Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta jestem...

czy wszyscy faceci sa tacy beznadziejni?

Polecane posty

"za duzo tequili było wczoraj ...na wzrok podobno zle działa " ta pędzona w komórce pewnie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret - JA nie jestem wiarygodny? oczywiscie ze jestem - dla kobiety z ktora chce byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
z piciem jak ze wszystkim, trzeba to umieć robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
"prawdziwy mezczyzni nie sa beznadziejni ale takich jest malo, niestety" a mogę się dowiedzieć JACY to są ci prawdziwi vel normalni? jakaś krótka charakterystyka? bo jeżeli macie na myśli takich, których jedynym celem w życiu jest bycie do dyspozycji kobiet no to faktycznie. facet jest bądź co bądź samodzielną jednostką a nie urządzeniem do zadowalania kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczka23
prawdziwy mezczyzna to taki ktory nie bawi sie uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"_Kwiatek jesteś prześmiewca i tyle. Ja tu z sercem do Ciebie,uczciwie,szczerze,z troską..a Ty ..aj tam,szkoda gadać\" beret... no lubie troche podrażnić towarzycho ale nie mowie ze nie moze sie z kafeterii cos wiecej urodzic chociaz raczej tego nie zakładam... a Ty jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja tu z sercem do Ciebie,uczciwie,szczerze,z troską..a Ty ..aj tam,szkoda gadać." nie wykluczam ze zejde z wyżyn niedostępności ale... to nie na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że może się coś więcej z kafeterii urodzić zobacz jakiego dziś maila dostałem: Witaj najdrożsi jeden, Nazywam się sofia, ja jestem piękny i romantyczny młoda dziewczyna z afryka, widziałem Twój profil na dziś (f.kafeteria.pl) i loved it, I believe możemy kliknąć i razem zrobić coś dobrego z niego, itd. :classic_cool: :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie,że może się coś więcej z kafeterii urodzić zobacz jakiego dziś maila dostałem:" no akurat jakbym chcial to z kilkoma kobietami stad moglbym moze sie spotkac... nadal... ale wiadomo ze poznawanie na zywo jest najlepsze i stad moj sceptycyzm do randek z wirtuala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co _Kwiatek? Będziesz moim?:-D. A serio,wydaje mi się,że Ty nie szukasz :-p.Przyznaj się uczciwie :-D.. Lub na zasadzie-szukam-nie szukam:-p. Choć często nie szukając znajdujemy;-)..Zgodzisz się?:-p. Tobie dobrze jest tak jak jest..Bawisz się co póki-ciekawe czemu?:-D. Boisz się Kobiet,stary?:-p. A gdyby taka jedna czy druga chciała się z Tobą spotkać,na przykład Ja:-D.Co jej powiesz? W sumie to net,racja..:-p.. Ale czyż nie ma związków przez net?Małżeństw..itepe. ?:-p Tobie dobrze-jesteś Sam.Mieszkasz z mamą;-)..i więcej niczego Ci nie brakuje.👄..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret - oto generalna odpowiedz na wiekszosc Twoich pytan oraz moich wahań: - czy chce mi sie bawic w zone i dziecko? bo do tego sie sprowadza \"złapanie\" faceta, nieprawdaż kotku? ;) nie wiem, musze zostac zachecony do tego ;) \"i więcej niczego Ci nie brakuje\" a... fajnie byloby miec znowu miłość kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A gdyby taka jedna czy druga chciała się z Tobą spotkać,na przykład Ja .Co jej powiesz?\" I say: photo first :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek po pierwsze primo nie mów na mnie kotek. Po drugie primo:-p...Jakie złapanie faceta?Oszalałeś sądząc,że tylko po to kobiety się Tobaą 'interesują' ;-).coby Cię omamić i złapać na dziecko.Ja nie zadaję Ci tych pytań po temu by Cie złapać..Zapytuję by się czegokolwiek dowiedzieć o Tobie,o Twoim postrzeganiu.. ja gustuję w starszych:-p. Fotek nie wysyłam.Zapomnij:-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×