga lub reakcja organizmu i inne powikłania, każda z nas decydując się na taki czy inny zabieg musi miec tego swiadomość.Ja też licze się z tym że może będzie potrzebna korekta, bo niestety czasem sie tak zdarza.Lekarz nie jest w stanie przewidzieć jak to się ułoży ostatecznie, może jedynie dążyć do najlepszego według niego efektu,pamietając żeby nie przegiąć w drugą stronę. Każda z nas ma inny przypadek....inaczej osadzone oczy,kształt twarzy,rodzaj i kondycje skory,ilość tłuszczu na twarzy,różne krążenie,tendencje do zasinień lub jej brak,choroby, i nie można sobie życzyć efektu "jak u tej Pani"... ;D Ja moge być zadowolona ze swojego fryzjera i bede go chwaliła a kolezanka która sie do niego wybierze będzie zawiedziona. Przepraszam za błachy przykład ale można to odnieść do prawie każdego zawodu. Fajnie że jest takie forum, bo jest pomocne ale nakręcajmy się pozytywnie, życze powodzonka wszystkich które są przed w trakcie lub po :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssegregator O co ci chodzi? Czemu wkleiłaś ten sam tekst również na beauty forum? Dziwne to twoje pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh , i nie tylko na beauty forum ,wszędzie gdzie to tylko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkleiłam tylko tutaj i na beauty forum :) żeby dziewczyny które nie dotrą do beauty forum przeczytały tutaj i odwrotnie, niewiem co w tym dziwnego. Jak każda zainteresowana tematem powiek wyrażam swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg mało skomplikowany, ale ryzyko zawsze jest więc lepiej wybrać się do sprawdzonej kliniki gdzie będzie bezpiecznie. We Wrocławiu korzystałam z kliniki doktora Knakiewicza, która cieszy się dużym zaufaniem i nie było żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelania12a
Zgadzam się ze jak wybierać to sprawdzone miejsca, lepiej więcej zapłacić niż potem płakać z powodu kiepskiego wykonania albo powikłań, ja robiłam w tej klinice http://drosuch.pl/twarz/plastyka-powiek/ minęło już trochę miesięcy i efekt jest super, oczy się otworzyły, twarz wygląda dużo pogodniej, w koncu przestali się wszyscy mnie ptyać czy jestem zmęczona albo smutna, bo taki ciągle miałam wyraz twarzy, żaluję że tak długo czekalam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony zabieg plastyki powiek u dr Jędrys. Usuwałam w ten sposób opadające powieki, które w ostatnich latach bardzo się uwydatniły. Teraz moje spojrzenie jest dużo młodsze i świeższe, więc polecam ten zabieg każdemu. Daje świetne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony zabieg plastyki powiek w Bona Dea przez dr Agnieszkę Mielnik Mierzwińską. Powieki chciałam poprawić już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się zdecydowałam. Efekt bardzo mi się podoba i każdemu polecam tę operację. Twarzy wygląda dużo korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do pacjentki p. dr. Mierzwinskiej z Krk a ile masz lat i jak wygladala linia ciecia mozemy pogadac na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam pacjentow BONA DEA z Krakowa!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrina
Mnie kilka już lat temu operowała dr Dorota Żukowska z Dermedu w Łodzi, rewelacyjna klinika, miłe panie pielęgniarki,l bardzo pomocne i zyczliowe, pani dr także miła, na konsultacji mi wszystko wyjasniła co i jak, wszystko poszło ok, warto sobie pomóc bo taka opadająca powieka może i zaburzać widzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka1986a
