Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ja tez zyje.... ale jestem w k u r w i o n a .... upieklam sernik, i wlasnie go wyrzucilam.... aaaaaaaaaaaaaaa a tak mi sie marzyl sernik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINUŚ co się stalo? ja tam pierdole takie ryzyko, sernik kupuję. czasem zrobię piernik, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten tutejszy sernik to można o kant doopy potłuc:D jutro "cos" kupie....ostatecznie herbatniki to prawie ciasto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pipki............. mafinka w lidlu mozesz kupic ciasto,ktore jest podobne do polskiego ja juz pomalowalam posprzatalam,jutro biore sie za gotowani,wlasnie przygotowuje menu..... donia pwiedz szefowi zeby cie cmoknol w koszyk... aaaaaaa do wykladzin odkurzacz pioracy marki vax........swietna rzecz.....duzy mi kupil na swieta i nawet sam popral wykladziny ja tylko schody hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsajemy kochane jajka trzeba malować Umnie pogoda sie popsuła i zaczyna kropic deszczem Ja jestem chora własnie zarzywam gripeks A tak w ogole to mam nie posprzatane a i jeden placek mi sie nie udal a le upieke jakis drugi i przeloze masą oba Dobra zmyka m chyba dopiero po świetyach sobie odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja siedze w garach,ale mimo wszystko mam chwile zeby do was napisac......a wy lochy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł Laski wypicowane na święta a ja Jestem ledwo żywa a jeszcze roboty huk. Nie nie myślcie że zmęczyłam się sprzątaniem i pieczeniem bo upiekłam tylko 1 placek i nie gotowałam nic,ale wymyśliłam sobie trawnik przed świętami, chyba mi na mózg padło. 1000 metrów kwadratowych trawnika i jeszcze jakieś klomby. Paznokci nie mam, wczoraj zrobiłam sobie tylko brewki u kosmetyczki a na paznokcie nie bylo czasu. Bedę trzymała pod stołem ręce, ale może wyjdzie mi to na dobre bo niewiele przy tym zjem hahahaha:):):) Donia 👄 Jak można zwalniac taką pilną pracownicę!!!!! Zyczę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka7-19776

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życze wam usmiechu bez liku przy wielkanocnym stoliku Przyjaciół wielu duzo w portwelu dyngusa mokrego i czasu radosnego WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi juz tylko kotlety zostaly......a jak wamidzie......? kluchy pisac mi tu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ze kobietki zapracowane ani nic nie napisza Ja sie kuruje tabletki wszelkiego rodzaju bo mnie rozebrało na całego dobrze ze sobie juz wszystko zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia to już jest przegięcie ):):) Ale, to pewnie specjalnie ktoś się namęczył żeby to tak wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski WESOŁYCH ŚWIĄT życzy wam wasza oddana mafiniasta słyszałyscie to?? http://wp.tv/i,Ukrainski-zespol-ktory-podbil-swiat,mid,303063,klip.html?ticaid=67d56 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka :) mnie się z jakiś niejasnych powodów nie odtwarzają filmiki na wp, ani przez firefoxa ani explorera, obawiam się, że blokuje je mój kaszpirowski. ale znalazłam ich na youtube, są nieźli :D fajniunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo:D gdzie jestescie?? ide poplywac... ledwo zyje, tak sie najadam.... masakra robimy dzis jakas flaszke:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem............ bylam dzis z duzym uczyc sie jezdzic tzn ja sie uczylam...........ale sie usmialam.......duzy tak sie bal,ze myslalam ze jajo zniesie,a michal prosil zeby go wysadzic i o bedzie za nami chodzil.......hehehhe jutro druga lekcja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM KOBIETKA WIDAC ZE ŚWIETUJECIE BO NIKT ANI NIE ZAJRZAL JA JESTEM TAKA OBRZARTA ZE AZ GRZECH OD JUTRA DIETKA I TO ŚCISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he :) od 10.04 siedzimy na tej jednej stronce 😡 APELUJĘ! proszę już odejść od stołu, zostawić te psikawki, wiadera i pisać, pisać, pisać! opowiedzcie jak mijają wam święt? Ja się wczoraj tak obżarłam, że przerwę miedzy śniadaniem i obiadem to przespałam :D nie mogłam się ruszać! Disiaj jedziemy do znajomych, to opowiem jak wrócę co było. Oprócz piwa :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, odpowiadam na apel. Nie nawidze świąt, tego obżarstwa, biesiadowania przy stole i udawania, że wszyscy się kochamy... I do tego to morze alkoholu... Mój uroczy M padł w samochodzie pod domem. Cudowny widok dla sąsiadów... I jak tu się nie denerwowac? Dziś bylismy na rybach, miała z nami pojechac teściowa i wziąć wałówkę, ale nie pojechali, więc zostalismy na lodzie. Skończyło się w McD. Wiecie, jakie tam tłumy? I te grube dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękne topikowe panie❤️ Całuję Was w Wasze piękne wielkanocne koszyczki😘 Pimach :) daj sobie serduszko spokój, nie warto się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) miło było :) PIMACh - ja to ci współczuję... ja na szczęście spędzam święta z osobami, które co najmniej lubi e, więc mnie nie wykręca przy stole ;) :) całuski baboki, telewizję idę sobie pokukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeta ,świeta i po świetach............tyle rabanu i PIERDUT poszło sobie .........tylko 2,5 kg zostało KOSZMAR.......pytam sie jak tak można ????!!!!! niby nie żarłam jak oszalała ,ale ten brak codziennego ruchu dał o sobie znać w postaci odkładania sie kilasów .....dwa dni goście i dwa dni biesiadowania, a reszte zrobiła zmywarka i masz babo !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć poświąteczne zdechlaczki :) No i się skończyło ... :P Tak Serum, święta, święta i po świętach :) Dziękuję wszystkim za życzonka świąteczne. Zrobiłam sobie świąteczną przerwę od komputera i telefonu i wszystko odczytałam dopiero wczoraj popołudniu. Dzieci miały radochę, bo jak były w domu to mogły rozsiąść się przed pudłem i ich nie goniłam :) Na wagę dzisiaj profilaktycznie nie wchodziłam :P zobaczę może jutro. Mam nadzieję , ze nie będzie źle, bo się starałam oszczędzać. Jednak jak się człowiek starał przez jakiś czas pilnować w jedzeniu to i się żołądek skurczył:) No i od dziś mam mocne poświąteczne postanowienie znowu poćwiczyć. Ale zobaczę co z tego wyjdzie :P Najpierw poświąteczne pranie :O Nie wiem, jak u Was ten proces przebiega, ale u mnie to tragedia !!!! Z moją rodzinką mam fabrykę brudnych rzeczy !!!! W sobotę popołudniu kosz był puściutki, a dziś brudy same z niego wychodziły 😭 No ale słonko pięknie świeci więc mi dziś wszystko pięknie powysycha w ogrodzie. Jestem tą szczęściarą, ze mam koło bloku swoje ranczo :P Papatki na razie :) Ruszcie swoje ociężale poświąteczne dupki z foteli i zacznijcie pisać:) Słońce świeci, nie ma już żadnej wymówki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, właśnie odczytałam zaległą pocztę .... Sorki .... ABS :) STO LAT ! STO LAT! STO LAT !!! No i teraz przede wszystkim zdrówka dla Ciebie i Dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×