Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

To ja tradycyjnie przelotem miedzy garami ;) ABS- Bardzo mi sie podoba ze duch wigilijny cię dopadł i dołeczek juz odleciał daleko :) Bardzo dziekuję za zyczenia👄 TIJA- TORT JEST A RACZEJ BYŁ BOMBASTYCZNY I PYCHNIUTKI BO JUZ NIC Z NIEGO NIE ZOSTAŁO :)👄WIĘC WIELKIE DZIĘKI ZA PRZEPISIK👄I WIECEJ TAKICH PROSZĘ :D WSZYSTKIM KOCZHANYM MOJM JEDYNYM NA SWIECIE BABOLKĄ `````````▓☆ ````````▓☆▓ ```````▓☆▓▓.``☆☆ ``````▓☆▓▓▓.█☆█☆█ `````▓☆▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒ ````▓☆▓▓▓▓▒▒▒▒●`● ````▓☆▓▓▓▓▒▒▒▒``u ) ````▓☆▓▓▓▓▓▒▒▒`♥ `````▓☆▓▓▓▓▓▒▒█...▒▒.☆● ``````▓☆▓▓▒▓▒▒█..██ .● ☆● ````````▓☆▓▒▒▒████....☆●☆● ``````````.▓▓▓.☆██ ````````````...█☆██. ``````````....████☆█ `````````....███☆███ ````````....█☆████☆█ ```````....████☆█████ `````....█☆██████☆███ ```.....██████☆███████ .......██ ☆█████████☆███ .....█ ☆████ ☆███☆████☆█ ....████ ☆█████████ ☆████ Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli dużo śniegu napada. takie właśnie ślę życzenia w dniu BOŻEGO NARODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ale cisza, u mnie w pracy tez wszyscy gdzies poszli , tylko nieliczni są na \"straży\", niestety, nawet tu sie nic nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA się zabiję!!!! nie dość, że siedzę na zesłąniu w magazynie i robię remanent, liczę i liczę jakieś małe elemenciki i pakuję, to zrobiłam sobie przerwę na obiad i ... narysowałam dla Was choinkę i jak ją wysyłałam to ją ZEŻARŁO!!!! Ch...j napisał, że nastąpił błąd , a forum o podanym ID nie istnieje! ZGROZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko łazienka, wytrzeć kurze w pokoju jednym i umyć podłogi. Apotem to już tylko świętowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy z tym sprzątaniem , i atk po święatch bezie tak samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo my takie głóóóópie jesteśmy.... sprzatanie, gotowanie, sprzatanie, gotowanie ... nawet nie ma się kiedy po dupie podrapać.........:(:( dzwoniła do mnie jedna psiapsióła i mówi: -Wiesz, jestem teraz w Galerii Mokotów, robię zakupy i nie wiem co kupić Coco pod choinkę...... stoję tu już pół godziny i nie wiem...... coco to jej suczka york. myślałam, że pierdolnę ja tą słuchawką .... ja tu myślę jak co ugotować, pieprze się z jakimiś dorszami do pierwszej w nocy, zasuwam w domu w pracy .... a ona tylko paznokcie, ciuchy i tyle .. no i Coco oczywiście.... Ale wiecie co ??... lubię tak dopiąć wszystko na ostatni guzik i patrzeć na zadowolone :) mojej rodzinki... Ciekawa jestem co przyniesie mi Mikołaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 kochane robaczki❤️ ja juz znikam do domu na dziś już starczy:D, tak wiec jeszcze raz życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT wypoczywajcie i leniuchujcie , :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Robaczki ja tylko na chwilke ....pomacham wam łapką i znikam zapierdal jak talala😭 TIJA..........do do Grodu Kopernika pojechał mój M ja nie dałam rady. Łapy po rybach pocięte....po paznokciach pozostało marzenie senne.....ja pitole i po co to wszystko???? Pytam sie grzecznie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietk Szeze powiedziawszy mam juz serdecznie dość robie i nie widac kiedy bedzie koniec 🌼 narazie nie mam czasu zeby czytać ale nadrobie na Świeta Jutro jest u mnie wigilia bede miała ponad 20 osób Jestem skończona Miłej pracy moje