Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

sorki w takim razie ja nie doczytałam, WSTYD, WSTYD, WSTYD Szczęśliwa, żeby tak się na noc najadać. Ja wczoraj po ćwiczonkach bigosiku pojadłam, a co!!! przecież z kiszonej kapusty to chyba nie tuczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzxiewczyny to ja już podjełam decyzję usówam starą NK i niech sobie zakładają nową:) Tylko może jeszcze cos przekopiuję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:)Na moje możesz usunąć tamtą klasę, ważne że Was wszystkie mam w znajomych😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2do wez w pizdu skasuj ta klase, nawet jak sie wypiszemy to trzeba by skasowac nas z forum.... ale sie wkurwilam!!!!!!!!!!! tez musze posprzatac w znajomych, mam nadzieje ze zadnej z was nie wywale do 5 dniowej nie przystąpilam.... WOGOLE TO MAM OCHOTE KOGOS ZAMORDOWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak wogole 👄DZIEN DOBRY🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz usunełam starą NK :O może ktoras będzie miala mi zazłe ale trudno ja nie mam ochoty aby postronne osoby widziały moje dane .Zresztą nawet Serum się usuneła a zapomniała że zostały tam meile i wszystkie inne posty wiec juz jej nie mam:) Mam nadzieję że MAJKA TIJA MYCHA nie macie mi za złe bo wiem że piszecie tez na 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ po starej nk:) Napisałam na 30 bu uwazam że osobiście zadna ztych pań nic złego mi nie zrobiła i jakies wytlumaczenie się im nalezało wklejam wam co napisałam :) INFORMUJĘ WAS TEZ ZE NK JUZ NIE ISTNIEJE JAKO MODERATOR JĄ USUNEŁAM BO I NIE CHCIAŁAM ABY POSTRONE OSOBY MIAŁY DOSTEP DO MEILI, ZDJĘĆ I NINNYCH RZECZY NIESTETY MOJE WYPISANIE BYŁO ROWNOWAZNE Z USUNIĘCIEM CAŁEJ KLASY ALE MAM NADZIEJĘ ŻE ZALOZYCIE SOBIE NOWĄ WŁASNĄ :)CHCIAŁA BYM ABYSCIE WIEDZIAŁY ŻE NIE MAM NIC DO ZADNEJ Z WAS TAK SAMO JAK OSOBY KTORE SIĘ WYPISAŁY Z NK SAME JAK BY COS TO WIECIE GDZIE MNIE SZUKAC JESZCZE RAZ POZDRAWIAM ❤️ABSTRAKCJONISTKA- ty wierz co i gdzie 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry........piczki mimo,ze mnie olewacie ja i tak bede wam smedzic i nie dam wam spokoju............. az sie lezka w oku kreci......... moze chociaz majka o mnie pamieta i napisze zem goopia i ma wziac dupe w troki????????!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja cie prosze , co ty kobito piszesz?? JA CIE KOCHAM👄 i zawsze o tobie pamietam i tez wczoraj wyłam cały dzien. ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- Ja ciebie AJLAWIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️👄❤️👄❤️❤️👄❤️]❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA- mnie tez już anulkaa usuneła z NK z tego co czytałam to im to nawet na rękę :) więc ....szkoda tylko że MAJKA nic nam nie klika :( Tylko na 30 siedzi :( MAJKA_ JESTM ZAZDROSNA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA !!!!!!! SPOKÓJ MI TU !!!!!! Właśnie czytam i piszę :P a sama już nie wiem co i gdzie i ...muszę notatki kuźwa mać robić żeby mi ktoś nie wypomniał, ze zapomniałam wspomnieć :P:P:P:P Lolka , czekaj tu jeszce wrócę 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kużwa !!!! ja nie jestem komputerowiec, żeby śmigać o klawiature 10 palcyma :P Piszę wolno, bo wiem, ze wolno czytacie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez Anulka usunela, kij jej w oko , ja usunalam sobie reszte:) no to mam posprzatane na swieta:) Abstrakcjonistka .... 👄 mam nadzieje ze do nas dołaczysz Majka - POSPIESZ SE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 💤 💤 💤 Oj działo się wczoraj! nachlałam się wódy całe mooorze! ale na szczęście akurat wódy to ja mogę dużo, wiec wyspałam się i spoko. wybawiłam sie, nagadałam, pośpiwałam. bomba. polecam wszystkim! do2do - brawo! tak trzymać! jestem z ciebie dumna! lolka - nos do góry! bo przyjadę i ci pomogę ;) laski pięciodnioe - sorry, ale widzicie o której wstałam , więc ja nie od dziś... w sumie to było naiwne myśleć, że wystartuję rano p imprezie... szczęśliwa - teściową na księżyc, faceta do łóżka i ćwiczyć!!! cwiczyć!!! kurnia, kot mi nie daje pisać, nie dość, ze pieszczoch to jeszcze zazdrosny. łapie mnie za ręke łobuz jeden. w końcu przygniótł ją wiec piszę jedną, idzie mi jak krew z nosa :D ale ta gnida jest ciężka, muszę go odchudzić :D co do kremów (ja jak zwykle spóźniona :) ) to polecam vichy, jest super, ja teraz to jadę na nivea Q10, chyba mi służy, a przynajmnie j nie uczula, bo ja to na wszystko mam uczulenie retinol, kwasy AHA... narazka, idę zmyć makijaż wczorajszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ...............TERAZ TO JA JESTEM W SIODMYM NIEBIE........HEHE WIEDZIALAM,ZE TRZEBA WAM TROSZKE NA SUMIENIE WJECHAC....HEHEHEHEHE MAJKA CZEKAMY MAFINKA-BUZIAK DO2DO BUZIAK W OGOLE BUZIAKI DLA MILYCH PAN......HEHEHEHE A TAK POZA TYM TO JA I TAK WIEDZIALAM,ZE O MNIE PAMIETACIE........... PRZECIEZ NIE SPOSOB ZAPOMNIEC TAKIEGO ULOMA.......HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie szczęście piczki , że mnie jeszcze żadna ze swoich znajomych nie usunęła :P:P:P a teraz będę pisac, ale kiedy wkleję to nie wiem , bo ja na 2 palcy :P piszę a mam dużo do napisania :P:P:P:P No i muszę jescze raz eknć co pisałyście, bo już nie wiem kto co i gdzie :P Lolka !!! jeszcze raz - spokój mi tu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA HEHE JUZ CI BUZIOLA SLE...... KOCIA KICIA TOBIE TEZ SLODKIEGO..... ALEZ MI TERAZ DOBRZE POLECHTALYSCIE MOJA PROZNOSC................ LEPSZE OD ORGAZMU..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×