Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Nad Toruniem też ciężkie chmury wiszą, ale prognozowali ze w ciągu dnia ma się robić lepiej więc kurnia siedzę i czekam na to lepiej, a co?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA...........nad TOR....i w INO......... to może i będzie lepiej ,ale na tym naszym topiku to chyba NIE!!!! tu ostatnio wisi zmowa milczenia!!! Dzisiaj rano wpadłam w furie ,ale juz emocje po maleńku opadają..... nie mogłam zawiesć córki do szkoły!!!! ponieważ nie mogłam wyjechać z naszej wiejskiej drogi niskim autem.....M zabrał jeepa i koniec zostałam uziemniona ,a panom drogowcą dostała sie taka zjeba że szok rzucałam mięsem już przed ósmą......powiedziałam ze chuj mnie obchodzi jak ja stad wyjadę mogą nawet zamówić dla mnie helikopter i ruszyli dupe i zaczeli równać drogę od drugiej strony ,ale niestety i tak sie nie dało ,bo jedno auto przedemną ugrzęzło w błocie........i skutki sa takie ze moje dziecie nie poszło do szkoły ,a ma dzisiaj dwie ważne klasówki i musiałam dzwonić do wychowawczyni i ją tłumaczyć.....kużwa XXI wiek ,a ja nie mam normalnej drogi do posesji przez tą głupią kanalize którą nam podłączyli kosztem zdemolowania drogi i teraz czekamy na asfalt który miał być już kładziony dwa tygodnie temu , a okazało sie ze jest za miękie podłoże i muszą zrobić nowy projekt,a co za tym idzie wzrosną koszty drogi ,bo musza ja utwardzić betonem.....oczywiście zadzwoniłam do gminy i powiedziałam co o tym myśle i że w lutym zapłaciałm podatek drogowy ,ale pytam się za co ????!!!! Mają przesłać jakiegoś dupka ze by rozeznał sie w terenia i życzę mu zeby ugrząsł po pas.......a ja zrobie zdjącia i jutro wybiore sie do wójta ,bo we wtorki przyjmuje petentów .....!!!! No to se ulżyłam ...............sory ze tak osobiście do siebie.... Przy czytaniu mozna moje żale i pretensja do świata pominąć🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA..........pindo jedna 👄 Ja chcę na WÓJTOWĄ!!!!!!! ten tytów w zupełności mi wystarczy ......droge sobie zrobie ....nie ważne koszty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooo ..... gut nius ........... kilka postów od rana się pojawiło ........ i nawet jaszczombica poklikała :P Ja dziś na nogach od 7 ..... no a w zasadzie 6, bo jeszcze się nie przestawiłam 😭 ale po zawiezieniu syna do szkoły zległam znowu do wyra :P żle ustawiłam budzik w telefonie, w efekcie czego cókna prawie spóźniła sie do szkoły .... mając na 10.45 :P Wstała o 10.15 :) Ja dziś dzionek powitałam znowu mineralną z cytryną i stwierdzam, ze zaczynam to lubić. Nie wiem, czy to dzieki tej wodzie, ale moja przemiana materii jakby się rozbudzała. A teraz juz piję kawe z herbatę na zmianę :) Serum :) za Twoje poranne nerwy 👄 Coś mi sie wydaje, ze Twój nieciekawy nastrój związany jest z brakiem M ... też tak czasami mam :O no chyba, że sie mylę :) Moje podwórko koło budynku zawsze w porze deszczów usłane jest kałużami :O Zanim dojdę do auta buty są czasem tak uwalone błotem, ze szok. Właśnie zmieniamy na bloku dach, mam więc nadzieję, ze potem zrobi się coś z podwórkiem. Tylko, ze moja wspólnota blokowa to w większosci emeryci i jak się łatwo domyślić wszelkie większe inwestycje finansowe upadają już w zalążku. Do remontu dachu zbieraliśmy sie parę lat. Dziołchy, nie narzekać na pogodę, bo mam wrazenie, ze im wiecej marudzimy - tym jest gorzej. Do wiosny juz bliżej niż dalej, więc trzymajmy się tej wersji :) Myszka :) za ten deszczyk masz buziaka na pocieszenie 👄 Tijuś :) czytanie podziel na kawałki... przede wszystkim pisz :) 👄 Lola :) pieronie 👄 Mycha 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Kicia to dziś pewnie stutentów męczy ...... no chyba, ze swojego pana :) pokręciło mi sie już kiedy ma wolne, a kiedy maraton :) Szczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo strzelę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Mama, a Ty gdzie????? :) Emma :) jw Wszystkie mamuśki :) Abs :) Kasiunia :) Pimach :) Obelixowa :) zbiorowy buź 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 O Ory to już w ogóle nie wspomnę ........ poprostu czekam 😍 A Mafinka to juz całkiem o nas zapomniala 😭 Chyba nikogo nie pominęłam .... mam nadzieję :) Jakby co to 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 A ja mam dzis ambitny plan rozłożyć się z maszyną do szycia :) mam kilka rzeczy do skrócenia. A może coś i do zwężenia sie znajdzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu wystraszyłam towarzystwo 😭 no dobra .... nie będę wiecej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu !!!!!!!!!!!!!!! WYBACZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żywym ogniem będą mnie w piekle przypalać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie dla Ciebie spróbuje inaczej :) 🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻 Mam nadzieję, ze jednak przechytrzyłaś teściową szanowną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze śliwki -robaczywki :) 🌻👄👄🌻🌻usta]👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻👄👄🌻🌻 Mam nadzieję, ze jednak przechytrzyłaś teściową szanowną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kużwa tyle się napisałam i mi zjadło :p:p:p:p:p:p Więc ja dzisiaj poczułam wiosnę w portfelu i na zakupki trzmychłam :) z zamiarem kupna białego lnianego zakietu ( bo mam fajna lniana kiecke z odkrytymi łopatkami biała gdzie niegdzie w pudrowe różowe paseczki i chciałam ja na rocznice ubrać) ale nie dostałam :o więc kupiłam sobie 2x mokasynki czarne i habrowe :0 i dwie bluzeczki :) dzinsów nie kupowałam bo by mi sie na mierzeniu pierwszej pary pewnie humorek popsół :)U tesciowej wczoraj się najadłam spageti za was wszystkie i jeszcze do domku dostałam z ciastem na wynos z tesciem winka się opiłam i taxi wracalismy do domku :) i jak by tego było mało to jeszcze 1/2 czekolady z orzechami wpierdzieliłam więc dieta poszła w łep :p bo mi sie tak słodkości juz chciało że szok bo @ dostaje :o bo zadna z was jej odemnie nie chciała nawet z dopłata :p A tak aporopo to zastanawiam sie czy sobie kudełkow nie zpuścic bo mam teraz za ramona i moze sobie je tak jakoś wycieniowac ...sama już nie wiem co myślicie ...bo mi sie juz troche bob znudził tylko się boję że mnie to skruci :O MAJKA- woda z cytrynka świetnie działa na przemiane materi :) ja jeszcze często dodaje sobie kilka listków miety :) SERUM- no nie tos zaczeła poniedziałek :o normalnie bez ochcraniaczy lepiej w tym tygodniu nie podchodzic do ciebie ;) Kobitki całuje wszystkie i uciekam obiadek pichcić:) całuję DONIA, TIJA, MAJKA, SERUM, KICIA, ORY,MIMOZKA, PIMACH, PIKSEL, MAMA,OBELIXOWA, KASIUNIA,ABSTRAKCJONISTKA,SZCZESLIWA ,EMMA,I RESZTĘ KOBITEK TEŻ 👄🌼❤️👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼🌼👄:D👄🌼❤️👄:DKOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼👄:D👄🌼❤️🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼🌼👄:D👄🌼❤️👄:DKOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄🌼👄:D👄🌼❤️:DKOCHANIEŃKIE🌼🌼👄:D👄🌼❤️👄:DKOCHANIEŃKIE🌼👄:D👄🌼❤️KOCHANIEŃKIE🌼👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co was tak wcieło ???????????????? ••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼••♥• •♥• :D••♥• •♥• ❤️:D••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼:D••♥• •♥• ••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼••♥• •♥• :D••♥• •♥• ❤️:D••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼:D👄••♥• •♥• ••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼••♥• •♥• :D••♥• •♥• ❤️:D••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼:D🌼••♥• •♥• :D••♥• •♥• ❤️:D••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼:D••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼••♥• •♥• :D••♥• •♥• ❤️:D••♥• •♥• 👄••♥• •♥• 🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn pyta taty: - Tato, kto to jest alkoholik? - Widzisz te 4 drzewka synu? Alkoholik widzi 8. - Ale tato, tam są 2 drzewka. W parku na ławce siedzi młoda, atrakcyjna dziewczyna i czyta książkę. Dosiada się do niej chłopak. Chce ją poderwać. - Jaką książkę pani czyta? - \"Geografię seksu.