drogie ja uciekam dalej charowac 🖐️ Zycze wszystkim chudzinka Wesołych i spokojnych Świąt nie objadać sie zadurzo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziolki kobitki :)Ja juz pierwsze pierogi wpitoliłam a teraz patrzę na mój wielki rozebchany brzuch i stwierdzam że ODCHUDZAM SIĘ Z WAMI OD STYCZNIA!!!!!!!!!!!!!!!!buzioliki uciekam do kuchni👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****WESOŁYCH ŚWIĄT**** Wesołego jajka! Oj,to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka miała być choinka! Więc... Życzę karpia smacznego, Mikołaja bogatego, Szczęścia i radości, Prawdziwej miłości I uśmiechu od ucha do ucha Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię, radość przynosi wszystkim na świecie. Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną, a pokój jak gwiazdka niech świeci. Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy... wraz z rodziną Mama:) ****WESOŁYCH ŚWIĄT**** 😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pracusie J a jeszcze w piżamie,ale zaraz ide walczyć do kuchni z pozostałymi potrawami....niestety pierogi pozostawiam na sam koniec ,bo chcą takie świeże bbuuuuu. No kawka prawie dopita wiec idę sie przyzwoiciej odziać i ruszam...jak mi sie uda to może jeszcze do was zerknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane robaczki🌼 nic nie pisze ale z czytaniem jestem na bieżąco i jak was tak czytam to wpadam w depreche - pieczecie, gotujecie a ja nic, ja tylko w domciu zgarnełam i idę do mamci na żarełko. Jeszcze raz życzę wam udanych, ciepłych i Spokojnych Świąt i Lepszego 2009 roku i dziekuję za życzenia od was👄 oczywiście ruszam z wami z odchudzaniem bo ja do zrzucenia mam tylko 30 kg!!!!!!!!!! Zaczynam od 5.01 i powiem wam że się zapisałam na steep dwa razy w tygodniu, i może tym razem się uda:) Postaram się między Świętami coś napisać ale nie obiecuje więc życzę wszystkim z całego mojego serducha i aby w 2009 mogłybyśmy się spotkać:p PA PA PA KOCHAM WAS BEZ OPAMIĘTANIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane laseczki😘 Życzę Wam zdrowych, radosnych, rodzinnych świąt pełnych miłości i szczęścia. Będę za Wami tęsknić, kocham Was pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka Kruk 09:54:08 DROGIE PANIE MOJE KOCHANE!!!!! W ten wieczór wracają do nas wspomnienia Wpadamy w zadumę, w chwile wyciszenia Nie każdy wtedy ma uśmiech na twarzy Choć w duszy jak zawsze sobie marzy Niech los wyczaruje dusz pojednanie A czas wplecie do życia z bliskimi spotkanie Niech wszystkich marzenia spełnione będą By podzielić się opłatkiem i piękną kolędą Niech Boża dziecina w domach zagości Pełna ciepła, dobra i czułej miłości Niech nam błogosławi w każdej minucie By rozjaśnić nasze szare, codzienne życie Wesołych Świąt życzy Kasia 👄👄👄 Z racji że na święta wyjeżdzam do rodziny odezwę się dopiero w sobotre 27-całuje wac wszystkie razem i każdą z osobna-trzymajcie się cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem. Życzymy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. A później już Sylwester i zabawa... W tym cały sekret i ot... cała sprawa. Wesołych świąt i Jezusa małego oraz sylwestra mile spędzonego. Życzenia dołączę wesołych świąt i oby smutki poszły sobie w kąt. Ode mnie te słowa z serca płynące całusy szczere i uściski gorące. A ja się głodzę przed wigilią u teściowej i burczy mi w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci odkrycia, że mimo