Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta jestem...

czy wszyscy faceci sa tacy beznadziejni?

Polecane posty

Gość daria1755
brat niedzwiedz facet zrobil mi straszne rzeczy, oj straszne.. faceci to zlo wcielone zeslane przez diabla i nie pierdol ze ty taki nie jestes bo moze jeszcze sie w tobie natura nie odezwala i udajesz dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oszalałeś sądząc,że tylko po to kobiety się Tobaą \'interesują\'\" w innym przypadku tracisz czas, no chyba ze mialbym byc kolegą.. no ale to zawsze jest niebezpieczne bo kolega/kolezanka moze czegos wiecej zachciec :P \"coby Cię omamić i złapać na dziecko\" to jest glowny cel kobiety :P jak nie znasz swojej natury to odsyłam do literatury :D (sie rymnęło jeszcze :D) oczywiscie nie nazywajmy rzeczy tak drastycznie :P ale o to chodzi coby najlepszego samca do rozrodu złapać. \"ja gustuję w starszych\" no chyba ze jestes juz po menopauzie :P \"Fotek nie wysyłam.Zapomnij\" inaczej nie spotkalbym sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat niedzwiedz facet zrobil mi straszne rzeczy, oj straszne.. faceci to zlo wcielone zeslane przez diabla i nie pie**ol ze ty taki nie jestes bo moze jeszcze sie w tobie natura nie odezwala i udajesz dobrego daria a dlaczego mia bym oszukiwac siebie:D skoro jestem z kims kogo kocham szanuje i cenie to wiedz ze ja takiej osobie krzywdy nie zrobie.. a na marginesie to raczej było bardzo proso zgadnac ze koles ci zrobił swinstwo ... Daria musisz jeszcze wiele sie nauczyc o facetach by nie byc tak zacietrzewiona osoba w osadach płci przeciwnej jak jestes teraz ...to ze koles zrobił ci jak zrobił wczale nie oznacza ze wszyscy sa jego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
potwierdzam. i melduję sie w pełnej gotowości. jestem facetem i jestem beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret ;) ide popracowac bo niestety dowalili mi pracy z powodu nieobecnosci Niemcow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy beznadziejni
tylko jakieś 90 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wszyscy są beznadziejni bez kobiety u swego boku\" ja dorzuce swoje: facet bez kobiety dziczeje a kobieta bez faceta dziwaczeje. albo na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bereciku miły, jak nie dziwaczejesz to dziczejesz, moge o zakład pójść. na dłuższą metę single inaczej sie zachowują niż sparowani. nie mozna powiedziec jednoznacznie ze sa gorsi ale... pewnego elementu nie ma w ich zyciu i sa inni. ostatnio potwierdzila mi to jedna znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra beret jestes chodzącym ideałem. ciekawe czemu bez mężczyzny jestes - czyżby żaden nie byl Cię godny? :P PS piszesz jak nefrytowakotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kim jest nefrytowakotka?. Ideałem nie jestem.A co ma ideał do dzika?.. Mylisz pojęcia czy dworujesz Panie Dworancie? A dlaczego jestem bez mężczyzny? Żaden nie wpadł w mój mózg? Żaden nie nosi czerwonego beretu? _Kwiatek rozwódki tak mają..:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret - nefrytowakotka jest/byla kims na kafe kto podobnie jak ty z duza rezerwa podchodzil do mezczyzn PS dla mnie rozwodka nie jest kimś gorszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I znowu to samo-do domu sio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret - no dobrze to cofam to ze dziczejesz. zadowolona, czepialska_pani_od_słówek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fantastycznie,że nie jest Kimś gorszym dla Ciebie.Urosły mi skrzydła-widzisz?:-p. Czy ja traktuję facetów z rezerwą?..Pewnie jest w tym trochę racji.. Nie ufam raczej..a brak zaufania to rezerwa?A może rezerwacja?;-). Czy dziczeję?Z braku seksu każdemu odbija:-p..Co nie _Kwiatek?;-). I nie musisz nic cofać :-p,ja nigdy się nie gniewam:-P. Zadowolona jestem często.często również nie jestem..A gdy jestem naprawdę zła-milczę;-)..Nigdy nie krzyczę,się nie awanturuję;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret - nie bądź cyniczno-zgryźliwa bo niestety nie dodaje Ci to uroku :/ i... filozujesz :P "A gdy jestem naprawdę zła-milczę ..Nigdy nie krzyczę,się nie awanturuję" and that's bad. nie ma to jak dostac male zjebki coby atmosferke oczyscic, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To fantastycznie,że nie jest Kimś gorszym dla Ciebie.Urosły mi skrzydła-widzisz? .\"jak dalas :P to ja to odebralem jako cyniczno-zgryzliwa odpowiedź \"Czy ja traktuję facetów z rezerwą?..Pewnie jest w tym trochę racji.. Nie ufam raczej..a brak zaufania to rezerwa?A może rezerwacja?\" to odebralem jako filozofowanie. moze chcialas byc zabawna... czy wszystko jasne? PS. ide mędzić dalej w papierach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
"facet zrobil mi straszne rzeczy, oj straszne.." to nie oświęcim. ludzie mają nad nami tylko taką władzę jaką im dajemy. więc jeżeli facet zrobił ci "straszne rzeczy" to dlatego że mu pozwoliłaś. wniosek: pretensje kieruj do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy dziczeję?Z braku seksu każdemu odbija ..Co nie _Kwiatek? \" z braku bliskości, czułości, miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×