\" - I jaka jest główna myśl tej książki? - Że najlepszymi kochankami są Żydzi i Indianie. - Pani pozwoli, że się przedstawię. Nazywam się Mojżesz Winnetou! Przychodzi chłop do Urzędu i mówi: - Dajcie jakąś pracę mojemu synowi, bo pijak straszny, jak nic nie robi to ciągle pije. - A co syn umie? - Nic. - Proszę, jest stanowisko murarza, 2500 zł miesięcznie. - Za dużo. Jak dostanie tyle pieniędzy to wszystko przepije. - No to może pomocnik murarza. 1800 zł na miesiąc? - Ciągle za dużo. A może coś takiego, za co by dostał 1000 zł? Na to wkurzona urzędniczka: - Panie, żeby 1000 zł zarabiać to trzeba najpierw magistra zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziwny okres, składa się głównie z nerwowego oczekiwania, dlatego nie piszę. Zresztą... wczoraj napisałam sama do siebie z pięć postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- nie bij :o za co:o ał,,...ał...:o Dziewczynki ja duzo nie popiszę bo padam na ryj :o młody miał tyle lekcji że dopiero skończył a o 1620 był w domu zjad obiad i sie wziol za lekcje :o 7 stron w cwiczeniach z matmy dzielenie pod krechom z resztą :O w polskim 4 kartki w cwiczeniach z gramatyki w tym 2 do zeszytu, i jeszcze cała droga krzyzowa na pamięć no normalnie szlak mnie trafia dzieciak juz pada :O mam ochote nabluzgac ich wychowawczyni !!!!!!!!! bo jak napisza wypracowanie to się idjotce niechce wziąśc zeszytów bo im mówi że jej się nie chce :o to teraz młody powinien jej powiedzieć że nie odrobił bo jej się nie chce:) mówię wam szok !!!! kuźwa to jest dopiero 3 klasa !!! dziewczynki uciekam im papu zrobić bo juz dziubeczkami przebieraja i krzycza jesc , pic itd. a stary mnie browarem kusi i chyba ulegnę :) więc wasze zdróweczko KOBITKI :D ZDRÓWKO❤️CYK👄 :D w ten dziub🌼;):D:D ZDRÓWKOKOBITKI :DKOBITKI :DKOBITKI :D ZDRÓWKO❤️CYK👄 :D w ten dziub🌼;):D:D ZDRÓWKO❤️CYK👄 :D w ten dziub🌼;):D:D ZDRÓWKO❤️CYK👄 :D w ten dziub🌼;):D:D ❤️CYK👄 :D w ten dziub🌼;) ZDRÓWKO❤️:D:D ZDRÓWKO❤️CYK👄 :D w ten dziub🌼;) ZDRÓWKO❤️CYK👄 :D w ten dziub🌼;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) tak czasami niektóre panie mają ... przez 2-2,5 roku lekko i bezstresowo, a ostatnie miesiące przed 3cioteścikiem nadrabiają zaległości ... Kicia :) Ale ten dowcip wcale tak bardzo nie różni się od rzeczywistości .... stazysta zarabia chyba niewiele więcej ... i jeszcze każą mu się douczać i piąć na \"szczeblach kariery\" :P Kicia, nie martw sie tym pisaniem do siebie ...... 👄 ja od pewnego czasu mam wrazenie, ze tez piszę sama sobie .... i teraz też sama sobie napiszę, ze powoli zastanawiam się nad pierdyknięciem stepa w kąt ...... dziś zaczęłam .... 7 tydzień chodzenia ..... z efektem 2-2,5 kilo .... przy pilnowaniu sie z jedzeniem.... znaczy jem, ale nie tyle, i często nie to na co mam ochote ... i NIC 😭 jedyne co osiągnęłam to dziwny przymus psychiczny do chodzenia ... jak uzależnienie .... ale jak już nie chodzę, bo jestem do późna w pracy to jestem hepi, że nie muszę .... normalnie totalna porażka, beznadzieja i bezsens ... 😭 A Lolka pewnie już na swoim nowym jaszczombim topiku szaleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam smerfetki nadal okropny pomur na topiku Kiciakocia bedzie dobrze ja tez mam ostatnoi okropne doły wszystko sie pirdo.. nie mam roboty siedze w domu i szlak mnie trafaia na polu szaro ponuro i zyc sie nie chce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to żyć sie nie chce???!!!!!Życie jest piękne....tylko wziąść i o kant dupy rozpierdolić...