Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

TY SIE NIE OBAWIAJ TYLKO POMYSL,ZE SAMO NIESTETY SIE NIC NIE ROBI ......NAWET ORY MUSI KRECIC REKA ZEBY STOWKA WYPADLA.....SWOJA DROGA JA TEZ CHCE TAKA MASZYNKE..... JA POPROSTU MUSZE SCHUDNAC....NAPRAWDE MUSZE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby Ci glupio nie bylo to Ci troche miejsca na stronie pozajmuje... tojuz wtedy nie bedzie tak calkiem jak picie do lustra... zawsze to inna geba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage aktualny poziom mojego debeciku to stanowczo nie odmowilabym gdyby mi kto taka wreczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEH TO DOPIERO 2 DZIEN I NIEWIEM JAK TO BEDZIE TEZ MAM POKUSY... WCZORAJ TO AZ MNIE GLOWA ROZBOLALA TAK MI SIE JESC CHCIALO ,ALE NIKT NIE ZROBI TEGO ZA MNIE TO JA PANUJE NAD SWOIM ZYCIEM A NIE JAKIES GOOOPIE UKOCHANE ZARCIE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola - jak juz bedziemy takie piekne i chude to bedziemy mialy dylematy jak ABS "wyrzucic nie wyrzucic" :P bo na razie to mam pelna szafe za malych ciuchow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam dylemtu wszystkie za male wyjebalam i mam spokuj......za to teraz nie kupuje nic bo czekam az schudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola - jak juz bedziemy takie piekne i chude to bedziemy mialy dylematy jak ABS "wyrzucic nie wyrzucic" :P bo na razie to mam pelna szafe za malych ciuchow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tak \"postaralam\" przez ostatni miesiac ze nic na mnie nie pasuje i uparlam sie ze bede w ciasnych az do schudniecia chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to lola masz pomysla... one nas tu po prostu zostawily niecnie i plotkuje gdzie indziej... hmm to my je poszukamy i niecnie nastukamy... ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola lubię białeczko, ale teraz jestem już pijana ,piję drinkusia nie wiem którego. ktoś tu mówił o alkoholu na diecie NIE WOLNO W Małych IloŚCIACH. Ale jest super. Napiszę więcej jek będę w stanie narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no same pijaczki.......to jak tak dalej pojdzie to sama bede te luzne swetry wyrzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam od świąt jeszcze nie kończę z piciem. Cholera kto wstanie za mnie do roboty jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pierdolę!!! skończyłam na dziś zapierdalanie i wpadłam do Was moje serduszka. Lola trzymam kciuki za Ciebie i dietę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem opita że czuję się jak akwarium ale i tak kebab bym zmieściła:p piwo tyż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw od roboty mnie odciągają a potem same uciekają!!!:( co za baby:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA!!! Śpisz?? JUż wróciłam, nawet godzinę temu, wypiłam dwa podwójne driny (po 100) bo stwierdziłam, że przy -16 to piwa pić nie będę! A tyle było w Kraku wieczorkiem. Ciekawe ile będzie o 4 rano?! Ale ponieważ jestem cholerną pijaczką, jak wróciłam to se piwko otworzyłam. A CO?!? Nie wolno mi?!? BLE... BLE... Teraz kiedy przeczytałam ostatnie stronki, to już wiem o co ci chodziło z tymi swetrami LOLUŚ ;) Jeśli będę dalej tyle jeść i pić to zacznę się ubierać w sklepie DLA PUSZYSTYCH i twoje swetry mi się nie przydadzą :D Jeszcze nie zasypiam, ale jeśli wy już śpicie to DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×