Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Gość mama1769
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem,ale gram w tego pasjansa co mafinka wkleila.....straszne durnoctwo,,,,,,nie moge wygrac z kompem......o co chodzi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha !!!!! Pokazało mi YOU WIN !!!!!! Lolka !!!! Przechytrzyłam tą durną machinę !!!!! Wygrałam pasjansa Mafinki :) Co prawda zajęło mi to 6.39 min, zdobyłam 5,200 punktów :) Gooopia maszyna gooopia maszyna :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili państwo... mili państwo ..... znowu wygrałam :P teraz czas 9.03 , ale są 2 Winy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurnia co jest ????? Nawet nie mam sie przed kim pochwalić 😭 To idę się wykąpać i do wyra :( A tak chce mi sie jeść !!!!! 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra .... wciąga to trochę ... teraz 7.42 było .... ale teraz to już naprawdę pa 👄 Lola - układałam jak normalny pasjans - czerwone na czarne i odwrotnie. Innych wersji nie szukałam :) Bo nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie myśl sobie, że ja tak od razu wygrywałam ..... najpierw same porażki były . I też myślałam, ze nie można wygrać. Ale jak już raz wygrałam to potem poszło łatwiej :) A kiedyś takie pasjanse układałam nałogowo . Trzeba dobrze na karty patrzeć, zeby nie ominąć przełożenia. I tu w razie czego można zabierać karty na pasjans z puli uzbieranej na asach - nie cofa karty więc chyba można :) Teraz to juz naprawde najprawdziwszą PA 👄 Słodycz moja wróciła i patrzy dziwnie, ze jeszcze przed pudłem zalegam :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za nocne polaków rozmowy na gg, znowu zostałam pominięta:(:(:( Dzisiaj mój pindolek idzie do pracy więc powinnam troszkę więcej z Wami być. WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja jyż dawno po kawie, kefirku i pięciu daktylach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. TIJA ..........Ty to ranny ptaszek.....byłam wczoraj w twoim mieście . A ja dzisiaj w pracy bedę cały boży dzień😭bo ten mój padalec do Wilna pojechał ,a ja musiałam zostać...!!! Właśnie piję kawke która sie przyłączy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewoje ;) przepraszam ze tak Was zaniedbuje ale dalej walcze... gdyby ktoras miala jakies watpliwosci czy ktos ja lubie to ja informuje wszem i wobec ze I LOVE YOU Was wszystkie bez wyjatku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Serum ja sie przyłączam do Ciebie ale z płatkami owsianymi na wodzie..kawki wypiłam juz dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane leci właśnie na PINie 102,00 piosenka, która kojarzy mi się z Wami i z moim letnim odchudzaniem..... la, la, la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super....lubię pić kawkę w towarzystwie ,ale mogą to byc i płatki.....ja ze śniadaniem czekam do 10 -tej i będzie serek Piątnicy 3% tłuszczu i pomidorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zaczynam jeść bo już mnie śsie... pamietam jak odchudzałam się po przyjeździe z urlopu, codziennie pisałam na kafe, liczyłam co jem i jak, ćwiczyłam 6W i były efekty. Zaczynam od dziś (może już nie jajka) ale rozsądnie chcę schudnąć...jak można to tak określić.. A... w czwartek idę na pokaz mody i wogóle troszkę się rozerwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×