Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

mama......ty gruba .....paskudna locho.....pewnie,ze sie dołączam.....choć pewnie ja schudne 40 kg,a ty dalej bedziesz ociekała tluszczem....... a swoja droga....kicia....dlaczego nie ma zadnej relacjii z imprezy w łodzi........czy coś poszło nie tak?????????????? moze nie przypadłyście sobie do gustu??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 już jestem kochane paskudy:D, jeśli chodzi o wste pne badania to wszystko OK, mam zrobic jeszcze wiele badań, ale narazie sie uspokoiłam żd wszystko dobrze, i jeszcze jedno lekrka stwierdziła , że w ciązy powinno sie jak najmniej przytyć , i powinno się ograniczyć owoce i pieczywo, a także ciastka i inne przyjemności, wiec teraz to chyba gorzej niż w czasie diety, bo w takim razie co mam jeść, bo sama woda to chyba nie wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, LOLA, wszystko bardzo ok, ale nie ma się czym podniecać. Wypiłyśmy parę piw, przegadałyśmy parę godzin... nie poszłyśmy ani na tańce, ani na striptiz, było spokojnie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA :D:D:D ja też chętnie dołączę do pospolitego ruszenia czyli wiosennej walki z kilosami a poza tym pogoda wariuje i pada śnieg z gradem a zaraz świeci piękne słoneczko, no i sprawdza się: w marcu jak w garncu!!! KICIA i ja też gratuluję egzaminu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki powiem Wam,że dziś poległam dietowo ,tak więc od jutra od nowa HAHAHA ;) A jeśli chodzi o te kilka kilosów to powiedzcie mi dlaczego tak trudno je zrzucic???!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubaski 👄 ja tylko tak sobie piszę ...... dobrze, ze dzisiejszy dzień sie kończy , bo miałam kumulację niedorzecznych zdarzeń - wkurzających i drażniacych delikatnie mówiąc. Od rana wszystko w nerwach i przeciwko mnie. Jak dotarłam do pracy i myslałam, ze się choć troche uspokoi okazało sie, że moja podopieczna połknęła niechcący kolczyk .... i to taki ostry drucik .... kurnia ... i tak to jest ... niby cudze, a człowiek odpowiada 100 razy bardziej niz za swoje ... No ale te moje prywatne też mi dzis nieźle nerwa poszarpały ..... wieczorem ledwo się powstrzymałam, zeby jednemu i drugiemu dupska pasem nie przetrzepać.... to ja tyle dzisiaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... nawet nie ma kto mnie po główce pogłaskać na pocieszenie 😭 wypchajcie sie :P zjem sobie kawałek gorzkiej czekolady .... i nikomu nie dam nawet polizać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO 👄 na pocieszenie, tak to bywa z dzieciakami:( ale czasami dupsko przydałoby się im przetrzepać, to fakt!!! Majka to określenie \"czochranko\" jest zajebiste, strasznie mi się podoba:D EMMA i ja zgłodniałam na taką pachnącą bułkę, mniam mniam - i nie dziwię się, że poległaś na placu boju:( Idę więc spać, żeby nie nawpylać czegoś z lodówki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki 😴 idę już bezwzględnie spać EMMA mi smaka na bułę narobiła a DO2DO na piwko:( I jak tu z WAMI ❤️ dietować KUSICIELKI, do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka7-19756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka7-19756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka7-19756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka7-19756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo MYSZKO, to ty? Trochę wygląda, jakbyś czkawki dostała :D Napij się słodkiej kawki, to ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękne panie👄 U mnie zima jak w Styczniu......wczoraj była taka śnieżyca że świata nie było widać,a dzisiaj zaspy 😭zima wróciła i ma sie dobrze ,bo mrozu -5!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę po sniadanie......dzisiaj twarożek ze szczypiorkiem 6 szt.pomidorków koktajlowych i 1 steropian(waza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serduszka Kochane 😍 😍 😍 ___*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)____________*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´___________*ild* __*ild*`•.,.•\'´_____________*ild* ____*ild*_______________*ild _______*ild*_________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*_____ *ild*__`•.,,.•\' ___________*ild**ild*_____(¯`•´¯) 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA.....jaki na dzisiaj masz plan żywieniowy???? I powiedź czy bedziesz na jakiejś konkretnej dieci czy 1000 kacl???? bo ja musze coś z soba zrobic ,ale za cholere nie potrafie trzymać się zaplanowanego menu....zawsze po drodze mam jakieś wpadki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się chcę z Wmi odchudzać, śniadanie było kaloryczne, zjdłam bułkę z ziarnami i serek prymus śmietankowy, w pracy mam jeszcze jogurt, a co na obiad nie mam pojęcia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....oj to się wczoraj napisałyście po same kanty..... Kawkę serwuję > :) Ledwo do roboty dojechałam ...:( tyle śniegu w Wawie, że strach.. :( Królowa Śniegu szaleje chyba. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalki moje... rano wypijam na czczo szklaneczkę przegotowanej wody z cytrynką później kawka "sote" w pracy już musli z mlekiem ok 11,00 zjem owoce o 13,00 lunch czyli warzywka z mięskiem... dziś mam blanszowaną mieszanke wiosenna i kurczaczka pieczonego (pierś) o 15,00 jakiś jogurcik a o 18,00 zjem coś tam lekkiego w domku... wczoraj zjadłam dwie kokilki zupki ogórkowej z mięsną wkładką.... na dzisiaj też jeszcze jest... Przwie przez całą zimę nie gotowałam zup.....a tak naprawdę organizm potrzebuje zjeść coś ciepłego - lanego..:) Nie jem pieczywa.... a jak już mam ochotkę to dyktę np z twarożkiem, makaronów itp... same wiecie ważyłam się w pon i było 73,5kg ... ciekawa jestem ile będzie w piątek...?? Czuję się lżejsza... może troszkę brzuszek spadł mi ale bez rewelacji... Lola świnko wstawaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam wszystkich w ten pomury poranek, spać mi się chce:(, w nocy nie spałam , chyba mi sie wszystko poprzestawiało ściskam i 👄wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×