Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY

PLASTYKA POWIEK, KTO MA DOŚWIADCZENIA PISAĆ PROSZĘ!!!!

Polecane posty

Gość gość
a do tego oczy zrobiły sie okrągłe i smutne, a kiedys miałam k wsztscie migdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie Libor Polak z Czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie :) dziewczyny mam pytanie czy słyszałyście o - korekcie powiek laserem FRx ? czyli zamiast plastyki laser??? jestem zdecydowana, gdyż pod oczami wyszły mi "tłuszczaki" raz są napuchnięte a raz wiotkie i wiszące i mam tych powiek serdecznie dość ! nie wiem jednak czy zdecydować się na plastyke czy laser mam 37 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tłuszczaki zaden laser nie pomoże, tylko plastyka. Z reszta nie jest to ciężki zabieg, zero bólu po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy któraś z was robiła sobie plastyke powiek górnych w Szczecinie i może polecić dobrego specjalistę ? Z góry bardzo dziękuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie na tłuszczaki żaden laser nie pomoże ,już pisałąm z doktor. Ale ! mam rozwiązanie mojego uporczywego i brzydkiego problemu ! W jednym z gabinetów med. estetycznej pani doktor zaproponowała- 3 razy zabieg wit C i bezpowrotnie pozbędę się tłuszczaków i nici PDO 2 generation, aby skórę podnieść napiąć ,nawilżyć na min 2,3 lata .Także mega się sięszę bo całkowity koszt to ok 1200 zł a ominę cięcia -wycinania ,skutki uboczne i strach ! pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi laser niestety nie pomógł. Musiałam sobie zrobić plastykę powiek skalpelem. Przez koleżankę trafiłam do Artclinique w Krakowie do dr Mocnego. Świetny budzący zaufanie specjalista. Dzięki niemu moje oczy wyglądają o 20 lat młodziej.Jestem mu bardzo wdzięczna za świetną pracę i teraz polecam go wszystkim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGH
Wybieram się do dr Kasprzyka na konsultacje . Konsultacje mam dopiero w czerwcu. Czy jest ktoś kto robił powieki u tego dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiamina c ma zlikwidowac tluszczaki? jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK ,nowość ! zabiegi z witaminą C likwidują bezpowrotnie tłuszczaki ja je mam pod dolnymi powiekami ,zabieg za 3 tyg już odliczam ! Doktor Ornatowska to robi ,cud kobieta i w niciach jest fachowcem w naszym kraju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam tez po operacj powiek dolnych tez tak brzydko puchną z rana powieki dolne? Tak dokładnie to nie jest opuchnięta cała powieka tylko na kości oczodołowej codziennie mam taka okropną opuchlizna z rana. Wyglada to bardzo brzydko i nienaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze od operacji już prawie dwa lata minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że z zrobiło sie tak dlatego, ze z powiek zostało zbyt dużo przesunięte tłuszczu w policzek, a z powiek za dużo. Wolałam już swoje worki przynajmniej wyglądały naturalnie, a tak odrazu widać ze co tam było grzebanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłas z tym u lekarza? Mnie puchnie jedna powieka, ale od operacji dopiero 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno warto byłoby się wybrać do lekarza, żeby się dopytać i dowiedzieć czym to może być spowodowane. Ale też przy takim zabiegu to trzeba się dobrze zastanowić nad tym, do jakiego lekarza się wybrać. Ja byłam u Osucha i jestem bardzo z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSUCH - specjalista od ANTYreklamy :D gdzie sie czlowiek nie ruszy, ANTYreklama Osucha, zenujace... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) ja już po jednym zabiegu wit.C pod jednym oczkiem zero tłuszczaka a i skóra się ładnie napięła pod drugim jeszcze jedna wizyta na bank! Tak się cieszę ,że nie muszę iść pod nóż ! 2 minutki kłucia i szczypania 2 tyg czekania i już :) pozdrawiam :) na nóż przyjdzie czas po 60tce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka2014
GGH i jak po konsultacji? robisz góne czy dolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z doktora Kasprzyka nie byłam zadowolona także odradzam, warunki domowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol2014
Kochane jestem po zabiegu powiek górnych jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.Od zabiegu minęło 8 dni , przyznam że najgorsza była doba po zabiegu. Wtedy oczy spuchły mi strzasznie , praktycznie widoczność miałam tylko przez szczelinkę w oczach, kolejny dzień - to pojawienie się strasznych sinców pod oczami. Piszę to bo sama nie wiedziałam że takowe się pojawią skoro nie wyszły przez 2 dni po zabiegu.Prawe oczko trochę bardziej boli ale to pewnie przez to że powieke tam miałam w gorszym stanie.Teraz zaczęla schodzić opuchlizna i przyznam ,że troche mnie ciągną te powieki albo wycięty tłuszczyk... zwłaszcza jak staram się patrzeć w górę,ale mam nadzieje że to "normalny objaw" który minie. Napisze szczerze... jeśli planujecie taki zabieg, postarajcie się o dłuższe zwolnienie bo tydzien to naprawdę za mało... W razie pytań piszcie, mam zdjęcia także jak coś potrzebujecie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Łuka
Na pewno będzie wszystko ok;-)) a napisz gdzie robilas? i ile to kosztowało? czy bierzesz jakies leki po zabiegu? p/bolowe lub jakies krople??? planuję robic powieki dolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Łuka
A co robilas u tej doktor? czy plastyke powiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochani, interesuje mnie plastyka dolnych powiek? Zastanawiam się nad dr. Gumkowskim. Ale może kogoś z Warszawy możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia45
Witam dziewczyny jestem 2 dzien po plastyce powiek gornych ,robiłam w Katowicach i to nie za pieniadze tylko na NFZ tez jestem zadowolona na dzisiaj nie moge powiedziec ze efekt jest piorunujacy gdyz wiadomo troche sincow ,ale nie az tak straszne jak to sobie wyobrazalam i powieki lekko opuchniete i czerwone za 10 dni kontrola zobaczymy jaki bedzie pozniejszy efekt , opieka tez na poziomie panie pielegniarki milutkie bardzo:)zabieg wykonywała dr.Dorota Pojda -Wilczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tydzień po plastyce powiek dolnych. Wczoraj zdjęto mi szwy. Poradźcie proszę jaka maść najlepsza na bilizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia45 - jak to zrobić na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_cała mała
Drogi gościu, jeżeli poszukujesz fachowca z powołania i to właśnie z Warszawy to z czystym sumieniem mogę cię skierować do doktora Hudyma. Indywidualne podejście do klienta i dbałość o jego dobro gwarantowane w stu procentach. tu masz kontakt: http://www.medycyna-estetyczna-waw.com.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaska
Witam, Ja jestem 6 miesięcy po górnych i dzisiaj robiłam dolne u dr Marka Ciesińskiego w Krakowie. Z górnych jestem strasznie zadowolona. Zero śniaków ale może po prostu nie mam tendencji do nich. Dolne bardziej bolały ale to doktor normalne. Jeśli chodzi o dr Ciesińskiego to warunki full wypas a sam doktor z panią Renatą stanowią zgrany tandem. Bardzo wam dziękuję i czekamy na efekty za tydzień zdejmujemy szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basia45-odpisz,jak to zrobiłas na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×