Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Rozmawia dwóch facetów: - Jak pieszczotliwie zwracasz sie do żony? - Mówię do niej:kochanie, skarbie,słoneczko.A ty? - Ja nazywam ja flanelka. - Dlaczego flanelką? - Bo to zdrobnienie od szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory... nie wola Boża i skrzypce ... tylko dupa blada i skrzypce ..!! ... i przestań pierdolić bo mi uszy więdną... taka rasowa babka jak Ty a ujada nad sobą jak pies.. o i widzisz jak Ci napisałam?? ABS Kochana jak masz czerwone winko to walnij sobie nawet taki "słuszny" kieliszek... należy Ci się...i nie patrz na swój stan...mięśnie rozluźnia się, poczujesz się cieplutko a i bół główki przejdzie...albo weź no-spę tak ogólnie....wiem co mówię jako córka ginekolożki...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej mama:) twoja mamunia jest ginekologiem??? ABS❤️ mi też głowa pękała na początku i najchętniej spałabym 18godzin na dobę, ale to minie tylko jak przetrwać w pracy??? ja od sameo początku byłam na chorobowym. Lola:D na zdjęciu to widziałaś tylko makaronik z pietruszką, to było jeszcze przed imprezą, a ja byłam całkiem trzeźwa JESZCZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA..........po tych pięknych wiosennych kolorkach śladu juz nie ma.......mam jeszcze małe pozostałosci po obrzęku i spojrzenie SPANIELA............a to mnie wkurza !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) Wczoraj nie klikałam bo byłam z młodym u dentysty :) przeżylismy ekstrakcję czwórki( zdrowj) bo od góry przebiła się stała :) ale syncio był dzielny i nie bał się znieczulenia ani wyrwania i nawet nie pisnoł :) w nagrodę udalismy się do empiku i kupiliśmy 2 gry i jestem o 250zł lzejsza :o dzisiaj został w domu bo mu się urazic nie można bo może go boleć a ponad to ma jesc lody i wszystko raczej chłodne wiec chodzi szczesliwy i jest w 7 niebie :) Ja dzisja dalej dietuję na sniadanie był kisiel na 2 2 jabuszka, na obiadek zupka selerowa (krem) posypana natka a na kolacje grilowany cycek i młoda marcheweczka z groszkiem i jogurt naturalny :) i chyba wsio jak by co to dochrupie papryczką :) MAFINKA-❤️👄❤️ napisałam na NK KICIA- popieram koniec z dołkami :) WIOSNA JUZ NIEBAWEM🌼🌼🌼👄 MYSZKA-👄 MYCHA👄 SERUM - kotek głowa do góry cyc do przodu :) DC to cięzka dieta więc przeskocz na 100kcl i zleci jak z górki a ponad to wiosna tuz tuż to na rowerek mozna wskoczyc i na powietrzu smigac to i kilosy same leca :) i warzywek wiecej owoców to tylko na rower w plecak sałatke i obiadek na trawce :)👄 MAMA- dobrze gadasz :)i dawaj namiar na mamę :) jak przyjmuje w wawie to zawsze się przyda jeszcze jeden kontakt :) a że córkę ma fajna to sama tez jest pewnie fajna hihihi:)👄 TIJA- Kochan znając twoje zaparcie do ćwiczonek to szybciorem zgubisz to co niechcacy przybylo :) i muszeprzyznac że igorek w tym garniturku BOSKI!!!!!!!:D:D:D:D👄 ABS- poczatki zawsze sa takie :) ciesz sie ze cie mdłosci nie dopadaja będzie dobrze :)👄 LOLA-👄 ORY- łała:D dobrze gadasz wszystkie doły to pierdoły :D podoba mi sie to :)proponuję to na MOTTO dnia :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 kochane jesteście❤️, wiem że mam się cieszyc , ale jakos nie moge :(, pewnie mi przejdzie albo nie:(, a ciotkami to bedziecie na początku pażdziernika , wiec czeka mnie całe lato super zabawy na plaży i opalaniu :P, narazie w pracy nikt nie wie i nie mam zamiaru mówić jak długo się da tym harpiom, co by nie miały tematu do plotkowania, wiec i o zwolnieniu nie ma mowy, pewnie za pare miesięcy bedzie widać , ale może zdecyduje sie na powrót do kraju , bo narazie trudno jest mi sobie wyobrazic dłuższy pobyt a już napewno nie macieżyństwo, a z drugiej strony i tak mieliśmy wracać po wakacjach do kraju,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ja z poprzednią ciążą miałam mdłości do 6 miesiąca, i zamiast tyc chudłam, a przytyłam13kg, wiec jak sobie pomyśle co mnie czaka :(, może teraz bedzie inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS a może przestań mysleć o tym ile przytyjesz i jak bedziesz wyglądać bo jestem przekonana że to teraz nie najważniejsze i nie mam wiekszego znaczenia! Pomyśl o kobietach które lecza sie 10-15-20 lat aby mieć \" taki problem\" jak ty obecnie! i oddałlyby wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS jak ja Ci zazdroszczę! i gratuluję oczywiście i dziwię się, że jesteś niezadowolona, a właściwie się nie dziwię, bo kochana nie obraź się, ale Ty chyba z niczego nie jesteś zadowolona. Wracaj może do kraju to Ci się odmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 tu nie chodzi o przytycie , wcale mi to nie przeszkadza, czym się robie starsza tym lubie mieć wszysko zaplanowane i poukładane, a tego nie miałam w palnach , wiec