Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 szcześliwa pisze bo sie zaczynam przyzwyczajac do tego bo to nieuniknione, zresztą mi nie chodziło na poczatku że to źle że jestem w ciąży ale że to nie odpowiedni moment, w lipcu wracamy do kraju i nikt mnie nie zatrudni , bo ciązą bedzie widoczna i 2 lata mam z glowy jeśli chodzi o zatrudnienie a lata lecą niestety, poprzednią ciązą tez sie tak stalo że zaszłam w ciąże nie pracując i mineło 3 lata zamim zaczełam pracować a dziecko chodzic do przeczkola i teraz bedzie podobnie, ciekawie na CV to nie wygłąda, a o środkach finansowych nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak ale wiem tez że nigdy nie mam tak, aby było idaalnie i aby był własciwy moment, moze lepiej że zawsze los i ktoś czuwający na górze za nas decyduje i moze to jest dla nas najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem ci że dzisiaj mi sie też śniło że jest w ciąży i u mnie tez 30 stuknie za niecały miesiąc i kiedy sie decydowac jak nie teraz na drugiego brzdąca ale zawsze powtarzam ze nie teraz i czekam aż samo sie stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcześliwa , ja urodziłam 2 dziecko kilak miesięcy przed 30 -tymi urodzinami a teraz mam 35 i 3 dziecko, a lekarka stwierdzila ze to statni moment, bo po 35 wzrasta ryzyko różnych chorób i powikłań, zreszta juz mialam przygodę na początku a teraz muszę bardziej niz normalnie uważać, szczególnie że miałam juz 2 cesarki i czeka mnie 3, ale jestem dobrej mysli, tylko musze uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D To ja juz po modłach :) Byłam dzisiaj u gin na kontroli i czekam na wynik cytologi troche się boje bo miałam ostatnio jajniki podziebione ale ginka w cipsko zagladał ai powiedziała że szyjka cudna sluz miodzio i że mam chłopa bałamucic :) no to chyba go zbałamuce :p KICIA- normalnie brzuszysko mnie od smiechu boli :) dziewczynki spadam do wanny bo padam :o a musze sie na bustwo robic jak mam chłopa zbałamucic hihihihi:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) Szczęśliwa :) Abstrakcjonistka :) Tija :) Myszka :) Do2do :) Lola :) Lola :) Lola :) Sorki, ale nie mam nerwów dziś odpisywać na to, co naklikałyście, zrobię to jutro. Ale wyładuję sie i napiszę jak się dziś w pracy \"ździebko\" wkurzylam ..... Pisałam że pracuję w internacie z dzieciakami. Wieczorem, już po teoretycznie skończonym czasie wieczornej kąpieli przez przypadek weszłam do łazienki i trafiłam na 2 moje wychowanki jak się bawiły ..... jedna trzymała głowę zanurzoną w głębokiej misce z wodą, a druga liczyła .... bawiły się która dłużej wytrzyma z głową pod wodą! Podobno nie pierwszy raz... Jak się ubrały kazałam przyjść do świetlicy i każdej, poza zrypą, dałam 4 razy po dupsku linijką. Obie ryczały i sie jeszcze gówniary odgrażały !!! Jedna, że wszystko powie, że dostała , a przecież glowy nie moczyła ( nie zdążyła, bo akurat weszłam umyć ręce ....) , a druga, że mama powiedziała, że pani nie ma prawa jej zbić. Aż mnie zatrzęsło !!!! Dostały zrypę, że aż zachrypłam .... Zapytałam je kto dał im prawo narażać mnie na więzienie i prokuratora gdyby którejś coś się złego stało. Gdyby nie przenoszona już ciąża matki tej, co moczyła łeb zadzwoniłabym od razu do matki i powiedziałabym co o tym myślę. Zresztą jak ojciec po nią przyjedzie to też mam zamiar nagadać. Ciekawe co by było jakby się gówniara zachłysnęła wodą i zamieniła w warzywko albo nie daj Boże utopiła !!!! Czyja wtedy byłaby wina i kto jakie miałby prawa ... Ja pewnie niewielkie ... I nikogo nie obchodziłby fakt, że przez pół dnia jestem w budynku sama z kilkunastoma dzieciakami, które krecą się po kilku pomieszczeniach .... Nie mam pewnosci, czy jutro nie wyląduję na dywaniku u dyrekcji ..... po naganę na przyklad .... albo co innego .... no ale trudno .... wyszperam może jakieś paragrafy ze swoimi prawami .... :O Ja dzis na tyle ..... jutro postaram sie napisać coś na jakiś rozsądny temat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) MAJKA - ja pierniczę, współczuję, ale wg. mnie zareagowałaś w jedyny słuszny sposób, chociaż te dzisiejsze przepisy.. :( krzywo spojrzeć na cudze dziecko nie można... MYSZKA - czy ja dzisiaj parzę kawke? :) wstawaj! Kawka już jest :) RESZTA - pobudeczka :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się melduję Majka nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji, ale szokuje mnie właśnie to że ktoś kto jest tak niedojrzały i potrafi dla żartu robić takie głupoty jednocześnie za chwilę zostanie matką i sam będzie wychowywał swoje dziecko. Oby swojego dzieciaczka też nie usypiała pod wodą, albo poduszką:o Ja dzisiaj o 4.00 nad ranem wyprawiłam mojego Mężczyznę do warszawki i zostałam słomianą wdową. Liczę na to że częściej będzie jeździł to wtedy będę miała szansę wrócić do diety:p, bo te domowe obiadki i mięcho [dużo mięcha] nie ułatwiają sprawy A teraz z innej beczki, pytanie do mamuś: mój synuś ma zapalenie spojówek. Czy są jakieś domowe sposoby na leczenie tego, czy muszę mu smarować maścią z antybiotykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachonki KICIAKOCIA co ty nie masz dzis spania ja tez wstałam o 6 nastawilam pranie i zrobilam chlopca śniadanie do szkoły a teraz właśnie popijam kawunie 🌼 Umnie zapowiada sie piekny dzien jeszcze nie mam koncepcji co by tu na obiadek upichcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wiatm wszystkich w słoneczny środowy poranek, wcale nie chcialo mi sie dziś zwlec z łożka i iśc do pracy:(, ale jesszcze 3 dni i na urlop:) Majka🌼 ja Ci wspólczuje, ja czasem nad swoja dwojką nie mogę zapanowac , a nad obcymi i jeszcze ta odpowiedzialniość,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goopie baby.........heheheh majka....mam nadzieje ,ze sie dobrze skonczy,bo mozesz miec nieprzyjemnosci z tego powodu....... bicie cudzych dzieci to odwazny zabieg.....mimo,ze i tak sie delikatnie z nimi obeszlas.......ja to bym w pl zlamala i juz nie mialo by komu poskarzyc...... mafinka jak pogoda u ciebie bo u mnie majorka.... szczesliwa musze cie prosic o adres jeszcze raz bo przesialam no i reszta ......kocham was......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas pani chciala sie zapisac do naszej klasy.... ale juz ją delete:P no piszcie pipki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ile jedziesz do polski?? wracasz jeszcze do pracy, czy juz w PL zostajecie??... bedziesz miala internet w Pl?? hehe grad pytań:D Do2do - gdzie ty jestes jak cie nie ma?? Lola słonko zaszło:( co zobiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×