Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A JA DOPIERO WSTALAM ...CZUJE SIE FATALNIE......... CIEKAWE JAK TAM PIMACH.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 już Was poczytałam , jak na złóść wszyscy w Nowym Roku czegos chcą wiec mi to zjeło sporo czasu:D, tak wiec, : Pimach❤️ nie martw się napewno wszystko bedzie dobrze i pozdrów maleństwo , niech sie tak nie spieszy bo teraz zima, wiosna to to najleprz czas:D, a co do świąt i całego obrzarstwa, to ja dopiero sobie pozwoliłam aż odczuwałam przejedzenie, i oczywiscie waga wzrosła:P, wiec trzeba się wziąśc i troche podietowac , aby znów nie zaczać powoli nabierać wagi, i oczywście ćwiczyc:D a u mnie za oknem piękna zima, już od kilku lat nie było w Brukseli tyle śniegu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEM GRUSZKE....PIJE KAWE...... ale co do diety to tak na powaznie.......zaczynam dzis ,ale tak jak pisalam.....nic na hurra,zadnych gooopich cud dietek,powoli ....zero chlebka,ziemniaczkow... narobilam wczoraj pysznej galaretki z kurczaka,salatke jazynowa,stukane kotlety i upieklam nozki z kurczaka,wiec mam z glowy gotowani dla chlopakow,tylko bede odgrzewac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa jak tam Pimach po usg. Na pewo niedługo się odezwie i sama powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odezwała się Mimozka ciekawe co u niej po operacji. MIMIZKa odezwij się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie gotowac,a co za tym idzie lubie tez jesc......... przedwczoraj rozcielam sobie piete i myslalam,ze sie na smierc wykrwawie bo nie moglam zatamowac krwawienia,ale szczesliwa ale grooba powiedziala mi ,ze nie moge umierac poki nie schudne wiec zyje teraz by schudnac by pozniej móc umrzec.......ale namieszalam,ale chyba rozumiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wymyśliły:D, jak bedziecie chudnąc aż do śmierci to trumna nie bedzie potrzebna , zapakują was w drewniamym pudełku po kubańskich cygarach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, tylko przed podwieczorkiem przypadkiem nie umierajcie !!!! :P Poczytajcie sobie dobrze, co wg jadłospisu wklejonego przez Donię można wciągnąć jeszcze przed wieczorkiem:classic_cool: I wogóle ta dietka bardzo mi się podoba :) Ciekawe tylko, czy takie efekty u siebie zobaczę :classic_cool: A ja np. kilka dni temu na kolację wciągnęłam ..... 3 mielone kotlety z ćwikiełką :P Pychota !!!! I zgodnie z dietą niełączenia mięsko + warzywko :P Lola 👄 Super linka podałaś, wreszcie coś dla ludzi :P I informuję, że jest super Finlandia :) żurawinowa, ale biała. Mam zamiar wypróbować .... Są chętne? :) Mafinko, czy po stronce internetowego KG (Twój drugi link) można buszować bez logowania? Bo mi nie wychodzi... I faktycznie, ciekawe jak tam Pimach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja nie wiem czy ta \"dieta\" jest skuteczna, ktoś mi ją kiedyś napisał na maila i twierdził że skuteczna;) Tablicxzka czekolady na podwieczorek, dziwne to jakieś, może kostaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, tabliczka to tabliczka :P Nie bądź drobiazgowa, hihi :) A w razie czego zawsze można zjeść kostkę i powiedzieć, że na reszcie się "zaoszczędzi" :P A tak poważnie, moze to tak dużo sie wydaje, bo w jednym miejscu jest dużo propozycji tego samego posiłku. A jak tak by się wzięło po 1 linijce to przecież wcale nie tak dużo wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Słonko, Ty to umiesz pocieszyć 👄 Gorzej jak po tej diecie moja waga pokaże 90, wiecie ja jestem zdolna odchudzając się przytyłam 10 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia - nie martw sie, ja mam podobne zdolnosci, odchudzalam sie pol roku a wrocilam do punktu wyjscia przez miesiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzisiaj tez dietuje jak wy :D tylko cholera nie wiem ile ważę bo mam wagę zrypana synek skoczył na niej i stanela na 50kg:) jesli chodzi o mnie to moge na nia zerkac i patrzec na te 50kg bo tyle to ja bym chciała miec jutro kupie wagę :) A dzisiaj zjadłam juz pomidorka z feta i bazylią skropione olivą z olivek i 2 jabuszka o 15.00 jem cycka i brokuły na parze :) wybawiłam sie dzisiaj z kumpela i jej 4 letnią corą na sankach szczeze mowiac tak mała dała nam w kosc że sie sapałysmy jak swinie :) uciekam was poczytac i obiadek pichcic dla moich chłopinek :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przywitajcie mnie w klubie zdolnych odchudzaczek,bo ja raczej tyje a nie chudne na diecie. A dzisiejsze MOTTO....Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach. Wiem że późno to motto ,ale tak jakoś mi sie przypomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_°____ _*___°___°____°___°☆ ________$$___°____°___°__° _______$$$$____°____°___° ______$$$$$$______°__°__☆ _____$$$$°$$$$__°___°__°__ ____$$$$$$$$$ $___°_____°_ ___$$$$°$$$$$°$$$_____°_°__° __$$$________$$ $---°___°☆ _$_$$°______°__$$_ __°___° ___$$$$$$$$$$$$__۞۞۞۞__° ________$$$______۞۞۞۞__°_ ________$$$___۞۞۞۞۞۞۞ ________$$$_____$__● _●__$ ________$$$______$__v__$ ________$$$____$$$$$$$$$$$ ________$$$_____$___●___.$ ________$$$____$____●____.$ ________$$$___.$____●_____$ ________$$$____$_________.$ ______$$___$$__.$$$$$$$$$$ ●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘●••●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa 👄 może ja bereszczata na jedno oko jestem, ale u mnie żadna Twoja fotka jeszcze sie nie wyświetla... ani w dodanych, ani w opisach. Pewnie jakieś przeciązenie jest, bo ostatnio takie opóźnienia się zdarzają . Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, w Twojej galerii nie ma żadnego nowego zdjątka .... Są 3, ostatnie z chłopakami, ale to już dawno dodane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×