Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja i mój świat

Oferta na lato 2009.

Polecane posty

Gość ja i mój świat

Widział ktos już oferte biura alfastar na lato 2009?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomalski
ja widzialem, zawołałem żonę i dzieci, wyciągnąłęm kota z kuwety i też pokazałem :D i? No a tak na poważnie chętnie bym się wybrał, ale terminy urlopu już nie uda się nam dograć. Takie zniżki nam przelecą i do tego z gwarancjami :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalkamałek
Ja tez widziałam i jestem bardzo zaskoczona. Oczywiście bardzo pozytywnie. Oferta ciekawa i co najważniejsze bardzo tania. Na pewno coś z mężem wybierzemy dla siebie, może Egipt odwiedzimy. Rabaty nawet do 30%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko-21
ja do \"przed chwila\" nie widziałem i teraz pisze tu: dzieki za cynk ;) . swieta bez premii w robocie, ale znalazlem sposob na wyjazd teraz bez kredytu. dzienks, jeszcze tylko do alfa star popisik na umowie i urlop 2009 moj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka-Malowanka
czyżby pracownicy biura nie mieli co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenonica yyyyyyyyyyy
yyy, nie wiem - moze im sie nudzi, ale w sumie dobrze wiedziec, że takie rabaty. Może tez w końcu gdzieś pojade heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurtowa moc
Biura z których czesto korzystam to exim, Alfa Star i triada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellla
Ja szukam czego ciekawego na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani pomocna dłoń
w jakim sensie ciekawego? Szukasz biura, nie wiesz gdzie pojechac/ poleciec w jakie miejsce? o co Ci chodzi? Może pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek pluszaczek
to moze mi coś podpowiesz pani pomocna dłoń ;) Ja wiem gdzie chce jechać - do Egiptu, ale zastanawiam sie jeszcze nad miejscem - Hurghada, Sharm czy jeszcze coś innego. Jaki hotel? Możesz tez napisac biuro, z którego warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina z Warszawy
zalez co chcesz robić w tym Egipcie. leżedc plackiem na plaży, nurkować, czy może zwiedzic tez przy okazji Jordanie? Napisz, moze Ci w czyms pomoge, bo byłam juz 2 razy w Egipcie ( biuro alfastar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxl2
zróbcie sobie lepiej prawo jazdy www.prawko.pl :-)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorca
a moze jakies opinie o majorce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielinkaX6
ja na mojorce nie bylam, wiec nic nie moge na ten temat powiedziec :/ ale jesli Ty możesz coś napisac to napisz, chetnie poczytam opinii o majorce. Ja w kwietniu na Krete sie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorca
ja sie wlasnie zastanawiam nad majorka w przyszle wakacje dlatego szukam opinii, w tym roku bylam na fuertaventurze i bylam troszke rozczarowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herber
Ciesze sie, za trafilem na ten watek. Tak sie rozgladamy za urlopem po Nowym Roku zeby z dziecmi gdzies sie wybrac i we wspomnianym Alfa Star rzeczywiscie ciekawie ceny wygladaja - przy pierwszej wizycie w biurze skusilismy sie na Tneryfe. Ciekawe jak wielki jest ten nowy aqua park Siam Park ;) - byle spokojny lot i cieplo bylo :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×