trochę mnie to wytrąciło, pozatym jak wrócimy do kraju to bedę w wysokiej ciązy i nigdzie pracy nie znajde wiec przez najblizsze 2-3 lata bedę bezrobotna i narażona na pojękiwania teściowej że zły czas wybrałam i wogóle, wiec biorąc pod uwagę mdłosci i świetlaną przyszłość--- życie wydaje mi sie różowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy ktoś oglądał Popiełuszkę? Bylam wczoraj w kinie i gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ABS przecież z teściową spała nie będziesz, a ja prawie śpię;) Ty jesteś w ciąży a moja teściowa synka pilnuje:P - dziś kończy 35 lat... I na pokój się nie chce zamienić, bo nie po to kupiła sobie sypialnię z Voxa, żeby spać na kanapie, fajnie, nie? ale przecież nie za nią wychodziłam i nie z nią chciałam spędzić życie, więc jestem cierpliwa. Wszystko się jakoś ułoży, myśl pozytywnie, to teraz najważniejsze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - ja sie wlasnie zastanawialam na co sie wybrac jak pojade do PL... skoro polecasz, moze uda mi sie rodziców namowic(bo chodza do kina jak ich sama zaprowadze:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia:), może i powinnam byc zadowolona, szczególnie jak wszyscy mnie rozumieją:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia , widze że masz kochaną teściaową obok siebie ja tak mam w kraju bo narazie mieszkamy razem, ale się już do tego przyzwyczilam, bo nawet da się z nią wytrzymać, jak jest sie 1500km , a i tak synkiem rządzi przez telefon,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS, słoneczko wiem że Ci ciężko :-( ale na pocieszenie ja już dawno zauważyłam że to co nieplanowane i zaskakujace w sumie okazuje się wielkim szczęściem..będzie dobrze...praca też się znajdzie, co nas nie zabije to nas wzmocni.....głowa do góry...a synuś jedynak też nie byłoby dobrze...a już najfajniejsze jest to że w tym roku na plaży będziesz najpiękniejszą mamusią pod słońcem....pomyśl nie ma już tych wszystkich obrzydliwych sukienek ciążowych w kratkę tylko spokojnie można wskoczyć w legginsy i lużną koszulkę, są pampersy ...a nie tetra i płatki mydlane Brojla, i zupki można kupić w słoiczku....ech przypomniało mi się...mój synuś w obrzydliwym zielonym wózku ze smyka w śpioszkach potworkach w kółeczka z uczuleniem na mleko Bebilon ....i w tetrowych wiecznie gumiastych pieluchach bo pampersy to tylko na spacer...kurde drogie były jak pies....a moja córcia po 10 lat si ę urodziłą i poprostu lux malina.......sorki na wspomnienia mnie wzięło, ech ja też bym chciała takie małe jeszcze jedno.. Abs 😍 trzymaj się... No i pamiętaj że te Twoje terażniejsze przemyślenia i zmartwienia to też troszkę wina hormonków ....naprawdę bedzie dobrze, za parę tygodni już troszkę minie.... Niech żyją wszystkie forumowe Mamusie 👄👄 ilove kochanieńskie, dzielne dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA-wszystkiego najlepszego dla męża z okazji 35 latek 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ORY❤️👄 ja zawsze twierdze że gorzej byc nie może, wiec pewnie bedzie lepiej:) dla wszystkich ❤️ i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY - witam szanowną koleżankę :) ostatnio ta rzadko się pojawiasz, że zaczęłam powątpiewać ;) mam nadzieję, że będziesz w Łodzi tak jak było umówione? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lał, co za frekwencja :o znowu gadam do siebie :o już wiem! Założę sobie jeszcze ze dwa profile i będę ze sobą czatować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny:D:D:D zmusiłam się i po 4 dniach absencji weszłam na steper. Tradycyjnie spaliłam 800kal i poczułam że już dzisiaj nie muszę jeść, powiem więcej, koniec ze schabowymi z imprezy. Od jutra sałata, twarożki i kefir. ABS🌻 dzieci to zawsze wielkie szczęście i przychylam się do tego co powiedziała Ory. Pomyśl o tych ślicznych ubraniach i zabawkach, które teraz można kupić, no i pampersy nie są żadnym luksusem tylko standardem. A dzieciaki masz już tak odchowane, że chętnie Ci pomogą Kiciakocia😘 jesteś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby jestem ;) ale lata nade mną taki wielki sęp i chce mi laptopa porwać :D nie wiem jak długo uda mi się go bronić :D Buzia TIJKA 👄 tak dzielnie walczysz za nas :D weź no tam zwal jeszcze za mnie tysiaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, już jestem 💤 💤 💤 ;) piję już kawkę, piszę listy, jednym słowem od 6.30 zamieszanie :) MIŁEGO DZIONKA DZIEWCZYNECZKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz tez na nogach 🌼 KICIU dołaczam sie do Ciebie bedziemy razem kawunie pić 🌼 nie wiem czemu ale sie dziś nie wyspalam 🌼 Moje drogie wiosna idzie do nas moze nam sie humorki poprawią i nie bedziemy tak nazekać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×