Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

OSTRZEŻENIE EGZYSTENCJALISTYCZNE - Andrzej Poniedzielski Jeżeli ktoś powie ci, że życie piękne jest, a mówiąc to, wzruszon bardzo, na pograniczu drżenia głosu, to zaopiekuj się nim, bo on chyba, kurwa, przybył z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie Jasio z ojcem na spacer. Nagle ojciec potyka się i mówi pod nosem:"dupa". "Co powiedziałeś tatusiu?"pyta Jasio. "Aaaa... powiedziałem.... duduś" odpowiada ojciec. "tatusiu, a co to jest duduś" pyta ciekawski bachor. "Aaa, wiesz synku duduś to takie zwierzątko" "Tato, a jak on wygląda?" "A, ma takie rączki i nóżki...." "Tatusiu, a cojedzą dudusie?" "Mmm. Jedzą warzywa owoce...." "A tato, a czy dudusie mają dzieci?" "Noo, tak" "To znaczy, że dudusie się rozmnażają?" "Tak" "A jak się nazywają dzieci dudusia?" "Eee...dudusiątka." "A jak wyglądają dudusiątka?" "Też mają rączki i nóżki.... tak samo jak dorosłe" "A co jedzą dudusiątka?" "Eeee..... mleczko piją..." "Tato, a gdzie mieszkają dudusie?" "DUPA!!!! POWIEDZIAŁEM DUPA!!!!!!!! W klubie golfowym ktoś w przerwie czyta gazetę. - Słuchajcie, tu piszą, że jakiś gość zabił swoją żonę kijem golfowym... Zapada cisza. W powietrzu wisi jedno niewypowiedziana pytanie. W końcu jeden z golfiarzy nie wytrzymuje i pyta nieśmiało: - Piszą tam, ilu uderzeń potrzebował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Mafinko 👄 jak miło :) mogę tu troche pogmerać? Pytam, bo wieczory obstawia zazwyczaj stała ekipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstęp 50 przysiadów:D jaja sobie robisz ze mnie,ty nie dobra ty:P zaraz ide kompu.... jak nie pojde to zasne.... moja psiapsiółka z PL jest w ciazy, i bardzo sie ciesze...... ale..... to wlasnie z nia balowalam na urlopie.... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze tak sobie i zastanawiam się, co by tu sobie walnąc ... drina czy winko ..... coś ostatnio sporawe smutasy mnie nachodzą ... a dzis to w ogóle ... jestem po nocy i choć spałam troche jakaś przymulona jestem ..... no i mój M oświadczył mi, że wieczorem mogę na niego nie czekać, bo bedzie kolegę przed wyjazdem żegnać ..... ciekawe ile mu to zajmie .... normalnie w soboty wraca do domu dobrze po północy, ciekawe o której dziś ściągnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysiady odpadają ..... :P jest tak jak myślałam- jak chodziłam na stepie to chodziłam prawie codziennie . Przed świetami przestałam i teraz nie mogę się zmusić ... do żadnego wysiłku ćwiczeniowego .... ewentualnie ruch ręką do flaszki i ust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorku to chyba nie poprawie ... jakiś taki dziwny ostatnio mam .... ale może choć we łepetynie się zakreci i szybciej zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) nie strasz, bo swój stepper za okno wywalę :) jakbym tak teraz zaciążyła to bym niezły numer rodzince wykręciła :P że o sobie nie wspomnę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja ... mam od jakiegos czasu nowe gg. Wejście zabezpieczone mam hasłem. Chciałam sobie zmienić to hasło i jak wpisuję w rubrykę stare to mi nie przyjmuje i pokazuje, że stare jest inne. Jakie kuźwa inne, skoro nim otwieram za każdym razem swoje gg ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo ..... fajnie się z Wami gada Lalki :P koncze jakieś szato cabos ... ze swiąt mi sie ostało otwarte ..... i chyba spadam ..... za duży tłok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech sie ktoras odezwie................ mam pic sama???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..........dopiero wstalam.......... dzis mamy w planach wycieczke rowerowa z nawigacja.....duzy wymyslil niedzielna integracje rodziny......boje sie tylko ze ja to nie zajade daleko...... potem nauka jazdy.......ach uwielbiam to....... a poza tym mam kaca......namieszalam wczoraj jakis wermutow z wodka i nie byl to najlepszy pomysl........tak sobie mysle,ze juz nie bde wiecej pila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie no juz mam swoje dziecko w domu porobili mu badania dali kropluwke i wszystko sie unormowało 🌼 Takie biedactwo zgłodowane przyjechało ze az rozpacz jeszcze mało co w nocy spal bo małe dzieci okropnie w nocy plakały 🌼 Zycze miłej niedzieli ja ide lezakowac bo jestem nie wyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼W🌼I🌼T🌼A🌼M🌼 Więc ja wczoraj miałam wyrywanko 6 i nic mnie nie bolało , tylko takie głupie uczucie przy znieczuleniu czułam :o no ale to wiadomo :)Dostałam środki przeciw bólowe i noc cała przespałam :) dzisiaj lekko ćmi i troche mnie gardło boli ale daję radę :) Kozystam że moi faceciki skacza koło mnie :D A co chwila lenistwa mamusi tez sie nalezy :Dhihihihi:D Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam niedzielka? :) u mnie piekne słoneczko :) wieczór spędzam w domu, gdyby ktoś szukał towarzystwa :P to będę przed telewizorem. kości oglądam. i wallandera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×