Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

no ja jestem ZA, tylko mam nadzieje, że mogę zrobić jakieś minimalne przesunięcia w czasie, bo ja nie wstaję o tej godzinie, a mój dzień najczęściej konczy się ok. 24, więc... mogę to trochę zmodyfikować??? Pytanie drugie... trochę bez sensu... PRZECIEŻ TO JEST GŁODÓWKA a nie dieta :D :D :D czy można więcej jabłek chociaż jeść??? Przecież ja zemdleję po pierwszym dniu! Albo soki pić??? I ostatnie - jak często można ją stosować? LASKI ale ja od jutra to nie dam rady, bo wieczorem wieeelkie picie, więc raczej MUSZĘ się najeść, co bo mnie pierwsza bania nie ścięła ;) Ale mogę od piątku. I to jest najbardziej realne w moim przypadku. Co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogą być po trzy ???? No a teraz tak na poważniej.....czy wy też tak macie że jak zbliza sie pełnia księżyca to wpierniczacie jak opentane...........u mnie koszmar.....właśnie zeżarłam suchary bez cukrowe z nutellą popiłam herbatka ziołową ziele skrzypu ha ha .....po chwili zjadłąm chlebus z serkiem topionym i przegryzłam ogórem kiszonym......przecież wpadłam w bulimiczne jedzenie POMOCY!!!!!!!!! i już od paru dni.....obawiam sie że w moim przypadku pięciodniowa była by zjedzona w jeden dzień .....mam namyśli produkty które są rozplanowane na pieć były by wchłonięte w jeden dzień............takie dni są dla mnie koszmarem ,bo nie liczy się jakość tylko ilość. A tak na marginesie to my chyba taż mżemy o dietach pisać ???? A wręcz powinnyśmy,bo jak nie to nie wiem co ze mna bedzie. Ide sie wyrzygać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam zdanie ide na ROWER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM 🌼 Ja nie mogę, to już wiem, czemu ja ostatnie dni tak żrę! To przez tę pełnie!!! A jeszcze my z R lubimy się tak konkretnie pokłócić przy pełni. Brrr, już się boję tej jutrzejszej imprezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka to ten przepis co podała Szczęśliwa tylko że ja zaczynam od 8 rano i kończę 2 godziny wcześniej potem wieczorkiem piję kieliszek czerwonego wytrawnego wina i chudniemy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia ja też nie mogę od jutra zacząć bo mam już 1szą wigilię a by się obrazili jakbym nic nie jadła, do świąt zaliczę pewnie jeszcze co najmniej cztery, ale tak jest co roku, zdążyłam się przyzwyczaić:D Cieszę się że dołączacie, albo ja do was :D mówicei że zamęt zasiałam, ha !!!! a WY kochane chciałybyście się tylko obżerać!!!!! a do mnie to wczorajsze ptasie mleczko nie doleciało sprawdziłam wszystkie parapety:( :) do wieczorka bo chyba sama zostałam ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam sie wyżalić. Zostałam dziś zaatakowana. Okrutnie, bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Całkowity nokaut. Jestem zdruzgotana. Nawet siedząca na L-4 w domu ciężarna nie jest bezpieczna. Bogu ducha winna jadlam sobie obiad. Co prawda łączeniowy, ale wolno mi i co? I zaatakowano mnie. Miałam sobie na talerzu klopsiki w sosiku i suróweczke z czerwonej kapustki. Ugotowalam kasze do tego, bo myślę, że może moje jelita poruszy. A tu taka targedia. Jem sobie w najlepsze i myślę, jaka jestem mądra mamusią, że takie zdrowe rzeczy dla dzidzi i co widzę? LARWĘ. Ohydną, paskudna, biała, ugotowana LARWĘ w mojej kaszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH! ale chyba poradziłaś sobie???? Walka była zacięta?? Pewnie byłaś dizelna! ale przyznaj, pewnie od obiadu nic nie jadłaś co? bido! Ja po takich przygodach (a wystarczy robak w jabłku) to mam wstret przez parę godzi! I to mi nasuwa pewne rozwiązanie... ograniczenie apetytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimah!!! Współczucie.Uuuuuu !!!! A to larwa!!!!! Ale to nalezy uznać za praktyczną poradę i \"pierdut\" w kaszy są larwy, i stąd wniosek larwy lubią kaszę!!!! :D:D:D Baaardzo praktyczna porada, trzymaj się Pimah i pozdrów bobaska znaczy pogłaskaj po brzuszku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia, pół dnia zbierałam sie, żeby cos w koncu zjeść i co? DUPA!!! Odstapie za darmo moją larwę. Wygrzebię specjalnie dla Ciebie z kosza i wysle Ci priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zamówiłam przez neta gry pod choinke dla mojego dziecka, bo tutaj znacznie taniej niz w sklepie!!! A jak u WAS robicie już prezenty bo ja nie zostawiam na ostatnią chwilę jak ostatnio, bo potem to za badziewo trzeba słono płacić!!!! GDZIE JESTEŚCIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowałam na jutro miecho, jaja, kupiłam serki i jutro zaczynam diete ;) kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LASECZKI!!!!!!!!!!! piszecie jak szalone-mnie ostatnio calymi dniami w domu nie ma i wieczorami wpisy nadrabiam. Poczytalam co naskrobalyscie od wczoraj i widze za naprawde stary topik troche was \"przydusił\"--nic tylko o jedzeniu golonka bigos zraziki.....pięknie pięknie(U mnie była wątróbka-ale to z zalecenia lekarza włosy mi lecą z główki i ponoć żelaza brakuje czy cos). Tak się podsimewuje ale widac -słychac jak sie czyta ze wócil duch starego topiku i tak trzymac pimach---wspólczuje larwy ale zawsze to białko{żarcik-hihihihi} tija-stepperek fajny moze i ja swoj odkurze wkoncu i razem podrepczemy??? kiciakocia--życze udanej imprezy! serum-nie wiem czy to wina pełni ale ja tez miewam ostanio ataki potwora żarłacza-masakra totalna !!! A brzuchal rośnie w oczach Moim zdaniem organizm owija sie sadełkiem na zime niech chociaz cieplo bedzie:D donia Majeczka👄👄🌼 Co do prezentów u nas w tym roku takie raczej symboliczne beda - przez ostatni miesiac wydalismy kupę kasy i za bardzo teraz nie ma z czym zaszaleć(wymieniliśmy centralne-jak czarrna dziuura pochłaniajaca zawartość konta) No ale za to mam juz cieplo i wkoncu mogłam chlebek upiec:D:D:::Dwyszedł super Jeśli któras chcialaby przepis to wkleje przy okazji ok Zmykam spac znow mnie specznilo-wlasnie drinia koncze:D jutro mnie czeka ciezki dzien wiec pewnio znow dopero wieczorkiem sie odezwe buziaki p.s. w ramach zakazanych:D przepisów mam jeszcze fajny na ciasteczka-pieguski Podam go ale tylko na wasze życzenie-ciasteczka sa na bazie masełka i to bomba kaloryczzna-ale za to przepyszne są!!!!!! Nie pisze przepisu odrazu bo znow mi sie oberwie jak za szarlkotke:P:P:P A tak bede kryta...............bużka kochane do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 20 :D:D:DD::D:D:D: Chyba sie juz upilam ......ale jeszcze łyczek został-zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×