Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🖐️ LOLA - ❤️ :) MaFINKA - ❤️ :) SERUM - mimo wszystko życzę ci, żeby ci już przeszło :) A RESZTA? Jeszcze śpi? Ja sobie zdycham po cichutku w kąciku. Pół nocy nie spałam, bo się dusiłam. Dopiero koło 8 wstałam, nałykałam się róźnego badziewia i zasnęłam. No i wstałam wlaśnie. Łeb mnie tak napierdziela, że nic mi na to nie pomaga :o Mam dość! Na razie. 👄 👄 👄 Idę zjeść śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!! jak tu Was dzis pełno :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Żeby była jasność .... ja nie wyszłam dopiero z wyrka :P Przypominam, ze należę do tej szczęśliwej części ludzkiej populacji, która może.... co tam może ..... BARDZO LUBI :P:P:P pracowac w niedzielę :P I właśnie jestem po pracy. Ale Was moje drogie kłinki i princesse to wywiało ...... coście wiosny poszły szukać ?!!!!!!!!!!! kłin Lolka ...... Ty lepiej przestań tak pojedyńczo pierdzieć, a zacznij pisać wreszcie .... :P Bo gdyby nie szacunek do Twojego kłinowego majestatu już dawno bym Ci nawciskała od wieśniar i pind :P Kicia - jesteś usprawiedliwiona, zdrowiej skarbie 👄 Serum - jesteś usprawiedliwiona - popij sobie skarbie :) Tylko uważaj, zeby Twoje picie nie skończyło sie tak jak picie Kici :)👄 Mycha - usprawiedliwiona, no chyba że poszła na wagary tej wiosny szukać :) 👄 Mafinka :) a co Ty taka dzisiaj małomówna jesteś ? Wieczorem też nie było słychać żadnej imprezy :) Tija - usprawiedliwiona 👄 założę się, że teraz jedyne o czym marzy jest to, żeby ci wszyscy upierdliwi goście wreszccie sobie poszli :) siedzą i siedzą jakby swoich domów nie mieli :P Już dawno po chrzcinach !!!!! Mamuśki :) Kasiunia :) Pimach :) Obelixowa :) hop hop!!!! Co słychać? dla Waszych pociech 👄👄👄 Donia :) Wracaj skarbie do nas :) No chyba, ze teściom bilety do kina albo teatru zafundowaliście i się teraz z mężusiem integrujecie :) Gry symulacyjne proponuję :) Do2do :) Dalej chora? Przyznaj się .... okład z mężulka sobie robisz :P Myszka :) Dziobek do góry :) Wierzę mocno, ze razem z wiosną pojawi się dużo propozycji prac :) Jeszcze będziesz przebierać w propozycjach pracy jak w ulęgałkach :) Mimozka :) Nie wierzę, że tyle czasu zajmuje Ci nadrabianie i czytanie nas :) Odezwij się !!!!!! Napisz koniecznie jak sie czujesz :) 👄 Szczęśliwa :) Zostaw na razie w spokoju białeczko :P Daj mu się naprodukować :) Mama :) Laseczko :) a Ty gdzie się schowałaś ? :) Ory 👄 rozumiem, że masz teraz cieżką sytuację. Ale odezwij się do nas choć ociupkę !!!! My tu usychamy z tęsknoty za Tobą !!! 👄 Abs :) A Ty juz tak wychudłaś, że nie masz siły klikać? :) Desperadoo :) narobiłaś smaka tymi swoimi masażykami i uciekłaś :( Emma :) Piksels :) Nikolccia :) A pańcie to wogóle chyba się na nas obraziły. Tylko łaj i za co się pytam ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D co ty za pytania zadajesz??:D:D:D jak sie czujesz?? pewnie wysmienicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo !!!! lachonarium wypłynęło na łowy :P dzięki za ignorowanie mnie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Majka nie pitol:D:P:D:P:D:P przeczytałam, ale siedze i nic mi sie nie chce....ja tez z tych pracujacych w niedziele jestem:P.... no nic mi sie nie chce.... nic .............................................. ......................................................................................... ........................................................................................... ................................................................................ nic........................