Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Do2do kochana przed swietami dowiedziałam sie, że zwalniają mnie z pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- kurwa to faktycznie do dupy ....a masz cos juz na oku czy szukasz ... kuxwa ale tak sobie mysle jacy ci pracodawcy sa walnieci i pozbawieni serca kuźwa zwalniac przed swiętami :O NIECH IM W NOCY NIE STAJE NORMALNIE !!!!! Donia nie martw sie zobaczysz będzie dobrze :) KICIA- jak to co rano desancik do sklepu bedziesz miała hihihihi:D MAFINKA- o tak i jeszcze mu sie dowcip wyostrzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia przykre.... ale dostaniesz jakas odprawe czy cos?? masz cos nowego na oku?? napisz nam troche.... jak mozesz oczywiscie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy co juz przed TV poległyście :o Prosze brac przykład ze mnie ja patrze i klikam :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do nie szukam na razie, bo oznajmili a nic nie wręczyli wiec od dziasiaj jestem na chorobowym i staramy sie o powiekszenie rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - daj spokój z tymi błędami, ha sobie założyłam kosmiczne tipsy to w ogóle ledwie trafiam w kllawisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesieczne wypowiedzenie od końca kwietnia i dwumiesieczną odprawę bym dostala, ale korzystniej jest dla mnie pociagnąć zwolnienie jak długo sie da i dzidzius jesli sie uda, daj Boze. Nie mogłam sie zdecydowac a tu zycie podjęło za mnie decyzje, trzymajcie kciuki oby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA-:D:D:D:D:D:D:DBRAWO:D:D:D:D:D:D TO JA KOCHANA TRZYMAM KCIUKASY !!!!!!!!!!!!!!!!!!ZA FASOLKĘ :D A wiecie że mój stray dostał skrzydłem bociana w główke że mu okulary słoneczne z łepetyny spadły hihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam się zdecydować, bo a to to, a to tamto, a teraz .... bardzo bym chciała, chcielibysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, to było idityczne, zrobiłłam się prawie na Jole, tipsy take dugie.... :o jeszcze żyję i R też, ale nie wiem jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- a pewnie ile się da to siec na zwolnieniu :) moja tesciowa kiedys polazła do lekarza i powiedziała ze ma depresje i 8 miesiecy na zwolnieniu siedziała bo tez przed wielkanoca ja zwolnili zdnia na dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia to obgryź sobie jak za długie:P Donia wybralas najlepsza opcje z mozliwych.... MOCNO trzymam kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest odwrotnie, ja myślałam, ze to sprawa tarczycy, ale wynikisą OK, to i lekarz powiedział, że to oże być depreha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne jest tylko to że przyjechał oznajmił, a nie wreczył wypowiedzenia.T dotyczy nie tylko mnie ale całego mojego oddziału 5 pracowników nie wiem czy to tylko zagrywka, ale mam to w doopie ja juz zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ale o co chodzi co z Twoją tarczycą? czy depresją i tipsami bo nie kumam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało sie to 12.04 dnia kiedy zmarł nasz pies . chłopisko mi się rozklejło i mówię do niego choc nad jezioro to się wyryczysz aby młody nie widział no i szliśmy koło domu ( wiecie jak wygląda mój dom na mazurkach bo mam na NK) do garazu po piwko i nagle nad głowami przeleciał nam bocian tak nisko że aż skrzydłem musnoł mojego M w głowę i okularki mu z łepetyny zleciały i wyladował zaraz za naszym ogrodzeniem pochodził chwilke i odleciał :) Mówie wam to było cos tak dziwnego i niesamowitego zarazem że aż w szoku bylismy :) A tesciowa wyskoczyła z domu bo widziała to przez okno i krzykneła że Kaliber ( pies) chyba dał nam znac że nam sie rodzinka powiekszy hihiiih:) A co fajniejsze że nim zaszłam w ciązę z młodym to bocian cały czas krazył nad nasza działka na mazurkach hihii:) i co ja mam o tym myslec hihihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz bo sie pogubilam Donia na zwolnieniu, ale zdrowa.... sadzi fasolke:D Do2do zaraz nam napisze jak to bocian pobil jej meza...:D a ty Kicia.... o co chodzi z ta depresja?? co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- to może zpiłój pilniczkiem jak ci przeszkadzaja :O w tesco sa pilniki do tipsów wiem bo kupowałam kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×