Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AccccA

A może tak chwila szczerości? do stalych kafeterian...

Polecane posty

doszedłem do wniosku że KAŻDY kto przesiaduje na kafeerii, ma czarny nick od wana, każdy kto tu siedzi na stałe(nie wyłączając mnie) ma jakiś problem.. i przesmiewczyni i sami i ike i braciszek niedzwiedz i komicznie..każdy..ma ze soba jakiś problem..tylko że inny..ale normalni ludzie nie traca czasu na kafeterii kazdy każdemu stara sie wmówic że coś z nim nie tak bo sam czuje, mimo że sie nie przyznaje przed samym soba, że coś jest nie tak.. to przykre. Musze się zastanowić czemu ja tu siedze. Chyba uciekam od problemów..czytam sobie problemy innych piszę pierdoły bo tak łatwiej..k**wa..hmm a wy\\? po co tu jesteście i czego szukacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.A.27
DLA ROZRYWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>a wy\? po co tu jesteście i czego szukacie? Ja szukam prawiczka, koniecznie z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acca ale tak szczerze to na co liczysz teraz? na zawiazanie przyjazni z kims stad? na rozgrzeszenie? na akceptacje, ktorej Ci brakuje? napisz wprost czego potrzebujesz, to z pewnoscia znajdzie sie ktos, kto Ci to da bo raz robisz sie na powaznego goscia, to znow na blazna - o co Ci chodzi? takie pytanie sobie zadaj, bedzie Ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale normalni ludzie nie traca czasu na kafeterii" normalni ludzie pracują... im czlowiek normalniejszym, tym lepiej ustawia sie w życiu - czytaj - jak najmniej pracuje i jak najwiecej zarabia :D ale swoje przesiedziec w pracy trzeba :D i od tego jest Kafe... a poza tym, tu naprawde mozna sobie poprawic humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AccccA (acccca.m@gmail.com) musztarda szacunek. Eeeeeeeeee.... no żartowaaaaaałam. Nie musi być z Warszawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy oczy. własnie nie wiem. tzn napisałem. ucieczka od problemów. nie szukam tu przyjaciół ani rozgrzeszenia. poprostu tak łatwiej sobie pisac, czytac, posmiać się, pokłócić..czas leci, nie myśli sie o prawdziwych problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawa jest przednia, bez dwoch zdan, zwlaszcza, ze jest stala podaz idiotycznych i przy tym przezabawnych tematow i wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz acca, a przypomnij sobie jak zareagowales na moje slowa wczesniej :-) wiec o co chodzi? to w koncu jak? dla zabawy czy ucieczka od problemow? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam od innego tematu z innym nickiem - teraz tylko dostaję maile od ludzi i pomagam im w ich problemach. a na uczuciowym - początkowo z ciekawości, potem mnie wciągnęło czytanie cudzych problemów, potem się zaczerniłam dla potrzeb, wywaliłam swój problem, z czasem zaczęłam sama udzielać rad, aż pewnego dnia zauważyłam, ze chyba jestem uzależniona.... bo jak już włączę w pracy kafe to przez cały dzień mam otwartą przynajmniej zakładkę z tematami i co jakiś czas otwieram któryś... jak napisał komiczne - jakoś trzeba przetrwać w pracy.. a że pracuję z debilami, to mi to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat nie mam pojęcia, nie znam Cie. nie wiem jaki masz problem, i szczerze, średnio mnie to obchodzi. ale jakis powód jest. obserwując kolejną przepychankę słowną pomiedzy ike&sami vs prześmiewczyni w których to jedna strona drugiej cche pokazac że ma jakiś problem, sprawił że doszedłem do takich wniosków. że ja też podobnie się zachowuje , tracę tu czas bo tak łatwiej... zajmuję sie problemami innych zmaist swoimi. zwykła ucieczka i mysle że nei tylko ja tak mam. ale faktycznie ..mozna się tu nieźle pośmiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy oczy : i to i to..zabawa będąca ucieczka od problemów.. a raczej ucieczka od myslenia o problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu jestem z jednego
jedynego powodu: UZALEZNIENIE :O Juz mnie nawet to nie bawi jak kiedys, bardzo nudno tu czasami jest. Ale nie siedze bez sensu, zamiast zajac sie czyms konstruktywnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wpadłeś Ty chłopcze na pomysł, że niektórzy siedzą w pracy i kafe jest miłym sposobem na zabicie czasu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by wszyscyh byli tak
normalny jak komiiczne to nie mieli by na co wydawać tych woich zarobionych pieniędzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zdałem sprawę że to nie uzależnienie, w koncu jestem tutaj tydzień, ale ucieczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Egzystencja czyli
mają beznadziejnąpracę albo są leniwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu jestem z jednego
i to oczywiste, ze od problemow chce sie czasem uciec. To zludne wrazenie, ze ich nie ma tez jest czasem potrzebne, by choc na chwile sie oderwac. Nie wazne, czy spiac, czy siedzac na kafe, czy w jakikolwiek inny sposob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu jestem z jednego
AccccA ---> Ja tez 5 lat temu mowilam, ze to nie uzaleznienie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzystencja...ja pisałem o stałych bywalcach którzy dosłownie ŻYJĄ kafeterią..nie o ludziach którzy wchodza bardzo sporadycznie lub o konkretnych godzninach np w pracy bo totalnie z nudów nie mają co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś tydzień na kafe i takie masz wnioski? Gratuluję przenikliwości. AccccA (acccca.m@gmail.com) doszedłem do wniosku że KAŻDY kto przesiaduje na kafeerii, ma czarny nick od wana, każdy kto tu siedzi na stałe(nie wyłączając mnie) ma jakiś problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jużto tłumaczyłam na innym temacie przed chwilą i nie chce mi się powtarzać. Niczego nie szukam. Nie szukam miłości, przyjaźni, rozwiązania problemów, pieniędzy, samorealizacji. Jak mam czas to wchodzę się przywitać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acca - ja to rozumiem, ze jedno w polaczeniu z drugim ale jakos srednio wymieszane, bo zmieniasz swoje role, polecam bycie po prostu soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moja kolezenska rada, jesli pytasz o cos, to automatycznie otwierasz droge do tego, ze ktos bedzie mial inne zdanie niz chcialbys uslyszec - albo to zaakceptuj, albo przygotuj sie na ostra krytyke (to dotyczy nie tylko forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy oczy..tonie kwestia bycia soba lub nie...nie ważne czy będę tutaj soba w 100% czy udawał kobietę, matke 3 dzieci bo to i tak będzie ucieczka od problemów. nie chodzi mi o to co sie pisze ale o sam fakt siedzenia na kafeterii ale nie tylko, na innych forach tego typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×