Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła panna młoda*

wesele w stylu bollywood

Polecane posty

Gość pawulon twist
no prosze :D to rzut beretem (nawet nie takim wielkim) ode mnie ;) wodki nie pijam wiec browar wezme ze soba ;) pamietam jak ja bralam to pelno wolnych sal bylo ale ja to w syczniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczeń to jeszcze taki w miarę, ale maj, czerwiec itd... tragedia 😭 w takim razie bekę piwa załatwię, myślę, że nawet nie tylko Ty byłabyś zadowolona ;) co jest obok Marek... Bródno? Targówek? Zacisze? jakoś tak, chyba :-o w te rejony się nie zapuszczam, ja druga strona Wisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawulon twist
targowek ale to ostatnio, cale zycie po drugiej stronie Wisly :) cholera ale sie rozpadalo :o bede musiala wracac do domu na boska bo szkoda mi butow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boski pomysł z tym weselem :) wreszcie zadne \"jesteś szalona\" i \"Biały miś\", sari są piekne i gdyby ktoś znajomy takie wesele zrobił to byłby wypas :D pierwsza bym sobie takie cudo kupiła. A ciotkami i wujkami nie ma się co przejmować, nauczyłam sie jednego że nigdy wszystkim nie dogodzisz i jak komuś coś nie pasuje to jego problem :D Trudno żebyś robiła ankiete kto jakie wesele chce, jaką muzykę. Życzę powodzenia i potem czekam na fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indi..
pomysl moze warto wyporzyczyc kilka sari (moze sama posiadasz kilka),i meskich kurt, moze w trakcie zabawy ktos zapragnie sie przebrac ;-) przydal by sie jeszce ktos kto szybko i sprawnie potrafi ubierac takie sari mysle ze niejedna ciocia moze miec problem a samosy beda??mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indi..
a robisz sobie henne na dlonie i stopy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy jest \"środek\",złoty środek...na wszystkie bolączki i gdybania w stylu,..\"nikomu nie dogodzi\"...królowo elfów.Kto w 2008 r gra Białego misia..?chyba na specjalne życzenie tych co jeszcze pragną usłyszeć Przyjeżdżdzaj na winobranie i nnne dzieła,które dobry weselny muzyk winien znać...pomimo swej klasy...tak na wszelki wypadek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma złotego środka dla takiej ilości osób, tak cieżko to zrozumieć? Jedni lubią techno, inni metal inni bollywood a niektórzy \"hej sokoły\". Bedąc gosciem nigdy nie przyszłoby mi do głowy grymasić albo wyrażać niezadowolenia czy to z muzyki czy jedzenia. To jest ślub i wesele Młodej Pary i to oni mają się najlepiej bawić bo to ich dzień. Przecież autorka nie wymaga od wszystkich sari i jedzenie tez bedzie rózne, muzyka zapewne zwykła też poleci. I jeszcze Ci mało \"złotych środków\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz jak miło patrzeć na bawiących się gości/Twoich gości/,którzy czynią to bez przymusu,dla Was,dla radości,które niesie Wasze wesele.Jest złoty środek..Tym środkiem jest normalność,bez zbytniego eksperymentowania na własnym organizmie.Można się przeliczyć,a na żal będzie już pózno.To Wasze wesele i jednak wesele :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty środek, normalność - blablabla :O sami sobie róbcie nudne, sztampowe wesela (przepraszam - NORMALNE), które będą wyglądać dokładnie tak samo, jak sto tysięcy innych wesel. a nie czepiajcie się osób kreatywnych, którzy lubią w życiu się wyróżniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest wyróżnianie się
To jest pipisówa. A wam, dzieciaczki, tak łatwo zaimponować. Zwłaszcza głupotą. I kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×