Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

😭 łee, za dużo piwa wypiłam wczoraj. A mówiłam, że od piwa mnie łeb boli! Ja tylko wódkę mogę pic. Ukraińską najlepiej! SERUM!!!! Dałaś radę z tym sms? Jak nie to wyślij mi go na NK, a jak nie to się odezwij dam ci swój nr telefonu to mi go prześlesz, a ja ci przetłumaczę i przetłumaczę twoją odpowiedz, jeśli chcesz mu odpowiedzieć :) Ja już olałąm 30, napisałąm do widzenia, i raczej nie będę już tam pisać. NUdzi mnie to ciągłe przepychanie się. A co my z Kitką zrobimy? Tak po prostu ją zbędziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO w razie wątpliwości jeśli chodzi o tort możesz do mnie dzwonić, numer zaraz wpiszę na forum w dziale\" witajcie\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURNIA mialam sprzatac a mi kitka nerwa szarpała wrrrrrrrrrrrrrr ale napisałam wam w nk w forum jawna dyskusja co jej odpisałam mam nadzieje że nie macie za załe :) KICIA- wielkie 👄 że o tym piweczku napisałas :) bo przypomniałas mi ze mam redsika w lodoweczce i chyba sobie otworze to mi robota szybciej minie :) ODRAZU zasadniam ALKOCHOLIKCZKA NIE JESTEM :p TIJA- dzieki za tel zaraz zajrze i spiszę 👄mysle ze sobie poradzę , bo robiłam juz torty ale ...nie ma to jak fachowa pomoc :)👄 mam juz jedno pytanko odnosnie śmietany pisałas o kremówce DELIK ona jest w proszku czy normalnie płynna bo chyba nigdy takiej nie robiłam i napisz jak masz chwilke czy dlugo ja miksujesz bo wiem ze czasem niektóre sie w masło zmieniaja jak sie za długo krecie :) Ory - ja ci juz pisałam wal te papiery i graj w barbi sobota jest do leniuchowania a nie .........pracowania :p👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do -też bym się redsika napiła, może by mi się lepiej zrobiło? Dietę trzymam, ale ją modyfikuję. Np. na śniadanie zjadłam pekińską chudziutką wędlnką. Miałąm nie jeść mięsa, ale nas nie ma całymi dniami, nie jemy w domu i bałam się ,że sięzepsuje. Nienawidzę wyrzucać jedzenia, więc jem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam 10 min.przerwy a was nie ma :( KICIA- ja tez nie lubię wywalac choc mam w domu kundla ktory je wszystko cebulkę, cytryny natki wiec nie wywalam tylko kundlisko wszystko zje nawet nateczkę :) A redsika wysyłam ci wirtualnie w kufelku może być??>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapracowane dziewuszki 👄 Ja właśnie po śniadanku jestem :P Troszku późnawo, ale latałam od rana i jakoś zapomniałam ... ale przynajmniej oszczędzilam , bo od razu śniadanie za obiad potraktowałam :) Nie piszę do żadnej z osobna, bo za dużo tego by było, a wiecie że ja krótki nie potrafię :P Będę nadrabiać jakieś potem :) No moze zerknę jeszcze tylko do NK .... Dla wszytkich buziołki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zagoniłam męża do prania najwiekszego dywana w świecie naszym strikte salonie, gdzie zycie toczą ludzie zwierzęta i pająki i wogóle ...więc możecie sobie wyobrazić jak jasno beżowy dywan wygląda, a że ma trzy metry na trzy stwierdziłam że moje delikatne rąsie ha ha ha nie wydolą.....no i na czworakach mój ślubny zapindala wypierając z dywanu wszelkie nieprzyjazne otoczeniu plamy....może zmądrzeje i kupi piorący odkurzacz he he he he he he he..wiecie na zasadzie ze gdyby chłop miał okres napewno coś by wymyślił...zostawiłam go samemu sobie niech działa...w pracy poszło nam z córcią szybko najlepszym zajęciem dla dziecka okazała się niszczarka, dla świetego spokoju dawałam coraz to nowe papiery do zniszczenia i obawiam się że 29 mogę szeroko otworzyć oczy ...bo chyba zniaszczyła wszystko co było możliwe potrzebne i mniej potrzebne...hi hi hi hi...widzę że wszystkie w ferworze walki przed świątecznej, ja jeszcze muszę mamę zawieźć do szpitala, bo ma cukrzycę i paluch cukrzycowy który leczył chyba konował bo średnica stopy po leczeniu osiągnęła pięc rozmiarów wiecej niż ta zdrowa, boję się że w Święta będzie jeżdźenie po wiejskich szpitalach gdzie każdy robi łaskę więc wykupiłam wizyty prywatnie