A ja Ci powiem, że nikt Ci na forum nie odpowie na 100% jaki jest Twój problem. Przecież nie widzimy Twoich powiek. Jak chcesz mieć cokolwiek wartą konsultację to po prostu idź do specjalisty. :) Ze swojego doświadczenia polecam http://www.mojaestetyka.pl/ - dobrzy specjaliści, którzy wszystko dokładnie wytłumaczą. Znajdziesz ich na ulicy Litewskiej 4/5 w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jestem osobą starszą i skóra z wiekiem wiodczeje. U mnie było to bardzo widoczne na powiekach górnych. Córka namówiła mnie abym zrobiła zabieg plastyki powieki górnej. Zabieg robiłam u dr Mielnik-Mierzwińskiej i bardzo dobrze mi go wykonała, nie miałam żadnych powikłań i komplikacji podczas zabiegu. A sam zabieg jest bezbolesny. Moge polecić tego lekarza jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja miałam problem z nadmiarem skóry nad powiekami, moja stała się już mniej elastyczna i zaczęła mi opadać na powieki co pogarszało mój wzrok. Zabieg robiłam u CHIRURGII PLASTYCZNEJ MARTA RACZKOWSKA-MURASZKO  w Krakowie i teraz jest już wszystko super, nadmiar skóry został mi usuniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effi4
Dnia 4.10.2015 o 08:58, Gość gość napisał:

]NIE POLECAM DRA ANDRZEJA SANKOWSKIEGO - UCIEKAJCIE DLACZEGO - JAK NIŻEJ W tym roku zrobiłam sobie korektę górnych powiek ze względów estetycznych ( wyglądające na lekko podpuchnięte, lekko opadające powieki) Oszczędzałam 1,5 roku na ten cel. Wybrałam Klinikę dra Sankowskiego (chirurg wylansowany przez media, marka, 30 % tańszy od najlepszych itd) I zaczął się koszmar. Już podczas operacji zaczęłam się niepokoić (brak "rysunku", odmierzania, po uwadze pani asystujacej (pielęgniarki?) lekarz wyciąga założony już szew i zakłada powtórnie), ale atmosfera była ok. Zostałam oblepiona potrójnie (na jednym oku 2 warstwy, na drugim 3) plasterków z zaleceniem przemywania oczu naparem z rumianku i robienia zimnych okładów. Po 2,3 dniach zeszła opuchlizna i z rozpaczą stwierdziłam ,że moje oczy mają inny kształt, lewa powieka zasłania mi całą źrenicę a blizny są nierówne : jedna kańciasta(szew mocno w tym miejscu ściągnięty), drugi przy końcówce oka, tam gdzie widać najbardziej jak baleron) Zrozpaczona zadzwoniłam do kliniki : pani mnie oczywiście uspokoiła - a ja sią wydziarałam,że ja widziałam jak wyglądają oczy po takim zabiegu. Zgodnie z terminem przyjechałam na zdjęcie szwów - wygladałam tak, że dwie potencjalne pacjentki natychmiast wyszły z kliniki. Jak szlochałam : niech pan zobaczy co pan ze mnie zrobił", to dr Sankowski w obecnośc***ersonelu (który przeciżz 7 dni wcześniej mnie widział, a przed operacją zdjęcie oczu wysłałamdo kliniki emailem) zaczął coś mówić, że "miałam nie taką skórą na powiekach".Następnie osobiście zaczął zdejmować mi szwy(pielegniarka wyszła). Ponieważ oczy były zaropiałe (plastry trudno było odczepić) ,szwów nie mógł wyjąć - przy prawym oku wydarł mi razem ze skórą i po policzku ciekła mi krew.Ponieważ musiałam wyjść na korytarz to to miejsce zakleił mi plastem. Powiedział , że po 3 miesiacach mam się pokazać.Już wiedziałam , że mi nie pomoże, że muszę szukać pomocy gdzie indziej Zażądałam zwrotu 4000 zł za operację.Nie skomentował. Kilka dni póżniej inny chirurg (mistrz, ale do niego jest długa kolejka i dla mnie za był niestety drogi) powiedział, że niewątpiwie oczy sa nierównie ("brak symetrii oczu"), ale coś więcej powie