Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 witam wszystkich:), u mnie za oknem sloneczko to juz wiosna, :D:D:D musicie dać mi namiar na klase, bo ja ze starej sie wypisałam i teraz dojrzałam że znów moge sie zapisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija , juz widziałam :) Abs, wejdź w profil którejkolwiek z nas, i tam szukaj klasy. No i potem daj znać na forum, że jesteś w poczekalni, to Cię któraś zakała :P wpuści :) Kicia :) wychylcie też coś za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie polskie słowo, w którym jest 6 razy litera "y" ? .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... wychylylybymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, to może nic jej nie mów póki co .... wiesz ... Ty będziesz najbliżej pod ręką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ja jestem na NK i nie wiem że jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej grube pindy...... MAFINKA TO NAS ZAMORDUJE......BEZ SĄDU!!!!!!!!!!! ale co tam my nie jestesmy duzo szczuplejsze........ kto ze mna pije kafe??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchajcie................z powodu mojego zgubienia osc duzej wagi robia mi sie na bebzochu dziwne falbanki....nie wspomne juz o wiszacej skorze......niech ktos mi powie ze to sie wciagnie,bo kota dostane!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam wczoraj u pana doktora zrobił mi cytologie a w poniedziałek znowu mam na badanie moich piersi Musze sie wziąść za siebie 🌼 bo sie zaniedbałam a raczej zapusciłam a jak tam gdzie siedzi ten co do tylu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITKI - mnie napindala dolna ósemka która sie przebiła i nie mam siły klikac uciekam pierdyknać z 2 ibupromy i do wyra 👄👄👄 PS. no MAFINKA za to foto to zywcem ze skóry obedrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a u mnie nadal pieknie sloneczkoświeci i taki zapowiada sie wekeend:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ZIMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:( A i zapomniałam skoro jestesmy w praktycznych informacjach :D TO MACIE: Wszyscy znamy te słodkie symbole komputerowe zwane \"emotikonami\", gdzie: oznacza wesoly oznacza smutny. Czasami pokazywane są w ten sposob: Ale czy ktos zna \"dupokony\"? No to jedziemy: (_!_) normalna d**a (__!__) gruba d**a (!) chuda d**a (_*_) boląca d**a {_!_} drżąca d**a (_o_) d**a kochająca inaczej (_O_) d**a bardzo kochająca inaczej (_(*)_) boląca d**a bardzo kochająca inaczej (_@_) d**a po biegunce (_qp_) d**a robiąca qp (_#_) skopana d**a (_$_) sprzedajna d**a |_._| płaska d**a (_!_) d**a blada (_!!!_) pijany w trzy d**y (_x_) pocałuj mnie w d**ę (_X_) z dala od mojej d**y (_zzz_) zmęczona d**a (_E=mc2_) inteligentna d**a (_?_) głupia d**a Uciekam do wyra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W CIĄŻY Z RĘCZNIKIEM... WUJKA... Link 14.05.2007 :: 00:00 Komentuj (0) POST NA FORUM: W piątek wzięłam pierwszą tabletkę. W sobotę miałam przytulanko. W niedzielę zapomniałam pigułki (spóźnienie wynosiło równe 24 h), wzięłam w poniedziałek dwie. We wtorek poczułam silny ostry ból w podbrzuszu po lewej stronie, który koleżanki zdaje się opisują jako ból owulacyjny. We wtorek wieczorem, czy w środę, po podmyciu się wytarłam się nie swoim ręcznikiem, tylko wujka. Proszę, powiedzcie mi, że nie mogłam zajść w ciążę z ręcznikiem! Jak to napisałam to widzę że to absurd, ale tkwi we mnie ten kretyński lęk i nie mogę się go pozbyć :((( FORUM WSPINA SIĘ NA WYŻYNY EMPATII: ***Mogłaś zajść w ciążę z ręcznikiem-urodzisz myjkę ***W akcie zemsty za twój stres podsunęłabym wujkowi jego własny ręcznik nasączony kremem do depilacji. niech też ma. a co! ***Modl sie, zeby wujek nie mial kily, rzezaczki, czy wesz lonowych, bo to predzej moglas zlapac po uzywaniu wspolnego recznika:) ***Zarazono mnie tu swym irracjonalnym lekiem. Recznik to pryszcz ,wanna to jest wulkan mozliwosci. Mam syna w wieku maturalnym.Nie pamietam czy dobrze wyszorowalam wanne ***Ja mam podobny problem do zakłopotanej niewiasty, od ponad miesiąca pracuję w nowym miejscu i siedzę na krześle, na którym wcześniej urzędował... niejaki Grzegorz (mężczyzna!!!) i mam obawy, że za 8 miesięcy urodzę jego maleństwo - to by było krześlątko?!?!? Od takiego siedzenia to dopiero można zajść w ciążę:-)!!! ***I tak rodzą się taborety... ***Dziewczyny, tak sobie to czytam i nie moge oprzec sie wrazeniu ze cos tu zostalo przegapione... co sie stalo z wujkiem???? ***Przeciez podtarla sie recznikiem wujka (domyslam sie ze bylo to po przytulanku sie z mezem) i mogla na nim zostawic sperme meza!!!!! ***Ja mysle,ze recznik z taka iloscia plemnikow juz dawno wypelzl z mieszkania.Ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie...jak stonoga :-) ***Zanim wybierzesz się do gina i obwieścisz przy rodzinnym obiedzie, ze jestes w ciąży z ręcznikiem wujka, to zwierz się mamie. Bo mam irracjonalny lęk, że ona tez wycierała sie tym ręcznikiem ;P ;))) Jeśli macie ochotę na więcej tego typu wrażeń to podsyłam link http://www.wykop.pl/ramka/157451/czy-mozna-zajsc-w-ciaze-z-recznikiem-wujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dobrze ze nas juz dawno żaden wujek nie odwiedzal , bo wtedy mialam bym problem :D, bo chyba dobry przystojny sasiad sie nie liczy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza C I S Z A STRASZNA CISZA ALE CISZA, ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 mi sie nie udał, wiec muszę poćwiczyć;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 chyba już starczy, a moze wiosna przydzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 i nikt sie nie odzywa, czyzby wszyscy sie szykowali na wielka impreze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS...........a nie myślałaś o powrocie do dawnego nicka??????....kiedyś nawet przypomniał o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff,ale tu tłok trudno dostać się do głosu....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u etysty i dałami jakąś masc która cholernie mrozi że jak nie dostanę zapalenia gardła to będzie dobrze:o ósemka rośnie i nic zabardzo nie da się zrobic na razie ewentualnie naciąc dziasło :O po lekach bardziej ćmi niz boli ale jakos daję radę tylko jesc nic nie mogę jak tak dalej bedzie to ta 5 zobacze szybciej niz się spodziewam :D i to chyba będzie jedyny + całej sytuacji z ósemką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kuźwa nareszcie jakies ruchy .....bo ta moja padlina ogląda ostatniego samuraja ,a ja nie mam siły oglądać tego trzeci raz z kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO 2DO .......dawaj do mnie to my zaraz tę ósemeczkę zamrozimy ....ale whisky z lodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×