Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kicia tylko się mego zgreda będę musiała pozbyc :o ...:D zostawię go w hotelu z młodym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - i vis a vis :D :D :D za wnikliwe uwagi :) i takie tam... DO2Do - niech moc będzie z tobą :D szczególnie w Kraku ci się przyda LOLA - a ty dzisiaj wodę minieralną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ostatnio odpala :p bo nic tylko bym sledzie w oleju jadła :o normalnie mówie wam porypalo mnie ,a co fajniejsze to ja za sledziami nie przepadam chyba mi jakiegos składnika brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka- LOLA siedzi cicho przyssana do kraniku na polanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????? ......................i jak..................................................... .....juz wiecie :p...................................:p.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - nie kadź mi tak, bo mi gópio :D dziewczynki - chloop- bo paruje, czy stygnie, czy coś tam coś tam , jakby powiedziała jedna posłanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zwerbowałam tego pierzastego bo tak stoi i nie wie co z soba poczac to niech nam polewa hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- no niewiem czemu bo ja jak klikam linka to sie otwiera :o I wklejłam tego ANIOŁA co na ORY WKLEJAŁA JAKO ROBERTA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pijemy bo mnie 6 zaczyna cmic :p I jeszcze za rocznice MAJKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ale ja kurna tylko tru gadam:D:D:D Roberto...... :D:D:D:D:D Ory??? co jest z Ory.... bo ja jestem na 207 stronie nadal....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BOSZE Majka ........ spoznilam sie juz, mialam Ci napisac.... ze zycze ci szczescia z calego serducha.... zeby bylo WAM zajebiaszczo z mezem, przez nastepne 120 lat:D:D:D ZDROWKO ZA MAJKE I JEJ MEZA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija a teraz toast za ciebie kochana ty nasza ŻEBY CI SIE UKLADALO Z TYM TWOIM PIERUNEM:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- ale masz ładna godzinke napisania posta :) 00.00:D Ory chłopinke pociesza bo chory i ogółem wszystko jej sie na główke zwaliło :O pewnie lada moment sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To za TIJKE chlup:D MAFINKA- i za twoja stronkę :)chlup:) Kurnia jak pijemy to te stronki leca hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie normalnie mnie dzisiaj zatrzesło bo mam znajoma co ma 10 miesięcznego synka który zaczyna chodzić :) I dzisiaj chodził przy szczebelkach łózeczka i upadl zaczoł płakać i płakac zwymiotował więc go chwycili z mezem i do szpitala a ci ich do przychodni dziecko juz zasneło baba w przychodni ż ena pogotowie , ale chłop jej sie wkurwił jak bluzg nie wywalił to szybko karetke wezwali okazało sie że młody ma peknieta czaszke i krwiaka :( operacja trwała 3h ale juz jest wszystko dobrze :) Miał 30minut temu badanie bo sprawdzali czy krew sie nie zbiera jak narazie jest ok WIĘC PROSZE WYPIJMY NIUNIA ZDRÓWKO :) chlup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×