po trzech miesiącach. Po 4 miesiacach od operacji pojechałam do dra Sankowskiego, aby mu pokazać efekt operacji - Przygotował się, na karteczce miał notatki i poinformował mnie, że to moja wina, bo przyjechałam bez plastrów założonych w klinice !!!!!!Oniemiałam. Nawet nie zaproponował jakiejś korekty, bo wie że niewiele da się zrobić. - Po kilku minutowej rozmowie - powiedziałam, że nie mam pieniędzy na korektę, proszę o zwrot pieniędzy za źle wykonaną pracę ,muszę mieć na kolejnego lekarza na początek, muszę nakładać ciężki makijaż , aby ukryć blizny i nierówne oczy (co w moim wieku nie jest stosowne), muszę się tłumaczyć w pracy, w domu, że nie muszę mówić co przez te miesiące przechodziłam,i że wielokrotnie miałam ochotę opisać swoją historię "ku przestrodze", ale pomyślałam, że nie mam czasu ani ochoty na pisanie źle o ludziach, o ich bucie, arogancjii. Dr Sankowski kazał mi zostawić numer konta w recepcji. Przypominam, że nie chodziło o odszkodowanie za oszpecenie, za stres, za kolejne podróże i wizyty u kolejnego lekarza, tylko o pieniądze, ktore zapłaciłam za źle zrobiony zabieg, którego konsekwencje ja ponoszę. Dr Sankowski zapytany po kilku tygodniach telefonicznie dlaczego nie przesłał pieniędzy przesłał mi aroganckiego emaila, że: nawet jak mi zapłaci to i tak go opiszę, znowu mnie obarczył winą za źle wykonany zabieg, wiec mi nie zwróci 4000 zł , nawet napisał coś o organach ścigania" jak będę go nękać" (treść skopiuję "do poczytania") Arognancja, pazerność i totalny brak klasy jak się zabieg nie uda, cieplutki, miły i kulturalny jak jest ok.. Mam do siebie żal , że nie poczytałam opinii o lekarzach. Ktoś mi życzliwy powiedział okrutną prawdę: nie musiałaś czytać opinii, należało tylko przeczytać pierwszą stronę kliniki dra Sankowskiego, z której wynika , że ten lekarz ma prawie 80 lat. I pozostaje pytanie czy on może jeszcze widzieć źle wykonaną operację ?????????????? CDN

Widzę, że obarczanie pacjentki za własne partactwo jest normą w tej branży. Mam identyczną sytuację. Lekarka wycięłą mi za dużo skóry podczas zabiegu, a teraz mi wciska, że to wina gojenia się. Ściągnęła mi skórę w stronę nosa  podczas szycia w wyniku czego oko jest niesymetryczne i mi  opowiada, że to blizna w środku, czyli tam,. gdzie jej nie widać ściąga tę skórę. I zapomniała, jak podczas zabiegu się dziwiła, że tak dużo tej skóry jest i odpreparowała więcej, niż wcześniej zaznaczyła. Ale już znalazłam kancelarą adwokacką i wytoczę jej proces. Na szczęście nagrałam przebieg zabiegu dyktafonem, który miałam w torebce. Jak się nie zachowa jak człowiek, bo jeszcze jesteśmy w trakcie udawania, że wierzymy, że wywinięcie powieki samo ustąpi, spotkamy się w sądzie. I nawet mi nie zależy na żadnym odszkodowaniu. Po prostu będzie miała u mnie darmową reklamę. Nie znoszę  partaczy i w dodatku kłamców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jestem już osobą starszą i skora z wiekiem staje się mało elastyczna. U mnie bardzo obwisałam mi z powiek na oczy co pogarszało mój wzrok. Zrobiłam zabieg plastyki powiek u Pani dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea i bardzo jestem zadowolona z zabiegu bo wyszedł bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moją plastykę górnych powiek robiłam w  Szpitalu Orthos w Komorowicach. Mój zabieg był błyskawiczny i bezbolesny, a dzięki niemu w końcu mam piękne i duże oczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×