Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AccccA

A może tak chwila szczerości? do stalych kafeterian...

Polecane posty

Gość ble ble bla la blaaaaaaaaaaaaa
nic kurwa KWIATEK wypadł mi z głowy Ike on też tu obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky_Strike mimo wszystko trzymam kciuki i życze udanych łowów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu nie odrpznia chamstwa od dyskusji dyskutuję z istotami inteligentnymi w ścianę tylko walę głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- nie mądź taki cwany sam pomyśl dobry temat na kafe to towar deficytowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"KOMICZNE ! no co Ty z tymi samogłoskami teraz odwaliłeś?!\" impreia - Ty sie nie załapujesz... musialabys byc aimperia albo imperiai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>a prawiczek i kropka 1987 pisal mi na forum ze jest kobietą po rozwodzie no i pięknie...najmocniejszy rywal odpadł...a Ty kwiatek w rzeczywistości na pewno nie jesteś niewinną lecz zwinną dziewicą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
ike ja ci tylko pomagam zrozumiec pewne stwierdzenia, logicznie myslec bo ty pitolis zjak potluczona bez ladu i skladu. A tak z moja pomoca latwiej Ci to przychodzi. I jak zrozumialas juz ta subtelna roznce miedzy atakiem a pytaniem kogos o cos? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kafeteria ma może jakies opcje wbudowane, nie wiem, jakis bot czy cos zapewniającą ochronę przed pojawianiem sie wątku dziewic i prawiczków w tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawcie wysmiewczynie... to biedna kobieta, skrzywdzona i spaczona... jakis facet zdradził ją lub nawet zdradzał z jakąś tirówką i teraz wszedzie widzi syfiary (jej wlasny neologizm) wkładaków (tez jej prywatna twórczosc) oraz ludzi puszczajacych sie... od wszystkich mezczyzn czuje smród niemytych genitaliów itp... nie męczcie jej - niech spoczywa.... tzn tropi syfiary w pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że to samo piszesz dziś 10 raz taki powinien być twój nick "bez ładu i składu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wyśmiewczyni
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- ale my juz jej nawet zaczęliśmy przytakiwać a i to nie pomaga i jak tu jej nie nazywać po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
ike kochanie nie jestes w stanie odroznic chamstwa od dyskusji wiec nie sadze zebys poradzila sobie z odroznieniem istoty inteligentnej od sciany buehehehehehehe Znowu zla interpretacja. Co z toba ty juz w ogole nie lapiesz nic he he he Ale mozesz pytac, chetnie Ci wyjasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wyśmiewczyni, że mnie nie chcesz pomagac :🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wyśmiewczyni
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
ike najlepszy sposob na nauke to powtarzanie i jeszcze raz powtarzanie. Pisz skladnie i z sensem. No zesz kurde kiedy ona zalapie w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja jej napisałam, że ma rację. Ucieszyła się. Ale chyba ma pamięć złotej rybki, bo nadal się czepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
i co komik teza Ci upadla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot dyskutantka zachciało jej się dyskutować nazywam rzeczy po imieniu nie musi ci się to podobać pijak jest pijakiem - a nie spragnionym mężczyzną pedofil jest zboczeńcem- a nie starszym panem lubiącym małe dzieci imbecyl jest imbecylem- tu zrobiłam wyjątek nazywając cię mądra inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
bo ike nadal bez ladu i skladu pitoli, z prostymi rzeczami jak slowo pisane ma problem. Nie odroznia dyskusji od ataku. No rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czemu przeniosła się tu kłotnia ike z wysmiewczynią? czyzby na poparcie moich tez?:P osobiście uważam , aczkolwiek przyznaje że nie śledzę tych kłotni oraz nie znam źródła ani powodu, że wyśmiewczyni CHYBA(wyraźne chyba bo znowu bedzie że sie wymądrzam i wiem najlepiej) ma w jednym PRAWDOPODOBNIE rację..niektórzy(broń boże nie wszyscy, ot pewnein odsetek tu zgromadzonych) odbiera jako krytykke i atak cos co krytyka ani atakiem CHYBA nie jest..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy pojmiesz że nie zamierzam z tobą dyskutować bo nie mam z kim? jak to pojmiesz- zrozumiesz dlaczego nie dyskutuję szukaj dyskutantów w piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, Twój robin się sklonował albo to ta sama osoba :) Ale robina wykończyliśmy w końcu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wyśmiewczyni
może ike myśli że dostłla wiatru w żagle jak ją komik popycha na kafe postami a on tylko wiatry puszcza i kupa smrodu po nim tylko zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AcccA ty to nazywasz dyskusją? nie mam więcej pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frottka
Fajny temat, ale chyba sie nie spodziewales, ze ludzie szczerze napisza, ze w ich zyciu cos jest nie tak, np. taki komiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczynii
ot dyskutantka zachciało jej się dyskutować nazywam rzeczy po imieniu nie musi ci się to podobać pijak jest pijakiem - a nie spragnionym mężczyzną pedofil jest zboczeńcem- a nie starszym panem lubiącym małe dzieci imbecyl jest imbecylem- tu zrobiłam wyjątek nazywając cię mądra inaczej znowu nie na temat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ty kwiatek w rzeczywistości na pewno nie jesteś niewinną lecz zwinną dziewicą? " that's :classic_cool:. czyli do okreslen Kwiatka typu standardowy debil, idiota, ciota oraz jednorazowo uzytych pierdoła i niedojda dodaje: dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×