Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Mężulek wylazł z łazienki :) za raz pewnie mnie bedzie wołał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA- to wiadomo :) Kituje :p A KICIA-?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do chłopa bo juz mnie woła :) MAFINKA👄 KICIA👄 LOLKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konca swiata, i o jeden dzien dluzej:D:D:D:D:D jestem na 212 stronie, i potwierdzam ze Kicia z tym odchudzaniem to sciemnia bo jest doopa ze hohohohoho.(kropka) ..................... naprawde ten swiat jest maly, ze sie z Kicia spiknelsmy... ehhh mowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź przestań, każdy ma swój krzyż i swój cel, i nie pierdziel. Uważasz, że jesli nie poytrzebowałam dwóch krzesel w knajpie, to nie mam prawa narzekać na swoją figurę??? Mówiłam ci, utyłam 10 kg, a chcę zrzucić tylko 5, ja się pytam, CZY TO ZBRODNIA???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna, zapomniałam! Obawiam się, że nastepnym razem to będzie już więcej do pokazywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO WY KURNIA JESZCZE ŚPICIE?!!!!!!!!!!!!! No tak, wczoraj się gorzały i browara polało to dzisiaj głowa ciężka:p Dziękuję słoneczka za toaściki, z waszą pomocą jakoś posklejamy to co się potłukło❤️ Do2do😘 całym sercem życzę dzieciątku szybkiego powrotu do zdrowia Kicia:) będziesz musiała dużo pić bo ja 22.04 też będę w kraku. Otóż zmienił się termin i miejsce wylotu mojego brata i właśnie wypada na ten dzień z Twojego miasta. Trochę nas korci żeby zostać na parę dni i przy okazji pozwiedzać ale nie wiem co z tego wyjdzie bo to środek tygodnia i córcia do szkoły nie mogłaby iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie TIJU ja juz nie śpie właśnie sobie poczytałam co te nasze nocne panie popisały Majeczko 👄 duzego buziaka i odemnie z okazji rocznicy TIJU kochana napewno sie wszystko poukłada Ja z moim tez nie gadam i narazie nie mam zamiaru tez troche przeszłam z nim ale niech chłopisko troszku sie pomeczy bo jak z zonka nie rozmawia to nawet obiadu nie je obraza na calego U mnie zapowiada sie piekny dzien a ja musze nalot na sklep zrobić i malemu spodnie kupić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszeczko😘 Muszę Wam się pochwalić że od dwóch dni kręcę hula hop. kupiłam na razie takie zwykłe w sklepie z zabawkami za 4,50zł i obciążyłam grochem. Kręcę po 15min dziennie, mam zamiar wydłużać czas. Za 2 tyg powiem wam czy są jakieś efekty. oczywiście jeśli w ogóle jeszcze Was interesuje odchudzanie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień dobry :D TIJA - ja w tym okresie to i tak będę duuużo pić, bo 22 mojemu bykasowi strzeli czterdziestka, a 23 mam bankiet w pracy, bo \"kąferęcję\" robimy i jeszcze przy okazji jedną panią emerytkę żegnamy. Dziewuszki, chyba ładniunio będzie dzisiaj :) wstawamy i do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie witam :) U mnie bez zmian zebisko jeszcze czasem napindala :o ale po wczorajszym drineczku przespałam calutką i jeszcze bym spała ;) TIJA- a na 100% sie poukłada bo piłysmy szczeze i do dna :D👄 Dzidzia znajomych dobrze się ma no ale w szpitalu jeszcze zostaje na obserwacji dzisiaj o 12.00 ponowne badanie ma . Uciekam cos jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:D no fakt trochę wypiłaś, ale chyba nie tyle żeby dzisiaj być jak "ćień":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija ... oj ćień.... mowie cie.....tez bym se pokrecila na hula-hop.... ale jak wytrzezwiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 na wszelki wypadek mówię szeptem, co by nikomu tu bólu główki nie wzmóc :p Wielkie dzieki za życzonka :) sory, że się wczoraj do picia nie dołączyłam, ale miałam bardzo poważną i nienierpiącą zwłoki pracę domową :P Ja zaraz spadujem do pracy .... Zdążyłam se jeszcze rano okno jedno machnąć i korzystając z pogody prańsko poscielowe uskuteczniam :) miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Jak wróca wszystkie moje czesci ciała na miejsce łącznie z sercem i mózgiem to napisze wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooooo a co to za zaloba???????????? pisac durne pipy!!!!!!!!!!!!!! majka serdeczne zyczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka !!!!!! tylko nie durne !!!!!!! :P zakompleksione, marudne, niedoceniane, wredne ..... ale nie durne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać jeszcze, ze pierdutniete :) ale durne???? co to to nie !!! :P 😍 Ciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×