Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Alergia Astma Reumatyzm przeniesienie

Polecane posty

[29.11.2008] 18:09 niezapominajka20 Czy ktoś ma takie choroby co ja.Jakie bierzecie leki.Jakie macie objawy.Ile lat macie już chorobę.Piszcie, [29.11.2008] 18:14 [zgłoś do usunięcia] montea ja mam alergię która przerodziła mi siw w astmę i też mam 20 lat [29.11.2008] 18:18 [zgłoś do usunięcia] niezapominajka20 montea a miałaś rozpoznaną wczesniej alergię czy niewiedziałaś o alergi.Bo u mnie było że niewiedziałam że mam alergię zaczełam chorować często na gardło i zapalenie oskrzeli.Wylądowałam w szpitalu tam był alergolog kazali pobrać krew na obecnośc alergi i po 2 miesiącach był wynik że mam alergię bardzo dużo raz z astmą.A u ciebie jak było [29.11.2008] 18:27 [zgłoś do usunięcia] montea a u mnie bylo tak ze nie leczylam przewleklego alergicznego kataru kiedys poszlam do lekarza z przeziębieniem a kobietka po zbadaniu mnie oswiadczyla mi ze mam zapalenie oskrzeli i poczatek astmy zliczylam u niej pare wizyt (bo czesto teraz choruje na to nieszczesne zapalenie oskrzeli i tylko wtedy mam ataki) i wyslala mnie do alergologa. dopiero czekam na wizyte ale podejrzewam ze mam uczulenie na kurz i trawe a Ty na co? [29.11.2008] 18:30 [zgłoś do usunięcia] niezapominajka20 Montea ja mam uczulenie najwięcej na drzewa potem trawy krzewy i potem mniejsza ilośc na kurz domowy sierśc kota psa i pleśnie grzybów.Ja już mam astmę ponad 10 lat a alergię prawie 15.A ty [29.11.2008] 18:41 [zgłoś do usunięcia] montea w sumie to nie wiem, ale nie długo, tak w 5 latach się zmieszcze w tym ze dwa astma a masz tak że nagle zaczyna Ci sie cięzko oddychać, boisz się że zaraz będziesz miala atak i ten strach tak Cię nakręca że koniec konców się dusisz? [29.11.2008] 18:55 [zgłoś do usunięcia] niezapominajka20 montea długo już to mam że mi się ciężko oddycha aż trudno złapać oddech.Ja mam leki wziewne i inhalator.A ci coś lekarz przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego forum o alergii astmie i nie tylko,tematy są różne,kto chce nie pisze na adres email. BluesSea1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Z mojej strony polecam inhalator Alergia Stop, sprzęt na wysokim poziomie odpowiedni dla osób, które mają problem z alergią, bardzo płynne, delikatne działanie świetnie sprawdza się w praktyce jak ktoś zmaga się z alergią i potrzebuje nawilżenia błon śluzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 11.09.2019 o 14:01, Gość mmm napisał:

Z mojej strony polecam inhalator Alergia Stop, sprzęt na wysokim poziomie odpowiedni dla osób, które mają problem z alergią, bardzo płynne, delikatne działanie świetnie sprawdza się w praktyce jak ktoś zmaga się z alergią i potrzebuje nawilżenia błon śluzowych.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×