Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Lola wczoraj widzialam Twilight.... mmmmnnniodzio Kosci to chyba na polsacie....sprawdz.... serial o kosciach:D:D:D:hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co się stało, bo ja po tym HohO to napisałam jeszcze parę rzeczy i ..trochę się zdziwiłam po wysłaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czekam na KOsci :D teraz jest wzór, ale to jest dziadoskie. Bones ruullzz :D poza tym spaliłam dzisiaj tyle kalorii, że aż wieczorem obgryzłam świńską nogę, porpawiłam snickersem i deserem czekoladowym. i zastanawiam się co jeszcze mogłabym zjeść? Niestety nie ma szprotek :D może parówkę? albo zrobię sobie sałatkę! ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bananki jadłam wcześniej :p a teraz jem jakieś liście. Kupuję sobie w tesco takie już gotowe, tzn pokrojone i umyte sałaty, i inne jakieś liście. tylko sosik vinegre i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, nie bójcie się! Gdzie uciekłyście? AAAA, wiem! Do lodówek :P zostawcie se coś na jutro, nie jedzcie wszystkiego od razu :D żarłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lodowce to ja mam : butelke rumu, butelke malibu, mleko, arbuz i twarożek.... co mam z tym zrobic??:Daaaa i colke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że alkuhuliczki to jeszcze same chleją :P i nawet spracowanych na ostatnią szklanke wodzi nie zaprosza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×