Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A mój net szaleje co napisze to pożre:( chyba bedę chora kaszel katar i bół glowy:(:(:( idę zaraz po aspirynke i w bety:) Serum kochana trzymaj się ❤️ bol dziecka najgorszy Całuski dla wszystkich jestescie wspaniałe wszystkie bez wyjątku jutro sie odezwe bo słabo się czuję pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY................rum na dupę to ja zaraz zaliczę,jak opróżnie kielunek(szklaneczke).......twoje zdrówko i twoich papierzysk👄 🌻KICIA............a ja mam sms od mojego klienta z Ukrainy i cholera.....nic nie rozumię.....a jeszcze by wypadało odpisać POMOCY....tyś jedyna moja nadzieja👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY....MIMOZKA.....WIELKI 👄 z okazaną troskę . Co prawda młoda ma juz 17 l. ale dla mnie to dziecko i strasznie to znoszę.......nie może nic połykać więc matka gotuje zupy krem wszystko co mozna przetrzeć i wypić nie gryząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, mój synuś też ma 17 lat i martwię się każdą jego chorobą tak samo dzisiaj jak wtedy kiedy miał 6 miesięcy, jak złamał nos i miał operacje to całą noc trzymałam go za łapke bo cierpiał okrutnie z drenem w nosku...i pewnie jak będzie miał lat 40 też będe trzymała go za rączke..ucałuj córcię, biedna z tymi przecierankami na samą mysl mnie rzuca...no i trzymajcie się panienki :-) a ja cały czas w pracy, ale juz nie moge ..przyjde jutro dzisiaj jeszcze godzinkę i spadam..sa granice których mój organizm nie wytrzymuje...:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj dziewuszki ... Kurnia, co sie dziś znowu działo w 30? Bo cos mnie ostatnio najlepsze zadymy omijają :P Ja melduję sie po zakupach w szczecinie .... kuźwa narodu jakby koniec świata był, a jak co do czego to trudno coś znaleźć.... no i wszystkiego co mi się zamarzyło niestety nie kupiłam :O:O:O Muszę jutro po swojej wiosce polatać :O:O:O OJJJJJJ MOJE NOGI !!!!!! Sprawdziłam na razie NK - Kitka mi odpisała. pOCZYTAŁAM CO TUTAJ, A ZARAZ SKOCZĘ DO 30 . No ale z tego co tu zrozumiałm nie ma już całości ... jakby co poproszę o wyjaśnienia . naraziówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego wygwiazdkowało mi a h o j ? :P Dzieki dziewuszki za życzonka :) Ja też Wam powysyłam, ale tak bliżej świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja padam na pysk :( poczytałam co się dzieje na 30 i powiem wam że ja to walę i się wogle tam nie udzielam bo i po co mam sobie nerwa szarpac :) ale widziałam że któraś moją choineczkę na zgodę wklejła:) Nie wiem jak wy ale do mnie cały czas pisze kitka na nk :( zupełnie nie wiem czemu sie uwziela na mnie :( bo ja znia nigdy dobrego kontaktu nie miałam a wręcz bym powiedział ze zawsze darłysmy koty:o ma do mnie pretesje że ją zablokowałyśmy tylko po huk to do mnie pisze jak to nie ja WRRRRRRRRRRRRRRRRR ja jej nie odpisałam i nie zamierzam odpisywać:) wklejam ostatniego meila:oHej Dlaczego nie mogę dołączyć do klasy??? Jezuniu, co ja taKiego zrobiłam, że nie mogę się przyłączyć do dawnych koleżanek??? Sylwia, masz o coś do mnie żal, bo naprawdę aż mi się przykro zrobiło, jak zobaczyłam, ze zostAłam zablokowana i nie mam mozliwści wejścia... Możesz mi chociaż napisać dlaczego???? Pozdrawiam Kochane ja uciekam zrobić kolacyjke chłopaką 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lachonki :) jak pisałam w NK nie mam dziś siły myśleć :P Ale moze tak pokrótce któras streści o co dziś wogóle poszło w 30? Bo z tego co tam zostało jakoś niewiele kumam.... minęła mnie dziś zadyma, ale moze choć krótkie sprawozdano któraś zamieści? I wcale nie musi być krótkie właściwie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie było mnie trochę, bo w pracy mam sajgon i nie mam jak pisać, a w domu nie mam neta. Chciałam dziś do was napisać co u mnie, jak się czuję i złożyć wam życzenia świąteczne. I czytać zaczełam co tu piszecie. I szlak mnie cholerny trafia. Świat i tak jest obłudny,życie podłe, a ludzie nawet ci najbliżsi nieraz nas zawodzą. I nie wiem dlaczego tą samą nienawisć zawiść i podziały chcecie przenieśc także do internetu. Czy my ludzie nie możey być normalni. Uczciwi względem siebie. Ciągle ta inwigilacja i napieprzanie na siebie nawzajem. Mogę zrozumieć że byłyśmy starą drużyną i na tym forum chciałyśmy lub chciałyście pogadać między sobą o prywatych sprawach.I ja to rozumiem i podziwiam za odwage. Ale napieprzanie na siebie na wzajem moim zdaniem jest poniżej poziomu. Czy nie możemy zachowywać sie jak ludzie.A nie jak robale.Brzydzi mnie taka podłość ludzka. Wiem że pewnie nie jedna mnie zjebie za to co napisałam. Ale uważam że nie powinno się milczeć. I oczekuję szczerości za szczerość. Żeby było wiadomo to ja ciastek12.Nikt się podemnie nie podsztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JEST KTÓRAŚ ??????????? CIASTEK - witam :) nie bardzo wiem o co ci chodzi ?????????o to co było na 30???????????? ta jaka kmilkę ??????? A co do zjeby to nie mam za co :) bo kazdy może pisac co mysli :) Fajnie ze się odezwałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak jak ja wkońcu na dupsku