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo.....................halo...........................halo.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja sie mogę czuc :p cały dzień snuję się po chałupie, przysypiam, oglądam tv... Kurwa, a jutro rano muszę iść na hospitację :o a jeszcze mnie koleżanka nastraszyła, że ten nauczyciel to pedzio i ma zmiany nastrojów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa Mafinko ..... totalny brak akcji ...... jak w Rejsie :) Ja też mam dzis wiele wspólnego z Kicią, bo choć już glutów w nosie nie mam to też od kilku godzin snuję sie po domu i przysypiam na meblach .... jeszcze kuźwa nie odespałam czwartkowej nocy, a jutro trafiła mi się kolejna !!!!!!!!!!!!!!!!!! A do tego we wtorek cały dzień praca, a w środę praca od 6.30 :O No ale ten typ tak ma :O Kicia :) to w zasadzie na hospitacji powinnaś czuć się bezpieczna :) Pod warunkiem, ze swojego pana ze sobą nie zabierzesz oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaa nooooooooo mmhmmmmmm ojaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa nnnnnnoooooooooooooooooo hmmmmmmmmmmmmm to se pogadałam do siebie.... ide se poplywac....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zoobaczcie moje rybeczki jaką mam wagę!!!!!!!!!!! nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg_______77,5kg____7 5kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________ 67kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________94kg_________85kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia - Ty sie nie ocyndzalaj tylko do nas pisz... nie wiem jak reszta ale ja za Toba tesknie 😭 szczesliwa - gratulacje!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA- G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️!!!!!! Kochane a u mnie wiosenka i spodnie mi zdupska lecą więc na zakupkach byłam i konto troszkę szczyściłam :) zdrowotnosciowo tez czuję sie lepiej jeszcze kaszelek został :) Uciekam was poczytac bo mam trochę zaległosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Was dziewczynki ale mam takie urwanie d... w pracy ze sie nie wyrabiam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam urwane co nieco a Wy?????? odzywacie sie jak by kto Was karal za kazde slowo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ja napisze na swoje usprawiedliwienie.... mam kurewsko zly dzien.... takie piekne slonce za oknem a ja jestesm wkurwiona jak osa.... nie mowie normalnie tylko krzycze i bluznie.... no to tyle u mnie..... dla Was wszystkich😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELDUJĘ SIĘ :) i melduję, że żyję :D ale wiosna w Kraku!!!! Słonko, cieplutko, tylko ja z gilem strasznym.. MAFINKA - Jak szłam do apteki, to zapomniałam jak to się miało nazywać. Ale kupiłam CIRRUS, to to? Ja oczywiście klasycznie przy przeziębieniu dostałam wysypki. Mam chyba uczulenie na salicylany. Obrzucił mnie jak zwykle po lekach, dekolt szyja, kark. Ale dziś była pewna nowość :D wysypka pojawiła się też nad brwiami. Wyglądam jakbym sobie skórę zdarła nad brwiami. Mam siebie kurwa dosyć. Swędzi to wszystko jak chuj. Hospitację przeżyłam, jeszcze jedna we czw rano. Kuźwa rzucili mnie do grupy zaawansowanej, yyyy... jazda bez trzymanki. Ale czego się nie robi dla marzeń :) muszę, muszę, muszę. :) Czekam na moją wierną \"asystentkę zakupową\" ;) czyli moją koleżankę i oczywiście idziemy do Tesco. R się śmieje, że w takim razie ma wolny wieczór, bo pewnie wcześniej nie wrócimy. Jak zwykle :D :D :D jeszcze tylko pytanie o której ona przyjdzie, bo to też jest szczególny wypadek. Godzinka spóźnienie musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×