Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AccccA

A może tak chwila szczerości? do stalych kafeterian...

Polecane posty

Ale dlaczego ludzie myślą, że każdy ma jakieś poważne problemy. No ok, zdarza się czasem, że coś nie gra, ale to się da normalnie rozwiązać w świecie realnym To tak samo, jak nie przenosimy problemów z kafe na świat realny i pewnie nikt tego nie analizuje wieczorami. Tak samo spraw normalnych nie rozwiązujemy w necie. Tak trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni.
kurde ktos zarezerwowal moj nick:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nie na temat chyba po prostu znowu ktoś nie zrozumiał ale nic nie szkodzi juz się przyzwyczaiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty komiczne jest przecie
z idealny on n ie ma zadnych problemow ,tylko ciekawe dlaczego spędza tyle czasu na kafe ,:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike...nie wiem co to jest, czy dyskusja , czy klotnia czy co..ale nie zaprzeczysz że odpisujesz na posty wysmiewczyni, czytasz je, komentujesz i ona robi to samo.. i to w wielu tematach.. kliknalem pod rząd 3 rózne watki i w każdym ike vs wysmiewczni:P frottka w sumie nie wiem czego oczekiwałem. wpadła mi taka mysl do głowy to napisalem ot co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego ludzie myślą, że każdy ma jakieś poważne problemy. No ok, zdarza się czasem, że coś nie gra, ale to się da normalnie rozwiązać w świecie realnym sissy - bo tak latwiej zaakceptowac swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni.
komus moj nick sie spodobal? ike to ty? obstawiam ciebie. a co do rozumienia masz racje znowu nie zrozumialam:O uswiadom mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pana pachnacego nic dobrego nie spotka, a jesli nawet spotka to go zdradzi, a on wtedy niezwlocznie wywali za drzwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AcccA- to po prostu zwykłe przepychanki dla rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale dlaczego ludzie my¶l±, ¿e ka¿dy ma jakie¶ powa¿ne problemy." ja mam na serio powazny problem. mam samolot powrotny o 6:40 w nast. piatek i kominuje czym innym wracac zeby nie musiec wstawac o 3 rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wyśmiewczyni
a co chcesz jej polecić swojego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>that's . czyli do okreslen Kwiatka typu standardowy debil, idiota, ciota oraz jednorazowo uzytych pierdoła i niedojda dodaje: dziewica zmienna jesteś jak każda kobieta;) >>kurde ktos zarezerwowal moj nick ja zarezerwowałem, ale to nie ze złośliwości tylko chciałem sprawdzić czy to jakoś wpłynie na rozmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja mam na serio powazny problem. mam samolot powrotny o 6:40 w nast. piatek i kominuje czym innym wracac zeby nie musiec wstawac o 3 rano" kwiatek..załóż taki temat...z pewnościa dostaniesz zabawne i bardzo praktyczne rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśmiewczyni wczoraj już ci pisałam , że nie nauczę noworodka władać biegle chińskim nie bedę cię uswiadamiać- nie podejrzewam , że twój mózg jest na to gotowy kto wie może kiedyś się przebudzi- ale to jeszcze nie ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły psychiatra
"wysmiewczyni chodzisz do psychologa?" Nie pomoże. Zapraszam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ja ci wierze. ogolnie jestem ufny ..czasem łatwowierny..więc dajesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikt nie znajdzeie czasu na moja ankietke:P trudno:P to tez o czym swiadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni.
Sami a co szukasz dla siebie:) Osobiscie nigdy nie bylam ale jak masz taka potrzebe i ochote to chetnie poszukam Ci jakiegos specjalisty. Wiesz te problemy z takimi jak ja w realu to moze rzeczywiscie byc problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wyśmiewczyni
najpierw ike musiałabyś ten chiński znać tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko ciekawe dlaczego spędza tyle czasu na kafe" wlasnie dlatego.... mam w dupie prace, wiec sie tutaj podsmiewam z takich person jak np wysmiewczyni, albo wiekszosc pomaranczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×