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łal :) a co to za humorki z rana 👄 Uprzejmie donosze, ze u mnie świeci słoneczko :) I to nic, ze rano był wszędzie szron i 0 stopni .... grunt to to słońce :) U Was też zaświeci , obiecuję :) Witam Serum i Myszke :) ale z Was ranne ptaszki-pisaczki ...... Jak już po mineralnej z cytryną, zaraz robię kawkę i od nowa Polska Ludowa :P U mnie wtorek to dzień pracy zawodowej, tak wiec nie poklikam, może dopiero coś wieczorkiem. Buzioły dla wszystkich 👄👄👄 Mimozka ;) dla Ciebie szczególne, bo wczoraj zapomniałam 👄👄👄👄👄 Lolka na tym swoim nowym topiku to na mur-beton ma 100% frekwencje :) Ta pinda to dopiero umie sie odpowiednio ustawić :P 👄 Milego i słonecznego dzionka wsiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majeczko:) kochana ty moja, nie poddawaj się 2-2,5kg to też jest dobry wynik!!! nie warto rezygnować. Zobacz ile już w to pracy włożyłaś a teraz chcesz zaprzepaścić??? pomyśl że ja od bożego narodzenie ciągle drepczę w miejscu. Było już tak pięknie i 27.02 ważyłam 73kg a potem trzeba było pozżerać zapasy z imprezy i z powrotem zrobiło się 77kg No ale walczę dalej i prawie po miesiącu od tych fatalnych zdarzeń znowu mam 74kg na liczniku. Postanowiłam że do wielkanocy będę oscylować w okolicach 70kg tylko po to żeby móc się znowu nażreć i tydzień po świętach ważyć ponownie 77kg:o taki dzień świstaka sobie zrobię! a co?! Kicia❤️ nie smutkaj się bo i mnie smutno :( Serum:) opierdalaj nierobów ile wlezie, bo do następnej zimy nie zrobią drogi jak się należy. Ajak wygląda budowa domku letniego??? bo my z dziewczynami z topiku już na wiankowe się szykujemy:p Myszeczko:) obiecuję że dzisiaj będę więcej pisać😘 Do2do🌻🌻🌻 zobacz!!! ja Ci wiosnę wysłałam to ty mi trochę tego ciasta i spagetti odstąp. Pewnie sama już zeżarłaś:p Lola❤️ mój ty jaszczombie, jak Ci tam kochana na ty Twoim nowym topiku??? Szczęśliwa:) Ty pindo zaczynasz przeginać, zacznij pisać bo jak nie to w ryja masz ode mnie Atak w ogóle to kocham Was niezmiennie moje tłuścioszki i całuję w wasze obszerne koszyczki😘😘😘:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja witam kawkowo... slonko slicznie swieci ale nie bawia sie dzieci... bo do szkoly zapindalaja... ;) ogarnelo mnie ostatnio jakies takie dziwne \"niewiadomoco\"... ale mam wrazenie ze Was nieco tez... to jakies przesilenie czy kurna co? nic mi sie nie chce - nawet tego co przyjemne... ale myslicie ze bedzie lepiej? u mnie to troche ten kryzys i klopoty z tym zwiazane... same pewnie wiecie jak to bywa... do zycia potrzebne jakies fajne plany a u mnie echo bo nie ma czym ich sfinansowac, a jak czlowieka nie czeka nic milego to jakos trudno mu nabrac rozpedu do zycia... a i odchudzanie tez mi nie wychodzi za ty tycie bosko.... eeh do2do - czasami mam wrazenie ze te nauczycielki to nic a nic nie mysla... ale tak sie juz dzialo za naszych czasow... majka - sie trzymaj... chodzenie na stepku nie sluzy tylko chudnieciu a rowniez poprawie kondycji... o tym mysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyczulam co???????????????????? hehehehehehehheheheheheheheheheheh jaszczomb heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co jest grube lochy??????nawet sie ze mnom nie pszyfitacie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Pisitki :D dzisiaj dużo nie poklikam bo mój braciszek jutro leci do japoni i dzisiaj nas z nażeczona nawiedza :) TIJKA- 👄 za wiosenkę :)🌼 słoneczko grzeje aż milunio :D ciasto podsyłam ale spageti zjadłam :( MAJKA - mój ty niesamowitku👄 LOLA- a witam sie witam :)👄 KICIA- mój ty magistrze👄 SERUM- jak poranek ? bez mięch dzisiaj mam nadzieję 👄 MAMA- jak dietka👄 ORY- usycham 👄 DONIA- ty zawsze jakies mazidla uzywasz to ja prosze o fajnny nawilżający balsamik dla mnie bo juz daw mi zbrzydły :o a mazy mi sie taki o zapachu czekolady :p masz coś dla mnie ?👄 MIMOSKA-👄 EMMA-👄 MYSZKA👄 MYCHA👄 PIMACH- no zlituj się !!!!! jak tam ANTOŚ????👄👄 KASIUNIA- jak Zuzia????👄 OBELIKSOWA- jak niunia????👄 ABSTRAKCJONISTKA- mam nadzieje że chumorek dopisuje i wymiotów nie ma buziolki👄 i dla wszystkich 👄❤️🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do....ty powiedz bratu,zeby mnie wziol do japoni.....po co brac do japoni japonke.....ona juz tam byla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×