za jedyne hmhmhmhmhm przemilczę i od poniedziałku mężuś zapiernicza z teściową...ale naprawdę się wystraszyłam bo wiecie jak w święta traktuje się pacjentów...mam nadzieję że wszystko będzie okey...nie napisze dzisiaj ksiązki ale może jutro ...w każdym razie już widziałam w myślach mojego szefa w lateksowym ubranku he he he zwłaszcza że ma parę kilosków nadwagi.....no dobra...nie zawracam zajętym i mniej zajętym głowy...kocham Was i będę zaglądać jak tylko synuś pójdzie do synowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest na jednej trzeciej dywanu a już poleciały cztery kurwy, więc może jednak odkurzacz piorący w moim domu będzie już jutro.....i sposobem panienki sposobem na chlopa...ide po drinusia...wkońcu po taaaakiej pracy mam prawo....he he he he he he he he ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis ledwo chodze tak kaszle ze szok teraz inhalacje robie z tego co moje dziecko mialo jak nie pomoze to chyba padne pa sorki za bledy ale jedna reka pisze pa skarby 🖐️❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, DLACZEGO nikt mnie nie zawiadomił że TU jesteście??? Chyba że nie macie ochoty ze mną dyskutowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma :) A Ty nie wiedziałaś, ze jest ten topik? To w takim razie witaj :) Kurnia .... ja już głupia jestem ..... i już nie wiem, kto jest tu, kto nie wie, że ma tu być, a kto ma o nim nie wiedzieć i tu nie być .... :O:O:O Przez tą całą zadymę ze starym topikiem widocznie doszło do niedoinformowania .... Ale spoko Emma :) Obecność w nowej klasie jest równoznaczna z obecnością w topiku :) A w każdym razie ja to tak rozumiem :) 👄 Wybacz nam wszystkim niedomówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nie gniewam się, ALE BARDZO SIĘ CIESZĘ< Że Was znalazłam. Jesteście niesamowite, pełna konspiracja do głowy by mi nie przyszło Was tutaj szukac, szukałam gdzie indziej, bo domyślałam się że mógł powstac nowy topik. Szkoda mi było się z WAmi rozstawc. ALE SUUUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ....... dla chorej wielki😘 majka kocham cie ory.....jak ci sie udalo duzego do dywanu przykleic??? emmus ,slonko witaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola❤️ i wiecie chyba jakis paskudny wirus mnie dopadł zero kataru a kaaaszel przeokropny i przy tym gardło podrażniam, teraz tez inhalacje sobie robie:( pa kochane Emma ❤️ i dl a wszystkich kobietek kochanych ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki 😴 i nie chorować, bo to okropna rzecz, ależ czuję się fatalnie, już po inhalacjach spadam do łóżka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop,hop jest tu kto??????????????? jest ktoras,zeby ze mna kawke wypic???????????? jak nie to ide jeszcze spac?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUŚ...........skarbie ja jestem kawke juz wypiłam ,ale co mi tam mogę i drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pozatym witam piękne i zapracowane kobiety👄 Wczoraj nijak czasu nie było żeby do was zajrzeć,a dzisiaj jak rodzina jeszcze śpi i żarcia sie nie domaga to moge poklikać. Nie bede wymieniać ,bo znajac życie i tak kogoś pominę,a niestety w seksie grupowym najważniejsze jest nie zostać pominiętym ...!!! 🌻 EMMA witaj w naszym gronie .....cieszę sie ze jesteś👄 🌻KICIAKOCIA........kochana głowy Ci nie będę zawracać jak on przysłał sms w swoim języku to ja mu wyśle w naszym ,a co niech sie też pomęczy.........a moze mąż zadzwoni i podziekuje osobiście i przy okazji złoży od siebie ,bo pan z Ukrainy całkiem dobrze po Polsku mówi.ale jeszcze raz dziekuje z zaoferowana pomoc i jak by co będę pamiętać że mogę w tej kwesti na ciebie liczyć👄 Jeszcze raz dziekuje wszystkim z okazaną troskę mojej latorośli. Jest coraz lepiej,ale muszę trzymać ręke na ketonalu forte ,bo zaczeła sobże w duzych ilościach fundować. Muszę jeszcze sei dzisiaj do jakiegoś centrum handlowego sie wybrać,bo jakieś drobne upominkowe sprawy zostały do załatwienia,a to juz ostatni dzwonek,bo później to juz tylko gary i tylko gary...!!!! ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Wam ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Wam się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj EMMA......jak przygotowania do świąt????Jak dla mnie koszmar!!! Tyle pracy,biegania i będzie .....świeta,święta i po świetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rano zakupy, a potem bieganina w domku. Spóźniłam się z pracą bo byłam troszkę chora i nic mi się nie chciało.Tyle roboty na 2 dni a gdyby tak posprzątac po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ja dzisiaj mam kupe roboty bo zapomniałam wczoraj ze mieliśmy zaproszenia na koncert więc poszliśmy z młodym do kongresowej był koncert dla dzieci z piosenkami z filmów disneya i spiewali solisci , hur, i grała orkiestra polskiego radia i to wszystko było fajnie zgrane z obrazem z bajek musze przyznac ze bardzo nam sie podobało i młodemu też :) i jak dotarlismy to było juz po 20.30 więc cała wczorajsza robota została mi na dzisiaj :o i Jeszcze dzisiaj na wieczor piekę tort TIJI :) i tak przesylam wam wszystkim ogromniaste buziaki 👄 i w przerwie oczywiscie wpadnę 👄 SERUM- dzięki za sliczna gwiazdkę i życzonka :)👄 EMMA- witaj :) ( ja byłam pewna ze dostałas namiar na forum ) ale ciesze się ze juz jestes 👄 I DLA WSZYSTKICH👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam koszmarną noc, moja sunia rodzi i całą noc się męczyła i skomlała. zaraz pewnie coś się pojawi, ciekawe ile? Serum Twoje koty są boskie i te pozycje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie gdy zapisałam się do NK to czekałam z bijącym sercem czy zostanę wpuszczona a gdy mnie wpuściłyście to moja radośc była ogromna. Tak samo było z topikiem nieśmiało pukałam i czekałam na reakcje. Naprawdę Tam srobiło się nudno, ja tylko przeglądałam i wyszukiwałam Waszych wpisów. Już się nie odchudzam , bo idą święta, Może po?Zaraz zmienię stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj biedna sunia👄 Mam nadzieja że bardzo nie cierpi???? i szybko pójdzie. Koty moze i boskie ,ale ja juz świra dostaje.....wczoraj mój nowy nabytek zarzygał mi całe moje łóżko ...które w czwartek już przebrałam na świeta i było czyściuteńkie, świeżuteńkie,a w tej chwili sie pirze ,bo on właśnie wybrał sobie moje łóżko jakby podłogi w tym domu brakowało???? Wypowiedziałam sie już na NK. Idę zrobić sobie drugą kawę....nie... może jedna pójde pogligdać mojego M do sypialni....może sie obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma !!!! 😍😍 Zresztą kochanieńkie na minuteczkę 😍 wszystkie ....moje dziewuszki !!!! Emma koniecznie napisz kiedy będzie po i ile wnusisów masz :-) moja sunia urodziłą w łóżku u syna, nikt nawet nie wiedział ze jest wciąży, posprzątała po sobie wszystko ale maluch o 04.00 wdrapywał sie po nodze syna...chłopak obudził sie przerażony a tu piękna niespodzianka :-) przenieśliśmy sukę na posłanie i tam urodziła jeszcze jednego szczeniaka..suńkę oddaliśmy w dobre ręce samczyk miał zostać kapitanem w Sopocie, ale mój syn jako że ojciec chrzestny uparł się że to jedyny i najważniejszy jego przyjaciel...no i pieseczek został z nami...teraz jest długi, brzydki, i ma paskudny charakter...mama go rozpieściła do rozpuku i ma za swoje bo teraz z michy żarcie matce zabiera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry po raz drugi...... nie bylo was wczesniej wiec nie robilam kawki tylko poszlam jaeszcze do duzego sie polozyc......i oplacalo sie.....hehe teraz zaparzylam kawke i pije..... caluski dla suczki.........bidulka.....daj znac co sie wykluje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory nieźle w łóżku. Moja zapakowała się w koszyk z drzewem do kominka i nie chce z niego wyjśc. Na razie nic nie ma, Sunia to pekinczyk a ta rasa tak dłudo rodzi , to były by jej 4 dzieci i za każdym razem tak strasznie długo się męczy. SZkoda mi jej. Wkleję na NK jej zdjęcie jest słodka bidulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×