Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

o i 108 puknęłam ..... ha ha generalnie to ja i Ory pukamy.... o kur###a coś mi odpierdala z tym pukaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma popros przed operacją anestezjologa o jakąś tabletke uspokajającą ja na 3 godz przed dostałam 2 zielone i spałam aż mnie na operację obudziły pielęgniarki, i cieszę się bo nerwy przed narkozą są duże i nie martw się kochana będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka 😍 żyję Kochana.... Szczęśliwa 😍 a gdzie Ty masz ten rowerek?? Nie widzę go w gazetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa pochwal się coś zakupiła za ciuszka na wyjazd do FR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny na to to ja nie narzekam, skłamałabym.. Tak jakoś to pukanie mnie zaintrygowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ..........to faktycznie długo cie nie było ,bo jak wszystko pierykło na 30-stkach to nowe pańcie założyły sobie nowy topik. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3932715 Proszę nie skacz wiecej na samochody ,bo naprawde "SKODA SŁÓW" oczywiście ze wskazaniem na tą SKODE!!!!! A ja to niby skąd mam skoczyć jak mieszkam w domu z użytkowym poddaszem i trudno nazwać to piętrem......no kiedyś to by było można bo zamieszkiwałam 4 piętro ,a teraz to nawet nie ma gdzie sobie poskakać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambitny: Zawsze jest gotowy pierdnąć Koleżeński: Lubi wąchać czyjeś pierdnięcia Niekoleżeński: Przeprasza, wychodzi i pierdzi w samotności Roztargniony: Nie może odróżnić swojego pierdnięcia od czyjegoś Zaczepny: Pierdzi zawsze głośniej niż inni Beztroski: Pierdzi w kościele Dziecinny: Pierdzi, a potem się śmieje Sprytny: Pierdzi i kaszle w tym samym czasie Zarozumiały: Myśli, że zawsze może pierdnąć głośniej Przyjacielski: Wącha czyjeś pierdnięcia i mówi im, co zjedli Okrutny: Pierdzi w łóżku i nakrywa głowę żony kołdra Nieuczciwy: Pierdzi i zwala na psa Zawiedziony: Pierdzi niesmrodliwie Głupi: Uwielbia czyjeś pierdnięcia, i na dodatek myśli, że to jego własne Nierozsądny: Wstrzymuje pierdnięcia godzinami Malkontent: Narzeka, że ludzie pierdzą w towarzystwie, ale gdy sam to robi, daje długie i nieciekawe wyjaśnienie, używając zawiłej terminologii medycznej Masochista: Pierdzi w wannie i próbuje przegryzać bąbelki Nieszczęśliwy: Nie może puścić bąka Umuzykalniony: Pierdzi na każdą nutę Nerwowy: Wstrzymuje pierdnięcia w połowie Dumny: Myśli, że jego pierdnięcia są wyjątkowo przyjemne dla otoczenia Sadysta: Po pierdnięciu w łóżku, poprawi sobie kołdrę Naukowiec: Pierdzi do butelek i szczelnie je zakorkowywuje Wrażliwy: Pierdzi i potem płacze Wstydliwy: Czerwieni się po każdym pierdnięciu Niechlujny: Ma obesrane majtki po każdym pierdnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum zajebiste, gdzie to wyszperałaś? Albo może sama to wymysliłas? SUPER!!!! Ależ by się rozsądne na Ciebie pogniewały za taki nierozsądny nietakt:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa jak jest co pokazać to trzeba to robić niech patrzą na cyc niż na dupę!!! Delikatna ozdoba pod szyjkę biust do przodu i laska jak się patrzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na stronke które nowe 30 sobie założyły i jaka tam zgoda, poprostu ...., chyba tylko my psuliśmy im cała zabawe z odchudaniem wiec \"małpy zielone\" wyryzły nas z naszego starego topiku, potem go opuściły, aż mnie korci aby im sie odpłacić, \"jak KUba Bogu tak Bóg Kubie\", a z drugiej strony niech sobie piszą a i tak kiedys znajdzie sie ktos kto zakłóci im tą zgodę, tak na marginesie jestem nadal ciekawa kto sie ukrywał, za ty \"pomarańczowym trolem\" na ich topiku to bardzo zgodna osoba:P:P:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA ........święte słowa ....trzeba nosić duże deloldy,bo to odwraca uwage od grubej dupy....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS 😍 I wogóle ilove Was kochanieńkie.....do bólu.. Ps. pukać mi się chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa , zawsze najwieksza ozdobą jest uśmiech od ucha do ucha wszystko można nim zatuszować, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na topik tych ugładzonych powkurzać sie jak im dobrze odchudzanie idzie.....ABS masz racje z tą pomarańczową, jakoś dziwnie szybko się kłopoty skończyły z takimi wpisami, ot rozdzieliłyśmy się i spokój, ktosik tam bardzo nas nie kochał..mam wrażenie że pierwsza zaczęłam tę jazdę, jak zrobiłam wpis jako chłopak, podałam im pomysł chyba na tacy...do dzisiaj nie wiem co je tak wściekło że postanowiły zwalczać nas zajadle, ale było minęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory❤️ ale to co ty zrobiłas bylo zabawe i nikomu nie szkodziło , a to co uczynił ten troll, i reszta ....(aby się brzydko nie wyrazić) to było paskudne, nie tam abym była zbyt pamietliwa, ale troche mnie to znów poruszyło , że zamieszały i sobie poszły a topik ktory sobie zyl rok poszedł w zapomienie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×