Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej. Pije poranną Ricore i mam dość. Coraz częściej mysle, ze b ede samotna matka. Noc na kanapie i cisza w domu. Znowu akcja telefon. A jeszcze za chwilę wyłącza mi prąd, bo jest przebudowa drogi... Tija, koniecznie skonsultuj sie ze swoim pediatrą. Napewno to reakcja uczuleniowa. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach❤️ nie do końca jestem w temacie, być może czegoś nie doczytałam, ale przestań zamartwiać się na zapas. Wiele razem z mężem przeszliście i wasz związek wytrzymał. Na pewno on też czuje ogromną presję i na swój sposób przeżywa Twoją ciążę i to że tak się poświęcasz. Tobie z całą pewnością też hormony buzują, a już od tego tylko krok do kłótni lub cichych dni. Może właśnie ze względu na twój stan nie chce się z tobą sprzeczać i dla tego to wygląda jak unikanie. Głowa do góry. Już niedługo się skończy ten trudny czas i będziecie się cieszyć Waszym małym szczęściem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach - glowa do gory... wszystko bedzie dobrze tija - daj znac jak tam Twoj maluszek jak juz bedziesz wiedziala... trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego... i tez nie czarno widz i nie szukaj byle jakich scenariuszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam wszystkich, ja jeszcze żyje choc czasem mam ochote przespac tem zły okres, podziwiam🌼 pimach, skąd Ty bierzesz tyle siły ❤️ 🌼 tija , nie martw się na zapas, ale zawsze lepiej dmuchac na zimne, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy już do domu. Lekarka potwierdziła, że to są powikłania poszczepienne, dziwiła się lekarce z pogotowia że tak jednoznacznie stwierdziła że nie tylko dla tego, że zdarza się to niezwykle rzadko. Pani doktor wysłała nas na morfologię, żeby określić czy wystąpiła również małopłytkowość. Uspokoiła również co do autyzmu, że owszem niektórzy wiążą tę chorobę z tym szczepieniem, jednak autyzm jest chorobą genetyczną i jeśli dziecko nie jest nosicielem genu to żadne szczepienie tego nie wywoła, a jeśli jest to i tak choroba by się ujawniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - kazdy czasem ma okazje przespac zly czas... niezaleznie od tego z czego to wynika.... trzym sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 tija, wiec jeden problem z głowy, mam nadzieje że się wszystko wyjaśni i po wysypce i innych objawach nie bedzie śladu❤️ :(:(:( czemu mnie tak mdli, zamiast zajadać i mieć zachcianki to mam brak apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS:) PEWNIE TO MARNE POCIESZENIE, ALE MNIE W PIERWSZEJ CIĄŻY TEŻ MDLIŁO I PRZYTYŁAM TYLKO 8KG ZA TO W DRUGIEJ ŻARŁAM JAK PROSIE I NA LICZNIK WSKOCZYŁO DODATKOWE 20KG To minie i już niedługo poczujesz się lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, kamień z serca. Tak się ciesze. ABS, czy mnie cos ominelo? Czegos nie wiem? Ech, zorganizowalam sobie osobna sypialnię. Pewnie to bez sensu, ale po przepłakaniu pół nocy i całego ranka mam dość. Łeb mi pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Pimach, Mycha ma rację, poskarż nam się tu szybko o co chodzi z tym Twoim M???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkiego oślinionego :P buziaka przesyłam wszystkim z rana :) Tak na początek tygodnia 👄👄👄 Pomijam milczeniem, że mój dłuuuuugi sobotni post został przez niektórych zignorowany :P No ale tak już mam, ze ludzie mnie albo ignorują, albo wcale nie zauważają :P I dupa z tym :P I tak będę tu pisać jak mnie najdzie takowa potrzeba :classic_cool: Mycha :) Widze, ze poniedziałek zaczął sie dużo lepiej :) Cieszę się bardzo 👄 KIcia :) Cziiiiisuję razem z Tobą :) Rozrywkowa (rozrywana :) ) miłośniczko kości :) Myszka :) No wreszcie, mimo braku pracy, odkrywasz na nowo uroki życia :) Szkoda, że nie mam takich sąsiadek jak Ty ..... niejedno by się polało :) Tija 👄 Dobrze, ze z maluszkiem sie coś wyjaśniło. Przynajmniej wiadomo co robić. Dokładne przebadanie dziecka jest najważniejsze. No i z wynikami najlepiej do zaufanego lekarza iść. Bo tą naszą służbę zdrowia to lepiej milczeniem pominąć. Wszyscy płacimy ubezpieczenia, ale ja osobiście wolę, jak sie z dzieckiem coś bardziej niepokojącego dzieje, iść prywatnie do lekarza. No i na szczeście u mnie jest taka jedna pani, która nie zawsze faszeruje antybiotykami, za to przepisuje leki skuteczne, choć nie koniecznie drogie. Dla maluszka 👄 od ciotki :) Pimach 👄 Słonko !!! Spokojnie !!! Jak pisała Tija - hormony buzują i pewnie wiele sytuacji wygląda inaczej z Twojej perspektywy, a inaczej z perspektywy pana. Ale co fakt to fakt - rozmowa dyscyplinująca wskazana co jakiś czas. Ja sama taką dzis przeprowadziłam ..... Co prawda było to jak najbardziej na pokojowych (sypialnianych:P) warunkach, ale powiedziałam w miare delikatnie co mi ostatnio