usiadłam i mam chwilke to was nie ma :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o tym co na 30-stkach i na tym co u nas. Może za bardzo wybuchłam po przeczytaniu tego co na pisałyście. Właśnie czytam co było na 30-stkach żeby wyrobić sobie własne obiektywne zdanie.Szkoda że posty sa pokasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej oj na 30 to się działo ale to było nie uniknione jak często pisały pomarańczowe dziwnie zorientowane w całej sytuacj i nowe dziewczyny które miały pretesje ze nie mówimy o odchudzaniu , albo nie chudniemy itd. bes końca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mnie to ja się na 30 nie wypowiadam ja mam tu dziewczynki godne dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a ja juz po imprezie , tak wiec najadłam i popiłam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mysle ze temat 30 u mnie zakończony, bo nie lubie takich rzeczy, a po co sie jeszcze przez to denerwowac, wszystkich ktorych lubie sa tu, wiec po co gdzies łazic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS-zgadzam sie w 100% ja uwazma dokładnie tak samo :) nie chodzę gdzie mnie niechca lub miesem obsypują i kropka :) A jak imprezka się udała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że na 590 stronia na 30-stkach Majka dobrze napisała. Przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, dłużej chyba dziś nie wysiedzę przed kompem :) Ja dla odmiany mam zamiar jakoś podziękować mężowi, że jechał dziś ze mną do wielkiego miasta i czekał, aż mi od latania po sklepach nogi w d... wejdą :P Kurcze, tylko jakby tu jemu podziękować ? Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :P:P:P:P:P No może coś jednak wymyślę ... mam jeszcze chwilkę do jego powrotu :) Słodkich snów :) I dobrej nocki :) Stosunkowo :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Ciastek :) Dobrze gadam? No to wódki mi dać :P:P:P Najlepiej finlandii żurawinowej ze spritem i kostką lodu ... jakby co :P Odezwę sie :) A teraz to naprawde uciekam :) 👄 wsziem bez wymieniania, bo się zaraz znowu która pominięta obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódki też bym się chętnie napiła finlandii żurawinowej ewentualnie Danckiej w termosku pożeczkowej lub grajfrutowej. aaaa olać to wszystko... Życie paskudne jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA WAM TEJ WÓDKI DAJĘ KOBITKI KOCHANE :) i uciekam lulu bo padam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle nic nie wiem. Bidny człek idzie na wigilie do pracy i wszystko go omja... :-( Dostałam od moich dzieci całą siatke łańcucha na choinke i co ja mam z nim zrobic? Nie mam serca wyrzucić, a wieszac też nie bardzo... Serum,jak tam dzis córa? Lepiej? Biedna, mam nadzieje, że do Wigilii juz bedzie mogła normalnie jeść? Ide na włoski i do fryzjera. Moze wreszcie będe człeka przypominac? Dla Was wszystkich razem i każdej z osobna ode mnie i Antka 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewoje 🖐️ Ja to tak mało będę terazz Wami bo mi książę na chatę zjechał i zazdrosny o Was. No ale teraz wyskoczył na opłatek do swojej firmy, no i boję się że może wrócić ciut śnięty, ale co tam, jak opłatek to opłatek:p Serum 😘 mam nadzieję że córcia lepiej się czuje, i nie ominą jej świąteczne smakołyki. We wtorek będziesz w galerii w Toruniu to zawsze możemy razem jakąś kawkę spić tylko nie wiem czy kierat przedświąteczny mi na to pozwoli Pimach❤️ widzę że fasolek ma już swoje imię:) bardzo ładne, buziolek dla Antosia😘 Lola❤️ ale ty gwiazda jesteś, nie ma co ty chyba w trym gronie masz jaja:D:D:D i potrafisz mówić to co myślisz Ory❤️ tobie kochana stosunkowo dobrych świąt życzę, bo Ci serduszko hormony buzują Duża buźka dla wszystkich Was kochane dziewczynki😘 KOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja juz po kawce i sniadanku ,i ruszam za raz w bałagan synka i dalsza częsc z rozrywki czyli sprzątanko:) a chetniej bym sie przytulila do poduchy i ostatnio cały czas chce mi się W wawie tez nie ma już sladu po sniegu:( PIMACH- kochana powieś łańcuch w kuchni ,albo jak ci stary podpadnie to go omotaj :) I nie smutkuj bo Antoś smutny bedzie 👄👄x2 TIJA- no jutro wieczorkiem torcika trzaskam :) mam nadzieję że mi wyjdzie tak dobry jak tobie:)👄 DONIA- halo miałas juz nie sprzatac ???????????👄 I Buziolki dla wszystkich👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dojechałam właśnie do pracy :-( jestem z moją córunią która w drugim pokoju namiętnie gra w Barbie, a ja zaczęłam od kawki i za papióry. Miłe moje dzisiaj ostatni dzień mam dostęp do kompa więc napisze dopiero pewnie koło 29.12.08, weselujcie się wiec w te Święta Narodzenia Pańskiego, coby Wam sie szczęściło, zdrówko dopisywało a i pieniędzorów było dużo....nie wiem czy uda mi się jeszcze dzisiaj zajrzeć bo chcę odbębnić robotę i uciekać do domeczku, nie wiem ile mi dziecko wytrzyma :-) oczy napewno nadwyręży...Serum całuski dla córci od ciotki Ory..mam nadzieję że dzisiaj jest lepiej...Fasolkowe trzymajcie się i uważajcie na siebie..no i pozostałym ALLELUJA i do przodu 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×