Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kicia:) ja marzę o tym żeby tam być i liczę na to że się uda. Brat wylatuje 17.04, ale nadal nie wiem kiedy ma urlop. Na chwilę obecną mogę powiedzieć tak że mnie z Wami nie będzie, ale mocno liczę na to i wierzę że się jednak uda a w związku z tym mam nadzieję że jeszcze jedno miejsce znajdzie się w tym pensjonacie. Brata cały czas cisnę, ale on też sam jeszcze nie wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej......................... mnie nie bedzie kicius.........mnie nie licz......... dajcie linka ne te prezesowa jak tam pajacuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 lolka, no chyba żartujesz?!?! :D ja dla ciebie apartament już wzięłam z basenem i masażem :D LOLUŚ, ja wiem, my to się następnym razem zobaczym ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek A u mnie słonko nareszcie!!!!! Ale nadal mam deprechę. Serum współczuje Ci bardzo, mam nadzieję,że wszystko pięknie się zagoi i chęc do życia wróci. A ja dalej walczę ze słodyczami ,niestety przegrywam jak zawsze. Do smażonego i tłustego mnie nie ciągnie, a słodkości nie mogę się oprzec. Zna ktoś jakiś sposób na tę dolegliwośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ....mysle,ze jestescie zbyt surowe dla naszej bylej prezesowej... ale wiem tez ze wynika to z waszej wrodzonej wrednosci i czystej zazdrosci wiec nie bede wam robila wymowek z tego powodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - z przykroscia informuje ze jednak odpadam... powod bardzo prozaiczny... forsa... najzwyczajniej w swiecie wyplaty nie dostalam i nie wiem kiedy to sie uda... a splukana jestem na maxa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciie nie pokrecaj......pamietaj,ze jak chcesz cos ode mnie to obiecaj mi masaz i twoje zyczenie bedzie spelnione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na począteczek buziateczek dla panieneczek 👄 ciażowych i nie ciażowych, odchudzających sie i tych mniej odchudzających się. 1. Kiciakocia, mój M do 25 nie wylizie na bank, nie ma co z dziećmi zrobić, więc na razie muszę zrezygnować, przykra sprawa :-( nie mogę zostawićszpitala, dzieci i inwentarza zwierzęcego na jednej biednej maluskiej główeńce teściowej bo by mnie zagryzła, zjadła i pokroiła w plasterki. 2. Podeślijcie link do tej naszej ex Prezes, bo jak wchodzę na fort boyard to nie moge znaleźć odcinka, a oponki ze wrodzonej złośliwości chętniusio pooglądam, a cieszyc się będę jak dziecko. Ot paskudna i wredna ta moja dusza, ale zważywszy na pisane teksty o odchudzaniu z przyjemnością popatrzę że nie tylko ja mam kłopoty z nadmiarem ...he he he he he. Dodatkowo przepraszam że piszę mało, ale póki co uwiązana jestem pomiędzy szpitalem, domem i pracą, co nie jest łatwe do pogodzenia, w pracy staram sie zrobić możliwie jak najwięcej, żeby wcześniej wychodzić ganm do M a potem w ciufcię i do domu, na ogoł ląduję kole 22 wiec nie ma mowy o pisaniu, bo jeszcze pranie itd itp... Serum ..pobij tego konowała a nie idź z draniem na układy, ja też mam przesyt służby zdrowia, bo tak mnie wkurzyli że o Jesoooooo, ale o tym kiedy indziej... A wogóle to proszę o solidny opierdziel bo zarzuciłam w kąt dietę i czuję się jak balon, a przecież idzie wiosna..i mogłaby przyjść bo brak słońca poważnie daje się we znaki. No to czekam na linko prezesowej i idę po kawkę bo zasypiam .... Kocham Was panieneczki z okieneczka, wybaczcie starej Ory gderanie na ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum 🌻 3maj się Kochana...jestem z Tobą :) Do2do 🌻 Ty to jesteś taka prawdziwa Matka-Polka... szacun dla Ciebie Dziewczyno!! :) I powiedz tym swoim, że mają cud Matkę-Żonę w domku :):) ....a co do reszty Kociaków...🌻 kocham Was mocno Lachonki moje..główki do góry!!... w końcu musi byc dobrze :):) Tijka 🌻 Lalko Ty moja... nie pitol..Ty jesteś moją idolką odchudzania...i musisz mnie dopingować.. bo nie mieszczę sie w kieckę a 18.04. mamy wesele ....i raczej na nie pójdziemy :):) ...a co do wyjazdu....20-22 marca, tak ??? Kicia 🌻to już za 10 dni..... nie wiem kiedy to zleciało? Dziewczyny może przełużmy to na maj?? :(:) A jeżeli teraz to na zębach dojadę do Łodzi..... z tym, że nie na rekę mi teraz...... aaaaaaaaa łałała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) ORY- kotek linka nie mam ale chyba MAFINKA gdzies w necie ogladała :) to może wklei :) KICIA- no własnie jeszcze nie wiem co z chrzcinami bo czekaja na wiesci od matki czy przyleci juz sama wsciekła jestem :O MAMA- normalnie aż sie czerwona zrobiłam tyle komplemętów :) normalnie aż nie wiem czemu :O MAFINKA-❤️ LOLA-❤️ MAJKA- kobitko z kalibrem ❤️ DONIA-❤️ TIJA- o tak oponki tłuste włosy :) a i wiedza się nie popisała :) zgadzam sie z toba w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..................jesooooooooooooooooooooooo .. no nie jedźcie bez nas...............