Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

mama :) dzieki za dowcipy, fajnie jest uśmiechnąć sie po takim głupim dniu :) Tija 👄 Skarbie !!!!! Mam nadzieję, ze emocje nieco opadły. W każdym związku zdarzają sie trudne chwile, momenty i rozmowy. I mówi sie różne rzeczy. Ale przecież jedną rozmową nie można przekreślić swojego zycia !!!!!!! Wierze, ze wszystko się jeszcze wyjaśni i poprawi . Sama przechodziłam niejedną \"ostatnią\" rozmowę ..... a póki co mam jeszcze do kogo mówić 👄 U Ciebie będzie tak samo !!!!! 👄 Pimach 👄 do Ciebie Mamusiu dokładnie to samo 👄 I dla pozostałych ...... 👄👄👄 spadam, bo mialam dziś głupi dzionek jakiś taki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tylko łapką macham, bo uciekam do fryzjerka .... muszę swoją siwiznę zafarbować ..... wyrywanie siwych włosów poskutkowałoby wyłysieniem plackowatym :P a akurat tak się składa, ze najwiecej siwuchów mam z przodu, więc głupio by to wyglądało .... za wysokie czoło bym miała :P :) Serum :) Ty to jednak niezawodna jesteś z tą kawką :) Ja już swoją mineralną i kawę wypiłam dawno i już po pracy nawet jestem :) Życzę udanego dnia i łikendu dla wszystkich, zwłaszcza stroskanych ostatnio dziewuszek 👄 Dzioby do góry !!!!!!!! Będzie dobrze !!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja dzisiaj przelotem bo zostałam zwerbowana do siekania sałatek bo mój tatus ma dzisiaj imieninki :) więc sciskam was wszytkie ślę buziolki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA.............ja wodę z cytryną juz dawno przerabiałam ,ale niestety moja wątroba tego nie wytrzymała i musiałam zaprzestać i teraz od jakiegoś czasu rano na czczo pije COLON C http://www.colonc.pl/ jest to taki proszek który miesza sie z woda ........podobno jest to prepatat na zdrowe jelita ....taka miotełka która wymiata pozostałe nieczystosci .......i jestem już po 2 kawach i dwóch sokach jednodniowych (marchewkowym i jabłkowym)świeżo wyciśniętym.....tak że chyba nie jest ze mną aż tak żle ....przynajmniej tak myśle...!!! Zaczełam jesć ,ale naprawde mało i już widać fajne efekty wagowe....oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej psity........ zaczynamy dzis malowanie...............hehehe............bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1976
hej lachonki ja na chwilkę ... całuski 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1976
wyżej to ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam, co tak cicho okna myjecie czy co? Ja właśnie mam zamiar to zrobic. Czeka mnie dzisiaj dużo pracy. Malowania nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robiłam dziś malowanie ..... kudełków :) całe szczęście mam swoją wypróbowaną i sprawdzoną farbę i zawsze wiem , czego mogę się spodziewać :) Dostałam dziś zamówiony nowy twister :) Od razu widać, ze to nie takie badziewie, jakie kupiłam niedawno w hipermarkecie. Postaram sie dziś go wypróbować ...... Już widzę tą swoją wąska talię osy, piękny, płaski brzusio i ślicznie zarysowane bioderka :P hehehehehe :P ma się tą wyobraźnię, no nie ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, Słońce, tak mi przykro. Nawet nie wiesz, jak Cię rozumiem... Sama miotam się, co robić. Do2do, ano kawał, ale lepiej, zeby jeszcze nie pchał sie na te strone bamberka. Jutro ide na dyzur do dr, bo cos mnie kłuje w boku. Kumpela kupila sobie sliczne butki w Bacie za 130 zł, takie zamszowe zielone szpielczki.. ALe przeciez nie będę z wózkiem ganiać po wertepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach :) Tija :) faceci już na ogół tacy są , że wreszcie mądrzeją, a kobiety (w dużej części) - wybaczają .... Główki do góry !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawić was na chwilę nie można, bo się rozpiszecie jak opętane. :P TIJA słonko, lepiej już troszkę? Widać światełko w tunelu? MAFINKA - hej babko, a ty gdzie? Dojechałaś już? Odmelduj sie :) LOLA, MAJKA - dziewczyny, ale was wzięło na malowanie :D niedługo malowanie jajek będzie, to się wyżyjecie :D MAJKA zdaj relację z ćwiczeń na nowym sprzęcie DO2DO - mały robociku, co ty tak zasuwasz? To zamiast ćwiczeń? SERUM - gratuluję efektów, tak trzymaj. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy dalej maluje..... hehehehehehe zaraz przyjdzie mi zagipsowac dziurke........... hehehehehe jestem trosz......sz......sz.....ke .....pijana w trzy dupy och jakie malowanie jest super.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no c kurna nikogo nie obchhhodą moje gibsowanie?????? malpy jedne i wy sie smiejecie nazywac przyjciolkami ok z/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fanie ko..................kofanie..........choc na numerek tak cie ,ze........hym....... ale mam chcice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze by tak z kobieta....hehehe czemu nie badzy nowoczesni..... a moze by mi sie spodobalo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×