Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

To, że płaczę czasem, nie znaczy, że jestem słaba. To, że nie zawsze uśmiecham się, nie znaczy, że nie jestem szczęśliwa. To, że często marzę, nie znaczy, że nie patrzę realnie. To, że kocham za mocno, nie znaczy, że można mnie ranić. To, że czasem milczę, nie znaczy, że nie wiem co powiedzieć. To, że nie wiem co robić, nie znaczy, że nie wiem jak żyć... sory...przepraszam ... dobranoc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha ❤️ ❤️ ❤️ mimozka - a ona jest bardzo restrykcyjna? bo ja muszę jakoś wystartować i nie iwem od czego zacząć... a tak razem może by się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Majka jak bym chciała żreć i nie tyć, niektórzy tak mają:(:(:( Kiciakocia i Mycha no może byśmy zaczęły, bo mi samej trudno się zmobilizować:D Majka jak ja zacznę się znowu odchudzać to zacznę narzekać, biadolić, także obaw nie ma jak odetnę sobie dopływ słodyczy to ........ bieda mi będzie oj bieda, a tu ktoś czekoladkami częstował a do mnie nie doleciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ poprawiam bo zjadlam 'r' jeszcze nie zaczęłam się odchudzać a już żrę co popadnie na "r" kończąc albo zaczynając:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - drinka walnij, potem mąż niech cie porzadnie puknie i bedzie oki( mam nadzieje ze sie na mnie nie obrazisz za ten tekst:) tego ci szczerze zycze:)👄 Kicia - ty slonce moje to ja tez napisze .... tez mi sie bardzo podobasz😍 .... bez skojarzen prosze Lola - mam nadzieje ze dostaniesz rente kochana😍 Mimozka - Mycha co to za dieta?? napiszcie.... ja jestem juz totalnie zrezygnowana i załamana jezeli chodzi o wage...... najlepiej jakbym nic do świat juz nie jadla. jest tu ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimozka - ja to nawet nie jem słodyczy, ja po prostu jem wszystko (inne) w kosmicznych ilościach. Nie mam siły ćwiczyć, jestem leniwa... MAM DOŁA??? widzę, że na zdjęciach z koleżankami jestem najszersza. I tak wkleiłam to na którym nic nie widać... ale nie wiem co musi się stać, żebym zaczęła działać??? BLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka jutro postaram się blizej o diecie ja schudłam przez 5 dni sporo około 4kg monotonna ale da się wytrzymać a z waszym wsparciem to ho ho dobra ide spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane babeczki! Dopiero dzis udalo mi sie odczytac email od do2do i was odnależć . Boże dziewczyny ale ja z wami dawno nie gadalam Ory chyba nie miałyśmy przyjemność-bużka. Musze nadrobić czas stracony-ja chwalic sie nie mam czym wiec nawet próbowac nie bede Zaraz nadrobie wczesniejsze wpisy moze choc raz bede na bierząco. sory za błędy troche w locie pisze:D 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane delfinki👄 ja chętnie zaczne mimozka ta 5 dniowa i chętnie potowarzyszę, od jutra możemy zaczynac!!!!!! Majeczko twoje łózko w porównaniu z moim prezentem niedzielnym od teściowej to pikuś. Bo ja dostałam majtochy takie kremowe rozmiar chyba xxxxxxl z taką mega wielką koronką i takie prawie do cycek. I jeszcze żeby było ciekawiej to przy wszystkich tzn szwagier szwagierka mąż rozłożyła i taka dumna z siebie była:( A ja na spokojnie powiedziałm \" pozwoli mama że przemilczę i prezentu nie przyjmę\" Mało tego moje kochane , podała mi obiad, a w udku był jej wstrętny włos, wiec myslałm że sie porzygam:P:p i postanowiłam sie nie przejmować bo przeciez teściowych sie nie wybiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne panie. Ja po prawie 23 latach małżeństwa dowiedziałam sie że mam porąbanego(wersja uprzejma)powinnam to napisać bardziej dobitnie ,ale jak wróci to go zapierdole........Miałam dzis w nocy powtórke z rozrywki..........dzwoni 23.40 i oczywiscie mnie obudził.....okazało sie że jeden z towarzystwa mnie nigdy nie widział i z tego tytułu mój pan kazał mi zrobić sobie zdjecie i wysłać na komórkę......czujecie to ....sesja pidżamowa jak boga kocham.....dzisiaj dopiero do mnie dotarło że mogłam sobie zrobić w jakiejś sex-bieliźnie i wysłać .....no cóż że potargana i bez makijażu ....ta bielizna ,albo fałdy tłuszczu wzieły by górę nad moją afro fryzurą........Poproszę o podpowiedz jak cholere po powrocie dotkliwie ukarać. 