Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Szczęśliwa :) ale ze mnie buraczka :P Oczywiście gratulacje !!!! Im jesteś mniejsza tym wieksza :) A teraz spokojnie, żeby to utrzymać i przyzwyczaić organizm :) Mafinko :) Mamy dziś coś wspólnego chyba .... z tym, że u mnie pochmurno jest. A ja taka jakaś nijaka dzisiaj :O Kicia :) zazdroszcze wyprawy .... nie ma to jak konstruktywne zakupy w towarzystwie psiapsiuły :) Do2do :) nie udawaj, ze czytasz ...... przecież nie ma za bardzo co :P MYcha 👄 A ja sie na dziś żegnam. Zaraz do teściowej na imieniny jadę, a potem do pracy .... znowu noc ..... a tak bym chętnie inaczej wieczor i noc spędziła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni jestem :) Sorki że tak znikłam ale mnie rodzony bracholek nawiedził :) bo we wrzesniu sie chajta i oczywiscie dyskutowalismy co jeszcze trzeba załatwić :) a potem po młodego do szkoły i same widzicie nie miałam kiedy kliknac :O i jak by tego było mało wkurwiłam się :O albo hihihi:) od LOLI zaraziłam bo 2h temu dostałam jakiegoś telikatniutkiego plamienia ledwo co rózowaawego a do @ mam jeszcze troche czasu bo dzisiaj to mój 26dc a @ planowo powinna byc 12 .03 :( i normalnie doła mam jak cholera ( bo wiecie że o fasolkę się staram) i jeszcze wszystkie choroby swiata widzę u siebie bo tak juz mam trochę panikuje bo nigdy nie miałam cykili co 28dc nawet tylko zawsze co 30-32 a przez ostatnie pół roku to co 34 a tu kurwa taka niespodzianka :( ogólnie to dobrze się czuję tylko jajnik mnie napindala i kurwa wyc mi się chce do księzyca😭 bo ja tu chłopa bałamuciłam ( dodam ze sie nie opierał a wręcz potulny jak baranek był hihihi:) )w 22dc a tu kurwa to plamienie sory dziewczyny ze ja wam tu o takich pierdach które was nie dotyczą ale normalnie zdołowana jestem :(😭:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - marudz sobie ile tylko chcesz bo my tu po to jestesmy mafinka - calym sercem i dusza i ... paroma innymi czesciami ciala towarzyszylam Ci w tym wkrwieniu... majka - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha&Majka 😍... :D Do2do spokojnie, wiesz pewnie jak czasami psycha dziala... odprez sie😍 Kicia zamieszkalas w tym tesco?? troche mi puscilo.... ale jakby sie ktos nawinal to chetnie nakopie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sobie kopów nie życzę ;) zagapiłam się...na zagadki las vegas :) kiedyś w ogóle nie oglądałam seriali, a teraz niedziela i poniedziałek są moje :) kości i zagadki muszą być :D Ale poza tym to sorki, idę lulać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek gwiazdeczki :D jeszcze śpicie???? Chciałam się zapytać, gdzie jest do cholery ORY? 😠 i LOLA 😠 Laski wracać mi tu :D MAFINKA - daj spokój, nie warto... lepiej policz do dziesięciu. Brzuszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Wpadłam się przywitac. Nie było mnie, bo mi bamber twardnieje, czyli pojawily sieskurcze. Za wczesnie, więc mega magnez, no-spa i relanium. Po tym ostatnim jestem nacpana. Wczoraj zderzyłam się z drzwiami od kibla. Buziale dla wszystkich od hipcia. 👄 Do2do, plamienie sie zdarza i okresie okołoowulacyjnym. Czesem może oznaczac implantację zarodka. Za co trzymam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszyskich, ja jeszcze zyje choc nie wiem jak długo:o, bo potwierdziły sie moje obawy, teraz będę tylko tyć😭i po co sie męczyłam przez pół roku😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje lachonarium ABS:D bardzo enigmatyczne to co napisałaś, będziesz tyć bo leczenie Cię czeka, czy dzidzol się zapowiedział??? Szczęśliwa ❤️ jesteś fantastyczna. GRATULUJĘ SUKCESU!!! i cieszę się razem z Tobą. Ja też mam zmiany do tabelki:):):) Wymarzłam strasznie w kościele i wczoraj musiałam jechać na kroplówkę z polokainy bo kolka nerkowa się odezwała. Dzisiaj leżę w wyrku i się wygrzewam Majka:D goście opuścili nas dopiero o 23.00 w nocy, ale impra była fajna, a ja nie do końca pamiętam jak się skończyła:p Synek postanowił że będzie uczony, bo ani kieliszek, ani pieniądze, ani różaniec go nie interesował. No i na dzień przed urodzinami sam się puścił i zaczął poruszać w pozycji pionowej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzieki ❤️ kochane jesteście , tylko że ja tego nie planowałam i troche nie w czasie, i po co ja kupowała tyle małych rzeczy jak tylko jeszcze ze 2 miesiące pochodze 😭jeszcze do wczoraj myślalam że to wiosenne przesilenie, ale niestety, moj mąż chodzi zadowolny i cieszy się jak dziecko , najlepiej obwieścił by to całemu światu, ale zabronilam😠musze przywyknąc do tej myśli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS:) no to wielkie GRATULACJE!!! bardzo się cieszę, a Ty też niedługo ochłoniesz i przyzwyczaisz się do tej radosnej nowiny. nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg_______77,5kg____7 5kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________ 67kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________94kg_________85kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________73kg____69 kg Chyba czas przesunąć cel ostateczny, bo nie mam zamiaru za 4 kg przestać walczyć z tłuszczem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.....baby wstrętne............. abs......nie martw sie .....moze to nie twoje........ ja tam sie ciesze,ze znów bede ciotka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ABS -cudownie Kochana, ogromne gratulacje👄...:D:D:D:D:D:D Tija - pewnie ze przesun ten cel...:P:P:P no i gratulacje👄 wecie co... jak sie od rana przeczyta takie dobre wiesci... to az serducho sie cieszy:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze cie szczesliwa.....i ciebie tijka tez.......z wiadomych powodow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Pomyśl kochana POZYTYWNIE :D bo to dwa szczęścia w jednym Nie dość, że dzidzia, to jeszcze za rok znowu będziesz nas motywować i zawstydzać swoimi osiągnięciami. Uda się! Wszystko się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mać~!!! Człowiek tu wpada po wielu dniach nieobecności i czego się doczekuje zamiast ciepłych powitań................................??? słów nienawiści!!!! Szczęśliwa:D chyba się obrazimy i założymy sobie swój topik tylko o odchudzaniu... Może " ROZSĄDNE ODCHUDZANIE NA KILKA TYGODNI PRZED 30-TKĄ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to,ze chudniecie w oczach i zadna klabzdra nie poczeka nawet troche na mnie.......ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×