Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 ORY..hahahha:D, ja zawsze chcialam ćwiczyc joge tak dla ducha i ciała, ale po przygodzie twojej koleżanki mam kolejny powód dlaczego się jeszcze do tego nie zebrałam, bo jak trafie na takiego typka, to wiecej nie poprowadzi on zajeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza................................. u mnie slonko.....ale jakos nie chce sie nic..... wiecie co szkoda ze ciaza nie jest zarazliwa.........tez moze bym sie zarazila,,,,,,,,,,,a tak......SLONCE ZASZLO A JA NIE.....dupa buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka - nie martw sie... my tez kiedys zajdziem... tylko jeszcze nie wiem gdzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie nie daleko kiedy caly czas w domu siedze....najdalej do lodowki....... a moze ja juz nawet nie chce......juz sama nie wiem....moze tak ma byc......etam.....nie mysle juz o tym...goopi temat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh u mnie slonce cieplutko a mojej sis w wool kolo mafinki snieg i dzieci w domu siedza......nie zle mafinka a jak u ciebie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌼 U mnie rano zapier....... snieg a teraz słonko swieci:D niebo bez jednej chmurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzzzzzzzzzz gdybym tylko mieszkala sama .........nie musiala bym gotowac tego zarcia dla chlopakow.......to by bylo cos!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola - ale mialabys wtedy chlopakow... ja nie mam... i wcale mi nie jest z tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dzisiaj mam młyn więc nie mam kiedy kliknąc ale slę buziole 👄👄👄 MAJKA- mi wibrator nie jest potrzebny ani nakłatka:p a tym razem to nie o dzidzie chodziło tylko o to ze az 9 dni wczesniej mnie dopadał wrrr:O a w sobotę mam imprę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór dobry:-) kochane kochane kochane jaki swiet jezd pienkny:-) wyszły mi tulpany z ziemi:-) rany ale sie uwziełyscie na tym przedwiosniu na oponki!!!az normalnie jestes w szoku! no to tylko czekamy na pierwsze cieplejsze podmuchy wiatru i zobacze was oczami wyobrazni na rowerkach, z rozwianym włosem, w szortach,te zgrabne pośladki na siodełku....a jakie udo!!! o łydce nie wspomnę!!!:-):-):-):-):-):-) gratuluje kolejnej mamusi-faktycznie to jakas zaraza plemnikowa!:-) kochane ja wlacze z jedzeniem i co??mam 7kg na plusie,ale pocieszam sie ze to tyle co nic jak na ciążę:-) pozdrawiam w3as bardzo serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podzialalo.........dalej cisza............. a potem pretensje do garbatego,że ma dzieci proste........ a poszły wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho sza...............wszystkie wywiało!!!!!! MYCHA ............swoją gafe juz naprawiłam👄 A ja z wami dzisiaj pożegnam sie na weekend i odezwę sie dopiero w poniedziałek...........M zabiera mnie do Sopotu.....jedziemy pobyć tylko w swoim towarzystwie ha ha ha..... i mówi to osoba która przebywa ze swoim M 24/h.....ale muszę trochę uciec od domu,odpocząć ...........od moich OCZU!!!!!! Dziewczyny bawcie sie świetnie z okazji Dnia Kobiet.....poszalejcie sobie,a co wolno nam...!!! Jak teściowe maja swój dzień to dlaczego nie my kobiety???!!! i dlaczego zlikwidowali nam takie fajne święto... a i piszcie jak najwięcej żebym miała po powrocie co czytać,bo ostatni weekend to masakra. Pa ,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś :) Mówisz, że ja stara rura bardaszana jestem ??? I to mają być ostre słowa ?????? No to sie za bardzo niunia nie wysiliłaś ..... Tak to ja codziennie rano na dzień dobry do lustra sobie mówię :P Na poprawę nastroju :P :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto ja :D wasz dzielny Jasio Wędrowniczek nadaję z Lublina :D MYCHA - głupota to straszna choroba. Do egz. zostało 18 godz. Piję drugiego Red Bulla. Myślisz, że dam radę do rana się nauczyć? Ale ja debilna kretynka zidiociała jestem. I to nieuleczalnie 😠 😡 😠 LASKI ❤️ - sorry, ale ja się zrywam. Chyba wyłączę kompa, żeby mnie nie kusił. Mam mniej niż dobę, a zajęcia jutro od 8.30. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia...ja tez..... majka i tak sobie milo mowisz....ja to czasem nawet bluzne..... ale co tam.......jakos do przodu........NO NIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola :) tak to ja mówię jak w dobrym humorku wstaję :) Uwieeeelbiam pieszczoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ale ty masz fajnie z tym twoim mezem...:D do Sopotu.... kocham 3miasto....ehhhhh bede pisala do siebie samej, zebys tylko miala co czytac:P Kicia marudo zdolna Ty:D zdasz.... zdasz....zdasz....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam na wagary ;) egz o 16, spadam do książek dzięki za wsparcie ❤️ powiem wam , że red bull to świetny środek nasenny, szczególnie jak go jeszcze kawą poprawić. Świetnie się po nim śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANIEŃKIE:) To ja tradycyjnie dzisiaj nie z herbatka a kawunią bo sie obudzić muszę > komus jeszcze???? Wczoraj miałam dzień na warjackich papierach :o szukalam kapeli nawesele brata i powiemm wam że tyle tych zespołów przeleciałam ( hihii w cudzysłowiu oczywiscie że szok )ale wkoncu wybur padł na jedną więc zobaczymy bo termin jest zarezerwowany i dzisiaj ma brachol mi zatwierdzic jak mu sie nie spodoba to niech sobie szuka sam bo powiem wam jak popatrzyłam i słuchałam nie które to mi się włos na głowie jeżył :O( 3 ludzi z huru wojskowego np. :D albo DJ który wyglada jak Andrzej rosiewicz :D mówię wam żenada) Jak narazie mamy taką luknijcie linka i powiedzcie czy moze być mozna tam demo posłuchać :) http://www.savan.pl/ I jeszcze mi się młody cos rozkłada bo kicha jak niewiem i kaszle więc chyba bedzie miał przymusowe wolne bo ma stan podgoraczkowy :O więc jak nie urok to sraczka :O ale tak to juz jest :) za oknem mam dupowato ,szaro, i brzydko :o i normalnie chyba opierdziele eklerkę ( 120kcl) za miast drugiego sniadania to mi się humorek poprawi bo jak narazie to zasypiam na stojąco :) A co u was ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka👄 Kicia mnie tez usypiaja te napoje hahahah:D trzyma kcuki:D😍 Do2do👄 podziel sie eklerką to ci powiem co u mnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×