🌻PIKSEKS..........witaj kochana👄fajnie że do nas dołączyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - ale wez pod uwage jedna okolicznosc lagodzaca... skoro on chcial zebys mu wyslala ta fotke znaczy ze Cie uwielbia i jest z Ciebie dumny nawet jak jestes w pizamie i potargana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSIU...........nie brałam po uwagę takiej wersji ,bo wiesz my facetom to na ogół podobamy się nawet ,a może szczególnie bez ubrania i takie gotowe do spania(nie mówie tu o wałkach na głowie) i im jest wszystko jedno co mamy na sobie ,a my kobiety jesteśmy wyczulone na punkcie swojego wyglądu .....tym bardziej ja ,bo musze już tym i owym przykryć twarz .....niestety upływajacy czas daje o sobie znać..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA.............to nie bądzia zadna kara tylko nagroda ,albo coś naturalnego........ja po prostu zrobie tak jak pisałam WYPIJE WASZE ZDRÓWKO ....nawet sama i będę NIEDYSPOZYCYJNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I PIERDUT:p JESTEM Z WAMI I O MEGA KARNIAKA WOŁAM:D Wiem że krótko byłam na tamtym topiku więc nie dziwię sie że musiałyście przedyskutować czy mnie tu wpuścić, tym bardziej cieszę się że dostąpiłam tego zaszczytu i dołączyłam do Szacownego Gremium Właśnie gotuję pyszny tłusty bigosik więc będzie czym zagryźć tą wódeczkę co to mi polejecie:):):)a i dla Was si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesssssu jak się cieszę że mnie tu chciałyście :D w figlary jedne Nie będę truła o odchudzaniu, ale mam nadzieje że dalej będę chudła:p Serum❤️ dzięki że byłaś moją ambasadorką dobrej woli. Całkiem jak Tony Halik który zresztą był z Torunia tak jak ja😘 Dzisiaj mam w polanach jeszcze zrobienie babeczek z kremem krówką i jak znam życie będzie tego ze 120 sztuk:p a potem w nagrodę coś tam skubnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Larwy ;P Cześć Tija :) Piksels !!!!!!! No żeby Cie !!!!! Masz szczęście, ze jesteś !!!!!!! Sory dziewczyny, ale dziś za wiele nie popiszę. Emocje po wczorajszym suwenirze nieco opadły, dziś sie poprostu regularnie wkurwiam. I usiłuję zaprowadzić jakikolwiek ład. Mam pytanko.... nie potrzebuje któraś składanego tapczanika? Bo u mnie stoi dalej na środku pokoju jeden taki .... Czeka mnie jeszcze wymiana tapczanów, meblowanie dziecięcego kąta (wszystkie skarby córki, które miała posegregowane w pudełkach wylądowały w 1 worze), no i najlepsze ....... rozmowa z teściową ..... Dziecko ma teraz wieeeeeeelkie wyro i .... tyle ... zero stolika, zero skarbów , zero miejca na zabawę .... a syn ..... na skutek wstawienia landary .... nie mieści się na swoim tapczanie ..... krajobraz po bitwie kuźwa .... Trzymcie sie ciepło, jak przeżyję dzisiejszy dzień to się odezwę ... A co do seksu ..... był :P:P:P !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMWIATAM ❤️TIJA❤️PIKSEL❤️ dopiszta się dziewczyny do nk :)( nowej) Jak by co to ja pod ten bigosik wódeczkę bardzo chetnie :D więc która polewa???????????? SERUM - kochana ja jestem pełna podziwu :) nocna sesja :) Ty kochana nie narzekaj tylko sie ciesz że chłopina tak tęskni za toba i na baby nie chodzi tylko jeszcze się zonka chwali przed kolegami :) MAJECZKA- jak zobaczysz tesciowke to policz do 100 i ugrys sie w język co bys najgorsza synowa na swiecie nie była BUZIAKI 👄 dla wszystkich ja uciekam bo musze młodego do szkoły odstawic 👄👄👄 Bede za 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×