Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta jestem...

czy wszyscy faceci sa tacy beznadziejni?

Polecane posty

_Kwiatek Nie doszukuj się.Jesteś prześmiewcą kiedy chcesz Nim być.A kiedy Ktoś zachowuje się podobnie jak Ty..wtedy atakujesz.To nie jest sprawiedliwe. :(.I nie spodobało mi się to. Niezależnie _Kwiatek wszystkiego dobrego Dla Ciebie.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - są beznadziejni i w dodatku straszne \"fleje\" z nich :O - nie ma na kim oka zawiesić i piękne kobiety się marnują będąc często z nimi \"z braku laku\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooo
KAŻDY! Zdecydowanie KAŻDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co ci beret powiem - ze dziwna troche jestes, przynajmniej biorac twoje wypowiedzi na forum. jakos nie bardzo rozumiem twoich reakcji nieraz... a biorac pod uwage ze sa tu osoby z ktorymi sie dobrze rozumiem to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, nie chce mi sie juz analizowac, zreszta uciekam do domu za moment. milego wieczoru ci zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret-uciekam naprawde. nie chce mi sie bo... szkoda mi sensu bo... to tylko glupie forum tak naprawde ;) nie bierz tak na serio wszytskiego co tu ludzie pisza bo anonimowosc im pozwala na wiecej niz na zywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam - ostatnio żyłam ( właściwie to jeszcze trochę żyję) w pewnym odcięciu od świata wirtualnego... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret - ale i tak milutka jestes szczegolnie za to ze sie troszczylas zebym tyle na kafe nie siedzial 🌼 za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek Tak to tylko forum.. Ale zobacz-skoro piszesz jakieś zdanie np.'że jestem dziwna..Wypadałoby uzasadnić,prawda? Mimo,iż to net..nie wolno rzucać pustych słów.Niewyjaśnionych.. :(. Okej.Mam zły dzień widocznie.Czepiam się drobiazgów. Dobrego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszyscy faceci sa tacy beznadziejni? dla niektórych kobiet nie warto się starać za to dla tych odpowiednich warto i góry przenosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie są te odpowiednie takie dla których niczego nie trzeba udowadniać i niczego przy nich udawać które niczego nie oczekują w zamian że dają z siebie aż tyle i dla takich właśnie kobiet warto wiele warto im codziennie przynosić kwiaty bo sprawia im to wielką przyjemność ale nigdy o nie nie poproszą i są takie kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... takie które niczego nie oczekują w zamian?? Tzn, ciche , potulne, bez własnego zdania, zależne od faceta i bezkrytycznie w niego wpatrzone?? O takich marzą zazwyczaj faceci z kompleksami , którzy kobiecie, znającej swoją wartość niczym nie potrafią zaimponować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
a czym tobie zaimponować? opowiedz nam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
no ta odpowiedź to bardzo enigmatyczna. może więcej szczegółów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie no właśnie nie ciche i potulne bo takie są nudne właśnie takie niepodrabialne o własnym zdaniu które niczego nie udają po prostu takie są tylko nie oceniają i nie próbują niczego zmieniać w nas nie muszą bo dla nich chce się człowiek zmieniać trzeba tylko dobrze się rozglądać a znajdzie się odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg ofermy o tym czy facet jest fajny i godny zainteresowania świadczy to czy posiada on jacht czy tez nie posiada. Oferma nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąte wyjechałeś z jakimś szczeniackim myśleniem. jest mi ono całkowicie obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet powinien być pewnien siebie na tyle aby nie potrzebować ślepo zapatrzonej w niego partnerki, akceptującej go w każdym calu i bez cienia wątpliwości, imponują mi mężczyźni zaradni życiowo, twardo stąpający po ziemi, mający własne zdanie, ale biorący pod uwage zdanie i potrzeby partnerki - tylko faceci słabi udowadniają swoim kobietom swoją rzekomą siłę - przemocą i lekceważącym stosunkiem - poczucie humoru mile widziane ;) no i troszkę wrażliwości i wyrozumiałości dla "niuansów" kobiecej natury :D:D Tyle jeżeli chodzi o wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imponują mi mężczyźni zaradni życiowo, twardo stąpający po ziemi, mający własne zdanie, ale biorący pod uwage zdanie i potrzeby partnerki - widziałaś jakiegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiście niuniaaaa to sobie takiego znajdź :D:D:D:D:D:D:D:D powodzenia w poszukiwaniach założę się że minęłaś już niejednego :D:D i go nie zauważyłaś oj tam szczeniackie retro a jaki mężczyzna bez przyrodzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×