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA-❤️👄❤️ TULĘ CIĘ :D ABS- a jakie imonka wybraliscie ??? Jejku powiem wam że jakaś śnieta chodzę normalnie chyba jeszcze jedną kawkę wypije choć u mnie to właściwie mleko z kawką :) A i nie pochwaliłam się wam że kupiłam dzisiaj sobie 2 duże (ok.60 cm) rododendrony i już maja takie duże pąki :)że nie mogę sie doczekac aż mi na balkonie zakwitną :) wogle domagam się wiosny🌼🌼🌼!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka 🌻 jak spotkasz gdzieś na ulicy ex prezesową to pozdrów ją ode mnie i powiedz jej, że zajebiście wyglądała i wogóle jest cool i zapytaj jak z jej dietką?? :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 oznaki że pora na dietę 1. Zamiast kazać Ci ruszyć dupę dzwonia po dźwig. 2. Ty tańczysz, a orkiestra podskakuje. 3. Lekarz wykrywa u Ciebie wirusa pożerającego tkanki i daje Ci 35 lat życia. 4. Aspiryna najlepiej smakuje Ci z majonezem. 5. Kupiłeś talerzyk do zupy, a ponton i koło ratunkowe dorzucili gratis. 6. Słoń w ZOO rzuca Ci orzeszki. 7. Zdjęcie Twojej klasy na zakonczenie roku robili z lotu ptaka. 8. W prawie jazdy masz adnotację: ciąg dalszy zdjęcia na stronie nastepnej. 9. Twój kark wygląda jak paczka bułek do Hot-Dog\'ów 10. Wszystkie restauracje w Twoim mieście mają wywieszki: \"Możemy przyjąć 240 gości lub [Twoje nazwisko]\" 11. Wsiadasz do windy i ona jedzie w dół.Nawet jeśli to parter. 12. Rzucane w Ciebie śnieżki wchodzą na Twoja orbitę. 13. W kaliforni zarobiłbyś na luksusowe życie sprzedając cień. 14. Na przejściu dla pieszych to samochody uważają na Ciebie. 15. Ktos dwukrotnie obszedł Cię dokoła... i zbłądził. 16. Poleciały Ci oczka w dzinsach. 17. Stwierdzono u Ciebie unikatową grupe krwi: gulaszową. 18. Kelner w restauracji nie podaje Ci karty lecz kosztorys. 19. Sprzedawcy w sklepie obuwniczym zmuszony jesteś wierzyć na słowo, że wychodzisz w starych butach. 20. Pasek zakładasz za pomocą bumerangu. 21. Odwracasz się.... a znajomi urządzają Ci przyjęcie powitalne. 22. Ostatnio w kinie siedziałes obok wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - ty mi nawet nie zycz zebym ja spotkala:P moze nam sie z Kicia poszczesci.... bedziemy nawalone i se z nia pogadamy o dietach:D:D:D:D:D:D:D:D:D zara wrzuce linka z ex:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 jakas cisza, a jeszcze godzinke i ide do domu spać, i nie idę na francuski , jestem taka zmęczona , że chyba narazie sobie odpuszczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a jeśli chodzi o imiona , chłopiec -Franciszek, Przemysław albo Mikołaj , ale to mało prawdopodobne dziewczynka- Małgosia, Marysia, Klara- to imię wybrała maja córeczka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z pracy i co widzę ???????????????? no toście sie koleżanki napisały ......... faktycznie perdut ...... chyba bedę do rana nadrabiać zaległości z czytania dzisiejszego dnia :P Jakos nastroju nie mam z takich tam różnych ....... tłuste boczki ... tłuste boczki .... ja też mam 😭 właśnie poczytałam sobie o twisterze. Podobno cuda robi na boczki i brzuch ..... Ale jakby co wyjaśniam od razu dla nie wiedzących, ze twister to nie żaden sexi-chłop doprowadzający do mega kumulacji orgazmów tylko sprzęt do ćwiczeń :P zastanawiam sie nad kupnem - w sklepach podobno kosztuje 20-25 zł, na allegro też ceny przystepne, ale drugie tyle to koszt przesyłki. Chyba poszukam .... jestem w desperacji ..... najwyzej wyniosę do piwnicy .... Spadam, bo bzdety piszę . Proszę o wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA twistera to w supermarketach można kupic na dziale sportowym w tesco widziałam :) A wy królewny gdzie ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA❤️ kochana na ciebie nocka to mozna zawsze liczyc 👄 co sie staloo słonko ...dokopac angolą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni sami sobie kopią... grób:P szkoda gadac o nich... i co ten twister wystrczy kupic i sie chudnie w biodrach???? takie cudo?? to ja chyba tez kupie:D:P:D:P:D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×