leżało na wątrobie. Efekt? Niedawno dostałam esika z buziaczkiem :) Znaczy zadziałało ... ciekawe tylko na jak długo :P Abs :) Niunia !!! Nie męcz się!!!!! Weź zwolnienie choćby na katar !!!! Ty jesteś teraz ważniejsza niż jakaś tam praca !!!! Trzym się 👄 Mafinko :) To ja wysyłam Ci jakieś proszki na ta główkę !!!!! Nie wiem , co bierzesz zazwyczaj, wiec rzucam paracetamol i ibuprom :) Ale to pierwsze podobno dużo lepsze, znaczy mniej szkodliwe 👄 I dla pozostałych niewymienionych 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Majka❤️masz racje, 👄ale ja taka głupia pracoholiczka jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno. Kilka dni temu obelixowa polecała smarowanie tołpą borowinową . Poszukałam troszkę i znalazłam to: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2313 Jak dla mnie brzmi przekonująco. A skoro i tak kilka razy w tygodniu zawijam się do stepa w folię to postanowiłam wypróbować to mazidło. Dzisiaj będę zamawiać. Na allegro jest po nie całe 50 zł za pudełko. I mam nadzieję, ze zadziała również na taką starą dupencję jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) to wypnij swoją chudą dupkę na szefostwo i zawijaj manatki do domu :) Nawet najlepszy szef nie jest warty takich poświęceń. A jak jesteś pracoholiczką to i w domu robotę sobie znajdziesz. Ale tam będziesz przynajmniej mogła sama decydować co i kiedy robić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma - ja Ci wezme i nastukam normalnie.... proponuje nam bardziej pomagac to bedziem szybciej zapisywac... :P do2do - a panna to na nas na nk nakrzyczala a sama to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija dobrze,że z dzieciątkiem wszystko się wyjaśnilo. Ja też zawsze zamartwiałam się zdrowiem mojej pociechy. Pimach nie możesz tego tak strasznie przeżywac, bo to odbije się na Antku. Ja wiem że to trudne, ale postaraj się. To ważne ja też na początku ciąży strasznie wszystko przeżywałam każde swoje nawet małe niepowodzenie (akurat miałam mnóstwo egzaminów w tym czasie), beczałam z byle powodu, dziecko wtedy też odczuwa Twoje emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane prosze o wybaczenie mojej nie obecności no ale..jak wspomniałam mój pan i władca wrócił do domku hihiii więc w sobote od południa bawilismy sie z młodym i bylismy na rowerkach bo pogoda był pinkniutka a wczoraj młody był u tesciów to my z pizam nawet nie wyskakiwalismy tylko dzień lenistwa:) Powiem wam ż edzisiaj kołomnie rozkwitła forsycja :) więc może ta cholerna wiosna wkońcu nas nawiedzi :) a ponad to boli mnie głowa więc ide po mleko z kawka ___(\'\'\'\'\'\'\')o____ TIJA- bardzo dobrze ze już sie z małym wyjasniło duzo zdrówka zyczę❤️ bo jak przeczytałam to aż mnie zatrzesło z tym pogotowiem :o PIMACH- prosze mi tu jak nadłoni klikac co na watrobie siedzi :o i ja obstawiam tak jak dziewczynki hormony :) ABS- uciekaj do domu ,spac :) MAJKA- dzięki za link o borowince:) KICIA- ja bym zrobiła jak Mafinka pisała wętyn podpierdzieliła hihihih:) MYCHA- ja nie krzyczała tylko upomniałam na Nk:p i własnie klikam :) MYSZKA-👄 MAFINKA- ty to już sie pewnie pakujesz do wyjazdu co :) EMMA- witam 👄 👄👄👄 uciekam po kawę bo mnie łepetyna napierdziela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie nazywa wejscie hihihi:D Odrazu stronkę łykłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ooo...jakies pospolite ruszenie, a mi spać się chce, wcisnełam w siebie obiad, ale nie cały :(, rozmaiałam ze swym chlopem o zwolnieniu, ale on stwierdził że potem może byc gorzej wiec lepiej jeszcze troche sie powstrzymać, wiec sama nie wiem , w domu tez mie mdli i bez pracy dzień bedzie mi się dłużył , wiec nie wiem czy to wytrzymam, a jeszcze w domu mamy czasowo internet zawieszony wiec nawet sobie nie popisze :(, wiec teraz sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja właśnie chwilka przerwy bo obiadek pichcę :) ABS- kochan jak by mi tak chłop powiedział to bym mu powiedziała że by przecisnoł arbuza przez otwór w własnej dupie to potem pogadamy na temat zwolnienia :) sory ze tak ordynarnie ale mnie krew zalew jak chłopy czasem nie rozumieją że jak kobitka jest w ciazy to przynajmiej w domku sie przespi zygnie i tak dale j bez stresu a w pracy to róznie bywa więc ja uwazam że jak sie masz meczyć to idz na zwolnienie podzasz nam numer tel. to ci esemesy bedziemy słać co byś sie samotna nie czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w widocznej ciąży przychodzi do lekarza i pyta: -Panie doktorze, ja mam... to znaczy mój mąż chciałby wiedzieć... - Rozumiem, rozumiem - przerywa jej lekarz. - Czy aż do bardzo zaawansowanej ciąży można bezpiecznie uprawiać seks?? - Nie, nie o to chodzi. On chciałby wiedzieć, czy wciąż mogę rąbać drewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×