iż śnieg znów biały i zimny, to można wyrzeźbić w nim nowy układ ścieżek do długich spacerów i rozmów... Zanim zaczniesz je planować, przemyśl, dokąd warto je wydeptać i nie zapomnij, by łączyły Cię z domami przyjaciół... Zostaw także jedną donikąd. I wypatruj, kto nią przyjdzie... Tak jak nowonarodzone dziecko wnosi w rodzinę miłość i jedność, tak niech te Święta napełnią Twoje serce tym, co najpiękniejsze: miłością, wiarą i nadzieją. Mawia się, że Nowy Rok to dobra okazja do tego, by się zmienić... Ja jednak życzę Ci, byś pozostała sobą i nie zapomniała o tym, co Cię wyróżnia w tłumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zjedlismy kolacje.... pozniej wam napisze co dostalam od mikolaja....starego sklerotyka.....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj lepszego z okazji Świąt jha mam serdecznie dość jutro bede odpoczywać i napewno nadrobie zaległści obiecuje Moje drogie orobiłam sie jak głupi woł i wy pewnie tez a to chwila moment i wszystko przeminie Mam Wigilje u mnie z glowy na 3 latka ,ale jeszcze myśle iść na pasterke zeby jutro sobie dluzej pospac Kolorowych snow wam zycze Moje drogie czy wy teraz nie lezycie i wzdychacie po co ja tyle jadłam powiem wam szczeze ze ja bardzo małom jadłam bo obsługiwałam stoł 🖐️ pa do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem.....nie udalo mi sie wykorzystac duzego rano bo nam mala nie dala...wiec wstalam i mysle co tuz zezrec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha ... czy może raczej hoł hoł hoł .... .... jestem po 2 wigiliach ..... godzinę temu wstałam, zaliczyłam późnospaniową migrenę, zrobiłam niby śniadanie :P dla domowników, idę się porannie przechlapać , potem zastanowię się, czy coś zjeść ..... a jeszcze potem jakieś picie chyba będzie u teściowej .... wczoraj mąż ze swoimi braćmi się zmawiał ..... jutro z kolei prawdopodobnie powtórka ..... tą razą u mnie z moim bratem i szwagrem ..... zapiję się na śmierć :P albo zanudzę :P (najchętniej zaległabym w ciszy i spokoju przed tv ) albo przeżrę :P .... już dzis mi niedobrze, bo dawno tak późno nie jadłam ..... bleeeeee :O:O:O Ale WESOŁYCH ŚWIĄT 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak zmieniając temat .... dziewuchy, czy może wiecie od czego mogą puchnąć ręce? Od jakiegoś czasu mam rano strasznie opuchnięte paluchy. Aż ciarki chwilami w palcach czuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYJECIE??? BO JA UMARŁAM... paczka espumisanu i raphaholin, to może dożyję jutra... WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane świetujecie ja wczoraj padłam po pasterce i dzis wstałam o 11 jak nigdy ale co wszystko dla ludzi Jeszcze raz wszystkim szczypioreczka WESOŁYCH ŚWIAT pa buziaczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo. Moje padlo, tym razem bez czapki, ale obiadek u mamusi go wykonczył. Biedaczysko... Jestem nażarta jak prosię, leżę i kwicze. Człowiek to jednak nie ma wszystkich w domu. Narobi tego żarcia, jak głupi, a potem żre, bo się zmarnuje. Majka, to chyba jakies zaburzenia elektrolitów. Nogi Ci nie puchna? Też wybralam się na pasterke, ale było ludzi.... a na koniec proboszcz postanowił śpiewać z gitarą. I spiewał. Jedną zwrotke, refren, drugą zwrotke, refren... jak doszedł do piatej, ludzie zaczeli się lekutko wiercić, a potem jeszcze ze trzy powtłórki refrenu... A głos ma przeciątniuski. Oj ciężko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×